Evlikte cinselik ne sklikta olmali?

evlilikte cinselik ne sKlikta olmali ve dirty talk gibi seyler veya farkli istekde bulunmak cinseligi fazlasiyla yasatmak dogrumu ya da gizemli bisey kalmazsi lazimmi ciftler kirli konusmalari nekadar dogru ve kadinin erkegine erkeginin kadini yalamasi gibi cinseligi cirkinlestirimi zamanla herseyin abartasi zarar derler evli ciftlerde fazla se x zararlimi bakireyim ama cok hayallerim var yaa...

0|1
326

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde var özellikle eşim harakete geçsin isterim otururken indirsin pantalonun fermuarını aşağı yalamaya başlasın sonra alıyım kucağıma götüreyim masanın üstüne oraya yatırıyım atsın bacaklarını omuzuma başlayım gitgele günde canımız ne kadar isterse yaparız herhalde ben her yerini yalarım oda yalamaktan tiksinmesin

7|1
    0|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Haftada 2-3. Anal hariç herseyi deneyebilirim. Cirkinlestirecegini sanmıyorum.

2|0
    0|0
  • Akisina birak ilk ay nerdeyse her gun yaparsiniz sonra gig gide haftada 3 e kadar duser sonrada sıkılmaya baslayinca fanteziler kendilinden cikio zaten

1|1
    0|0
  • bunların hepsi kişilerin uyumuyla alakalı..
    kalçasına hafif şaplak attığımda neden diye soran oldu (cevap veremedim)
    fazlasını isteyen de oldu..
    kısacası bu işin bir standardı yok

1|0
    0|1
  • Ah bu hayaller de olmasa köpekler yemeyecek bizi.

1|0
    0|0
  • Yüz tane soru sormuşsun bir nefeste. Cinselliğin ne sıklıkta olacağı gibi belli sayılar yoktur. Ayda 1 de olur, her gün de olur. İlişkilerde çok fazla değişken vardır ve yaşayarak öğreneceksin bunları.

0|0
    0|0
  • evlid eğilim ama düzenli olması gerektiğini düşünüyorum. sonuçta düzensiz ilişki sürekli hale gelirse kişilerde yorgunluk isteksizlik oluşabilir.

1|0
    0|1
  • bu tamamem çiftlerin birbirleriyle olan uyumuyla doğru orantılı.. bana göre sınır limit olmamalı.. hayatı paylaşıyorsun acısıyla sorunuyla güzelliği ile.. bunu neden kısıtlıyalım..

0|0
    0|0
  • ben onu bunu bilmem ben veya eşim ne zaman canımız isterse o zaman yapmalıyız tabi kısmat öyle bir eşe sahip olcakmıyım kader :D

0|0
    0|0
  • yahu oıha evlenmişsin hala gizli kalması gereken şeyler gizemli şeyler gerekmezmi diyosun turşusunumu kuracaksın arkadaşım

0|0
    0|0
  • istek oldukça yapılmalı

0|0
    0|0
  • Fazla seks zararlı değildir. Sadece yorulursun o kadar.

0|0
    0|0
  • yatakta herşey mübahtır fantazilerle yatagınızı süsleyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • normali haftada 2-3 seferdir. 1 deyene inanma. ilk evlendiğinde 1-2 ar her akşam yapıyorsun

0|1
    0|0
  • bence cınsellıkte snır olmamalı

0|0
    0|0
  • Bence haftada 1 iyi :D

0|0
    0|0
  • Ben karımla istediğim her türlü fantaziyi yasayamadiktan sonra ne anladım o evlililkten

0|0
    0|0
  • canın ne zaman istiyorsa olmalı

0|0
    0|0
  • hiç te zarar verecegini düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • bence günde 4-5 saatten aşağısı kesmez :) dirty talk sevmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • Evli çiftlerin kendileri belirliyor bu durumu. Her iki tarafda birbirini istemeli cinsellik için, diğer türlü tek taraflı tatminlik olmamalı.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kadin kocasini kaybetmek istemiyorsa, sabah ise gitmeden ve yatmadan mutlaka yasamalilar. bence sart her gun olmasi.

1|4
    2|1
    • nefesini keserim diyorsun

• Bir kadın bu günde bir kere bile yapsa toplumda zina olmaz

• Katılıyorum sana bu konuda

• ne sıklıkla istersen o kadar olmalı , koynuma alacağım ve koynuna gireceğim adamdan ne saklayayım ne gizeminden bahsediyorsun sen yahu. Bence cinsellikte cirkinlesme diye bir şey yok denersin hoşuna gitmezse yapamazsın.

2|4
    0|1
  • ben inanmıyorum bu hurafelere. ben istediğim gibi zevk alıp veremeyeceksem ne yapayım kocayı... çoraplarını toplayıp ütüsünü yapmak için mi evlenecem...

2|6
    1|1
Yükleniyor...