Hiç zevk alamadım neden böyle oldu?

milli olma amacıyla geneleve gittim yurtdışında orda baktım beğendim kızı kalçası büyüktü göğüsü de fena değildi yüzü de güzeldi giriyim dedim buna. girdim şimdi ilk soyundum kadın blowjob yaptı kaldırmak için ama dişledi resmen acıdı biraz zaten kondom var bişey hissedemiyom adam gibi 3-4 dk ona gitti kalktı sonra.maximum 20 dk. sonra uzandı yapmaya başladım vajinası da acayip dar geldi bildiğin kaşlı sertti yani. benim penişim de biraz kalın galiba ondan oda acıttı yaptım yaptım kadın ah ah falan diyo bende tık yok etrafa bakıyom. o zaman doggy yapıyım dedim kadının kalçasını falan avuçluyom yapıyom onu hiç beğenmedim 2-3 dk falan sürdü ben yatıyım sen hopla dedim sonra yaptı kadın ama büyük mü geldi ne tam dibine kadar yapamadı bende dedim uzan yapıyım bidaha sonra kadın dedi bitiyo falan ben dedm ne bitmesi daha bitmedi dedi 5 dk kaldı neyse yapıyım dedim. sarıldım biraz öyle daha güzel oldu ileri giderken göğüslerine ve karnına temas ettim daha iyi oldu. kadın yine ah falan diyo bide türkçe öğrenmiş azcık canım haydi cum falan diyo :D ben dedim boşalamıyorum yapıyom hala dedim heralde boşalamadan çıkçam sonra kadn mast yapmaya başladı eliyle onu da tam beceremedi başıyla yaptı dedim alt kısımlarıyla da yap onuda 1-2 defa yaptı sonra dedi uzan mast yap çünkü bitçek 3-4 dk da o sürdü kadının göğsünü elleyerek mast yaptım kadın ah falan dedi bu sefer ama acayip yapmacıktı her zaman olduğu gibi. sonra anca öyle boşaldım.

ben normalde acayip abaza biriyim 2 günde 1 defa mast yapacak kadar ama bu kadında hiç böyle olmadı neden ? bide ben göğüsleri çok severim kadınınki ufacıktı ondan da olabilirmi.

boşu boşuna hem o kadar günah aldım bakırlığı kaybettiğim için zina yaptığım için hemde zevki o aldı parayı ben verdim. sevgi olmadan da hiçbisey olmuyomuş cidden çünkü insanın içinde heyecan falan olmayınca hiçbisey olmuyo.

bende bi sorun mu var yada yanlışım nerde ?

Güncellemeler:
ben johnny sins gibi cat cat cat yapmayi planliyodum oda olmadi zaten orta hizda surekli yaptim acaba kadin cok aliskin oldugu icin hizli istiyodu ben yapamadim ondan o sevmedi beni ben de ondan dolayi mi sevmedim onu
cevaplayin lutfen yardim edin

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• aşk olmadan meşk olmaaaz . deneme bidaha bence..sevdiğin kişi seni tanır nereden nasıl zevk alacağını bilir ancak öyle olur.

0|1
    0|0
    • tanisa da bence beni sevince benim de hosuma gider cunku sevmeden hicbisey olmuyoki gel git gel git bune yani

• evet aynen öyle.

Kızlar Ne Diyor 3

• millet mast yapsın kafalarında canlansın diye mi bu kadar ayrıntılı elin nerende yazdın bunu. bi diyorsun küçük meme sevmem acaba ondan mı olmadı sonra da sevgi önemliymiş o olmadan olmuyormuş. ya sevgi memeyle alakalı bi durum değil ki ister küçük ister büyük olsun sevgide bunlar önemli değildir. zaten şu yazdıklarından senin iğrençliğine bakılcak olursa sevgiden falan hiç bahsetme bile sen...

0|2
    0|1
    • Detaylardaki mantık hatalarını fena yakalamışsın :))

• lan sanki kendi cok milleti taniyoda gelmis benim ne oldugumu buluyo ya boyleymisim ya boyleymisim kendini ask doktoru falan mi saniyon lan sen bas git senle muhattap mi olcam bile seninle konusmam mantiksizlik

• *bide

• sonuçta ilkti kendini tanıman anlaman için vesile olmuş .çZevklerini hoşlandığın şeyleri. Mükemmel bir tatmin hayali kurman yalnıştı. Hayallerle gerçekler farklıdır.

1|0
    0|0
    • o kadar hayal kurmadimki ben dedim heralde baya zevkli biseydir o kadar

• bilmiyomki ya bide dunden beri kafam cok acayip sacmaliyom bazen normal mi bu

• normal mi bu ?

• Sevdiğin kadınla yapman lazım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bi kere cinsellik yarış süreci değil kadınla erkegin yaşadıgı özel bir andır sen zamana karşı bir yarış vermişsin adeta daha 5 dk var falan o hesaplara girmişssin buda insanı bunaltır.Psikolojik bir baskı olmş üstünde bu baskı varken rahatlayamaman normal .Eminim sevdigin bir insanla yaşadıgın bir deneyimden daha çok zevk alacaksın ben b yaşıma geldim hiç o ihtiyacımı karşılamak için geneleve gitmedim gitmemde çünkü çekilmez oluyorlar ve yaşadıgının hiç bir anlamı yok bu kola makinasına para atıp kola almak gibi bişey bence

0|0
    0|0
    • alakasi yok fahise oldugu icin 20 dk sure vardi kadin dedi 5 dk var diye ben demedim yani

• Birşey söylim mi?Benim gittiğim hatun on numaraydı.Ama bende alamadım.Yani dediğin gibi hayalimdeki gibi değil.Hatta sana şunu söylim.Mast. ve p*rnodan daha fazla zevk alıyorum.

0|0
    0|0
  • ilk olduğu için olmamıştır. ikincisinde olur merak etme

0|0
    0|0
  • mastürbasyon gençliğiyiz hepimiz, zamanla geçer ama hayat kadını veya geneleve para vermedim bu bilinçte olduğum için ve şu an ilişkilerimden çok zevk alıyorum sende takma kafana illa seks yapıcam diye kendini paralama akışına bırak çok güzel zevklerde yaşarsın...

0|0
    0|0
  • ilkinde benimde başıma gelmişti. heycanlanmışsındır. bidaha olmaz dert etme

0|0
    0|0
    • yok lan hic heyecanlanmadim skldm bile

Yükleniyor...