Sertleşme Sorunu?

Merhabalar yaş 20 bu aralar ilişki sırasında sertleşme problemi yaşıyorum çabuk sönüyor acaba neden olabilir? sigara kullanıyorum günde 1 paket bide kiloluyum hafiften.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kalkdığın zaman ereksiyon oluyormusun? oluyor isen sorunun psikolojiktir. olmuyorsan en yakın zamanda bir Dr git kardeşim. evli değilsen düzenli seks hayatın yoksa ondan da olur. geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • ara sıra oluyor hocam ereksiyon sabah kalkınca bide çok mastürbasyon yapıyorum ondanda olabilir heralde.

• Evli değilsen olur. mast. yaparken boşalmaya şartlanıyorsun bir an evvel zevk almaya çabalıyor kendini kasıyorsun. mast. azalt bence. evlendiğin zaman kendini ve eşini düşün. banyodan çıkmazsın mutlu olmak için düşün bence. bu benim naçizane fikrim Katılan olur olmaz herkesin kendi fikridir. dr gitsen bundan fazlasını Söylemez.

Kızlar Ne Diyor 1

• Antidepresan kullanıyomusun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sertlesme sorununun genc yasta cogu piskolojiktir bence. Sen simdi kalkmiyor sorunum var dersen kalkmaz zaten. Arkadaslarin dediginide yapabilirsin ama piskolojik olarakta duzeltmelisin kendini

0|0
    0|0
  • http://tinyurl.com/nt3gg64 kullan bunu gergedan gibi olursun

0|0
    0|0
  • kilo ver fit ol yani sigarada icme yasin daha cok genc 40 varmadan bitersin

0|0
    0|0
  • bende de oldu bir ara , g öt korkusundan ertesi gün spora başladım , hala daha gidiyorum şu an iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...