Psikologuma onu arzuladıgımı söylesem mi?

psikologuma onu arzuladıgımı söylesem mi? cinsellikle ilgili çok fazla hayal kuruyorum onunla ilgili hoşlandıgım biri olmasa da arzuluyorum işte ve bu durum daha çok psikolojimi bozuyor sanırım :/

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik sorunlarını çözmeni engelleyecek derecede arzuluyorsan söyle ama bence psikologunu değiştirsen daha iyi gibi geliyor bana ne dersin?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu duygu , danışanda iyi yöne gidişte memnuniyet ile minnettarlık arasında bir etkilenim olarak ortaya çıkar ama , kişi geçici olarak bunu aşk ya da cinsel duyguları ile karıştırır. Nedeni ise, problem çözecek kadar düşünceli ve anlatılanları yargılamadan anlayacak kadar içten davranış ve fikir görmesidir. Dolayısı ile bir çizginin gerisinde beklenti de yine geçici olarak gelişebilir.

Psikologlar bu eğilimi bilir ve etik şart olmadığından bu konulara cevap vermezler. Bu konuda özel ders bile vardır ve danışan, maiyetteki biri olduğundan etik davranmamanın cezası meslekten tard edilmek olur. Bununla bitmez , cezası da ağırdır.

Kendine biraz zaman tanı , bu duygunun geçici ve mantık dışı olduğunu sen de anlayacaksındır.

0|0
    0|0
  • söyle nasılsa itiraf seansı gibi. arada kaynar en fazla

0|0
    0|0
  • Freud dan esinlenen bir nutuk dinlemek istiyorsan söyle.

0|0
    0|0
  • seni kuruyordur. psikologların kötü alışkanlığı. filmlere bile defalarca konu olmuştur bu. sana kalmış

0|0
    0|0
  • Onu Psikologunun basini etik'le yakma. Baska psikologa git. Zaten eger akli basinda bir psikologsa arzulandigini hissettigi an seni baska psikologa yonlendirecektir emin ol.

0|0
    0|0
  • bence psikolog senın yapını ıyıce bosmus

0|0
    0|0
  • psikoloğa gide gide freud a dönmüşsün, cinsellikle davranıyorsun, ona seni arzuluyorum dersen bu sefer saldırgan olursun :)

0|0
    0|0
  • Mik beni düzeleyim psikolojimi bozuyorsun mu diyeceksin? :D

0|0
    0|0
  • ankaralım bırak bunlar illa psikolog lazımsa kadına git:D

0|1
    0|0
  • şahin k yanıyorum doktor bey yazıp aratın full versiyonu açın izleyin :)

0|0
    0|0
  • Senin karın ağrın başka zamanın gelmiş :)

0|0
    0|0
  • hipokrat yeminleri var onların sen istesende o yapmaz ama fantazi olarak haya edip mast yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Soylemessen adam degilsin nan

0|0
    0|1
  • fantezı bol gel beraber kuralım :D

0|0
    0|0
  • delice orgazm yaşarsan kafandan bu duygular uzaklasır

0|0
    0|0
  • sana cinsel terabi uygular gıttıgın seanslarda. belkı psıkolojın düzelır.

0|0
    0|0
  • söyle bence s. ke s. ke tedavi eder ;)

0|0
    0|0
  • yanıyosun sen :D

0|0
    0|0
  • söyle mesleği gereği büyük bir olgunlukla karşılar

0|0
    0|0
  • bence söyle içinde bişeyler besliyorsan ona karşı evli değilsen tabi evliysen sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
  • Vurdurmak istiorsun sanırım doğru mu anladım?

1|4
    1|1
    • O nasıl bir çirkin tabirdir öyle

• Emin ol senin düşüncen kadar çirkin değil

Kızlar Ne Diyor 3

• alışkındır böyle şeylere. bence söyle doktoruna hazır eli değimişken bunu da tedavi etsin.

0|0
    0|0
  • Bence soyle. Profosyonel biriyse terapileriniz bu durumdan etkilenmez ve sana yardimci olacagina da eminim. Hastanin psikologuna karsi boyle hisler besledgni dusunmesi cok olasidir. Sasiracagini sanmiyorum basina gelmistir kac kere

0|0
    0|0
  • daha önce denemediysen söyleme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...