Bayan olarak eşinize veya partnerinize en uç nasıl bir teklifte bulundunuz?

soru gayet açık! cinsellik paylaşım haz şehvet tahrik v.b şeyler adına en uç ne gibi tekliflerde bulundunuz? beylerde ne gibi teklifler aldı?

Güncellemeler:
ne kadar çok yargılama güdümüz var içimizde! soru-cevaptan çok birilerini yargılama okuyoruz! herkesin kendi hayatı... doğrusuyla yanlışıyla! acaba kişileri bu kadar yargılayanlar kendilerinin ne kadar farkındalar? cevap veren herkese teşekkür ederim... yargılayan kişilerede saygım var, ters gelebilir fakat kırıcı olmak yada hakaret etmek kimsenin saygınlığını arttırmaz...

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Başka bir erkekle sevişirken beni izlemekten hoşlanıp hoşlanmayacağını sormak

0|3
    2|1
    • ciddimi bunu böyle bişey sordunmu?

• Çok güzel soru, bir ara ben de partnerime sorayım.

• haklı bence...

Kızlar Ne Diyor 2

• ilişki sırasında bana vurmasını istedim sonuç gözün altı mor :D

1|2
    0|0
  • P*rno çekmeyi teklif ettim.

Bu arada, bence en uç diye bir şey yoktur.Benim partnerimden beklediğim şeyler bana göre o kadar da uçta şeyler değil.Ancak ona göre uçta olabilir.Ona göre uçta olduğunu düşünsem de, yanılıyor olabilirim.

0|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum. Fransızlar salyangoz yiyor, kurbağa yiyor, uzakdoğuda çekirge yiyorlar kuru yemiş gibi hem de canlı canlı. Bunları değil yeme lafı bize bir çoğumuzun midesini bulandırabilir. Şimdi biz kalkıp onlara vay midesizler mi diyeceğiz? Ya sevgiliniz fransada yetiştiyse? Canı alyangoz çekerse ne olacak?

Farklı düşünenlere o yanlış ben doğruyum demek, hele hele bir de küfürler saydırmak tam bir gerizekalılıktır, tam bir ilkelliktir.

• Katılıyorum..

Erkekler Ne Diyor 6

• izleme ve grup yapma teklifinde bulundum, oda kendisini izlemem konusunda teklifte bulundu.

0|1
    1|0
  • eşimi başka bir kadınla sevisirken izlemek ve o başka kadının hem oma hem bana oral yapması. söyledim istedim ama olmaz dedi. içimde kaldı ;(

0|1
    0|0
    • bu fantazileri erkekler isteyince kimsenin sesi çıkmıyor ama bir kadın isteyince nedense tepkiler yağıyor. Hatta bazıları kendilrini tutamayıp işi hakaretlere kadar bile vardırabiliyorlar. Kadına karşı şiddet değilse nedir bu?

• ... yaa adam soruyor. En uç fantazin nedir die. Bitanesi cevap veriyor açıkca. Sonra bir diğeride diyoki Allah belanı versin, ne bileyim pezeve.k. Yok gavat. yaaa kardesim bi s.ktir git sana zorlamı gel oku dedik. Madem kaldıramıyon insanların düsüncelerine saygı duymuyon girmicen cibsellik bölümüne. Terbiyesizlik yapmıyacaksın. bu saatten sonrada öyle davrananla kavga ederim...

• valla sonuna kadar haklısınız...

• cevaplar cok avrupai :D yani bize göre değil

1|0
    1|0
  • bendeseni merak ettim senin ne gibi uç tekliflerin oldu.?

0|0
    0|0
    • ben evli biriyim, evli iki insan arasında olan herşey uçtur benim için... birbirine karşı saygı sevgi ve paylaşım varsa sorun olacak hiçbirşey yoktur... sen? yorum yaptın soru sordun ama cevap vermedin?

• sevgilim bu gün çok güzelsin.. çok diri vücudun var..

• katılıyorum. Evli bir çiftin yatak odasında herşey olabilir. Bu o karıkocanın mahremidir.

• kız arkadaşıma ablasını ikna edip birlikte 3 lü yapmayı teklif ettim. kız arkadaşım tersledi...

bi kaç sene önce de eski kız arkadaşım doğum günümde masaj salonunda bana masör kız ayarlamayı ve sonrasında onunla ilişkiye girmemi teklif etti .. ben sevinip kabul edince küfür etti bana

0|1
    0|0
  • eşimi iki erkekle ilişkisini görmek

0|0
    2|3
    • bu sana haz verir mi? ve eşine böyle bir teklifte bulundun mu?

• oldu daha once boyle bı deneyimim ozel mesaj atarmsın bişe sorcam

• bu linke bir bak belki bir yararı olur fantezinize:

link

Yükleniyor...