Sevgilimle ilk ilişkimiz başarısız oldu.

üç gündür kız arkadaşımla tatildeyiz sabah kahvaltıdan sonra seks yapmaya karar verdik bir yıldır birlikteyiz ama ikimizinde ilk cinsl cinsel ilişkimiz prezervatif taktım bir süre ön sevişme yaptık daha sonra penisimi vajinasının içine sokmaya başladım baş kısmı vajinaya girer girmez kanama oldu hiç bir zevk alamadan penisimi geri çektim boşalamadım ikimizde şuan bunalımdayız napcaz şimdi ya

Güncellemeler:
bir saat kadar önce yarım kalan seksi tamamlamak için tekrar ilişkiye girdik çok zevkli geçti sabah yaşadığımız panikten sonra bu iyi oldu.

<hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• gayet normal bişi neyi sorun ediyorsunuz ki?bir iki gün bekledikten sonra tekrar deneyin. kızın yarasının iyileşmesi için. sonra zevk alacaksınızdır.

0|0
    0|0
    • iki gün beklememiz şartmı akşam tekrar denesek bi şey olurmu

• eğer bekarsanız inşallah yakın zamanda hayallerinize kavuşursunuz

• amin inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 6

• İlk ilişkide olur şeyler ve inan bana herkesin başına mutlaka bazı aksaklık gelmiştir kafaya takmayın keyfini çıkarmaya çalışın.

0|0
    0|0
  • yarım bıraktığınız işi tamamlayın.

0|2
    1|1
  • oluruna bırakın... film izleyin müzik dinleyin dans edin... zamanla olacak birşey bu. bunalmayın. konuşun. sarılın birbirinize

0|0
    0|0
  • bakireydi sanırım çok normal ilk seferinde böyle olması kan gelmesi falan neden bunalımdasınız?

0|2
    0|0
    • evet ikimizinde ilk ilişkisiydi kan gelince korktuk ve tedirgin olduk

• korkcak bişey yok ilki böyle olur.. sonraki ilişkiler daha iyi olur

• Git ağla.

0|1
    0|0
  • 1-2 gün bekleyip tekrar deneyin..ilk ilişkide kan gelmesi çok normal.hatta belki 2. de bile gelbilir kan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Korkacak bir şey yok ortada, büyük olasılıkla yani anlattığına göre %99 kızın kızlığı yırtılmış yani gitmiş, Artık bakire değil.

Sen o dalgayı oraya soktuğunda bunun olacağını bilmiyordum deme sakın. Şu çağda 10 yaşındaki çocuklar bile biliyor vajinaya bir şey girdiğinde kızlık zarının yırtılacağını ve kan geleceğini.

0|0
    0|0
    • kan geleceğini biliyordumda ne olduysa birden ikimizde panik olduk

• dostum 2 gün bekle normaldir. bu bakma ilk kızlık zarı kanama yaparken vajinanın hücre duvarlarını yırtıgından ilişkiye devam etsen partnerin cok daha fazla acı cekecek ve vajinusmus bile olusabilir. 2 gün bekle sonra ön sevişmeyi uzun tut ve sevisin. partnerin duygusal acıdan biraz mahcup ve sucluluk duyabilir.sevgilisi olarak ona teselli ve hos sözler ve güven asılamak sana düsüyor.

iyi tatiller .

1|0
    0|0
  • Niye kanama olunca durdunuz ki? Boşalma yaşadıktan sonra durup, temizlenseydiniz ve anın keyfini çıkarsaydnız ya madem böyle bir şeye kalkıştınız? Ayrıca siz ne bekliyordunuz kanamamsını falan mı (kızın bakire olduğunu düşünerek söylüyorum)?

0|0
    0|0
  • o nasıl penisinin baş kısmı girince hemen nasıl kanama oldu? kızlık zarı öyle ağızda değilki?

sen gene beraberseniz bugün yarım kaldığı işi tamamla.. sevgilinede yazık.. oda tatmin olmamış sende olmamışsın..

0|0
    0|0
  • Önce evlen sonra kaldığın yerden devam et.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden denemeseydiniz iyiydi..

0|0
    0|0
    • haklısınız gerçekten ama ne olduysa oldu kendimize hakim olamadık.

• Yaş 25-29 yazıyor. Kan gelince korkmuşsunuz. İkinizde kan geleceğini bilmiyor muydunuz ?

0|0
    0|0
  • aga su gelmesinimi bekliyodun vajinadan sorun ne...sıkma canını böle şeylere tatilin tadını çıkart..denize gir güneşlen sevgilinle tekne turuna çık sadece sex yapmak için çıkmadınız ya demi tatilee

0|0
    0|1
  • Ağlayın beraber o zaman.

0|1
    0|0
  • Bozmuşun.Yakınmış zar demek ki.

0|1
    0|0
  • tatilin tadını cıkart napcan.

0|0
    0|0
  • güzel seviştiğinize sevindim, darısı başımıza

0|0
    0|0
    • insanın sevgilisiyle sevişmesi kadar zevkli bir şey yokmuş herkesetavsiye ederim

• yanımda değil ama çağırmaya karar verdim

• Sağol kardeş, sayende bizim de yüzümüz güldü :) Yazılanları okuyup sevişmeye karar verdik

• işte diyorum abi erkek tecerübeli olucak..

0|0
    0|0
  • Kan geleceğini bilmiyordunuz yani he yalanını seveyim

0|1
    0|0
  • ilk seks hep sıkıntıdır, tekrar deneyin çok zevkli olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...