Sevgilimin sorunu nedir? Erken boşalma mı sertleşememe mi?

erkek arkaşımla ilişkiye giriyoruz tabi buna ilişki denirse ikimizde tecrübesiziz. 5 kere falan oldu daha öncelerde çok deniyoduk ama benim çok canım yandığı için devam ettiremiyoduk sonra birden bire oldu benden hiç kan gelmedi buna kafa yormadık çünkü ilkimiz olduğumuzu biliyoduk herneyse asıl sorum şu herşeyi yapıyoruz rahatlatıyoruz birbirimizi tam içime giriyo hiç bişey anlamıyorum anlamadan onun zevkini tadamadan birden çıkıyo boşaldım diyo girmesiyle çıkması bir oluyo bende hiç bişey anlamıyorum surat asıyorum bu sefer oda üzülüyo ee artık bu kaçıncı oldu bende uzun sürsün istiyorum neden böyle oluyo iktidarsızmı sonrada kaldırmak için uğraşıyoruz oda hemen olmuyo sertliği hemen iniyo nedir bu arkadaşlar bi yorum getirin bu işe

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• erken bosalma oluyor bu

0|0
    0|0
    • nasıl çözüm bulucaz peki doktora git diyemem alınır

• oncelikle ikinizinde ilk seferiyse normal. zaten erkegin aldigi zevkten degil kafasinda buyuttugu seyi yasiyor olmaktan bosaliyor. iliski yasamaya devam ettikce artik alisacak ve daha uzun surecektir ve gercekten seninle birlikte olmaktan zevk aldigi icin bosalmaya baslayacaktir. senin zevk alman icinse on sevismeyi uzun tutun. icine girmeden once agzi ve eli ile seni iyice uyarsin ki sen de zevk al

• saglılı bir ilişki icin sana önerecegim su olur anestol pomat al ezcaneden fındık büyüklügünde sür erkek arkadasının penisinin basına sonra ön sevisme yap 3 dakika condomu tak comdom sart olmaz ise olmazın olmalı sonra erkek arkadasın 20 dakika bosalmaz ama anestol pomat condomsuz kullanma yoksa sende 1 saat bosalamazsın :-)

Erkekler Ne Diyor 9

• Erken boşalma yani boşlma refleksini kontrol edemiyor.Deneyim kazandıkça düzelebilir.Düzelmezse tedavisi var zaten.

0|0
    0|0
  • erken boşalma sorunu var..söyle masturbasyonu bıraksın

0|0
    0|0
  • Öncelik ile senin zarın sanırım fazla esnek, kan gelmeme sebebi bu olabilir. Öncelik ile başka yollar ile parmak, bir kaç parmak, el vb. zarı patlatmanız gerek. Erkek arkadaşına gelince hata onda gidip başkası ile birlikte olabilirsin. Haklısın yani bir erkek seni mutlu etmeyi başarmalı!

0|0
    0|0
  • normal bir erken boşalma 15 - 20 dakika sohbet et , sonra partnerine sen biraz yaklaş uyar bu ikinci ilişki uzun sürer o zaman tatmin olursun

0|0
    0|0
  • ilk olduğu için oluyordur ama günlük hayatta her şeyde açele ediyorsa erken boşalma sorunu vardır ilişki sırasında hızlı olmasın yavaş olsun boşalmaya yakın pozisyon değişirin yada 15-20 sn beklesin böylece daha da uzata bilirisin

0|0
    0|0
  • o iktidarsız değilde sorun erken boşalma.. çeşitli ilaçlar var kullansın.. sonra ilkönce güzel bir ön sevişme yapın... senin hertarafınıöpüp yalasın ki sende kıvama gelip boşalasın.. tatmin olmamak hoş bişey değil.. bidahakine öyle deneyin..

0|0
    0|0
  • o senin sorunun değil erkek arkadışının kamilliği 31 denen bişey var antreman yapıcak tutucak kendini hemen patlatmıcak haftada 3 kere en az çavuşu tokatlıcak sonra redbull kanatlandırırır :P

1|0
    0|0
  • Erken boşalma, bir Haydar Hocaya danışın derim ben :D

0|0
    0|0
  • Çocuk yaşta sevişin gezin sonra da meşru bir ilişki yaşıyormuş gibi bir de kafayı buna takın. Abin varsa ona sor bu durumun aslı yoksa da babana sorabilirsin, tabi yüzlerine bakarak bu konuyu anlatacak cesaretin var ise

1|0
    0|0
    • çocuk değilim bazı şeyleri kendim düşünüp karar verebilcek bi yaştayım. bunu sorgulamak ta kimseye düşmez bil istedim

• benim soyledigim yalakalik degil. ben gercekleri soyluyorum. turkiyede bu konu baba ve abi ile konusulmaz. turkiyenin yapisi buna musait degil. ben bunu deyince bana verecegini dusunuyorsan senin aklin iice kaymis

• Konuyu bulandırma ya mal mısın nesin?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...