Kızlar günlük ped kullanmazsanız ne olur?

Kızlar mesela gün içinde ped kullanmazsanız ne olur? Hiç kullanmayan kızlar var mı?

Güncellemeler:
Kullanmayan kızlarda var mı?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Akıntı akıntı dedikleri şey, orgazm sıvısına benzeyen, yumurtalıkların seri çalıştıkları dönemlerde salgılanan bir vajinal sıvı. Ara ara olur dışarıdan belli olmayacak bir miktarda iç çamaşırı ıslanır, her gün çamaşır değişyirmek normalde yeterlidir ama regliye yakın dönemler bir kaç gün boyunca sık sık salgılandığı için günlük ped pratik bir çözümdür. Çünkü bir kaç saatte bir çamaşır değiştirmek zor. Normal pedden ince kağıt kalınlığında pamuklu bir ped bu. Yorumlarına bakıp merak ettiğin şeyin bu olduğunu gördüm o yüzden ayrıntılı cevapladım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • Ya normalde ilgi alanım olmadığından bilmiyorum pekde önemli değil zaten bilip bilmemem bugünki bir olay yüzünden merak ettim ondan sordum teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 12

• Günlük ped kullanmıyorum birşey olmuyor

0|0
    0|0
    • Kullananlar neden kullanıyo peki

• Kullanmiyorum

0|0
    0|0
    • Kullanan neden kullanıyo

• Bazılarıda regl dönemine yakın önlem amaçlı kullanıyor yani

• Valla ıslanan kızlar daha cok kullanır bence

0|0
    0|0
  • Ilgi alanın değil madem neden bu merak

0|0
    0|1
    • Bugünki bir olaydan dolayı dedim ya, ilgi alanım olmadığını okuyorsun bunumu okuyamadın yanına yazdım

• Fazla merak öldürür dikkat et

• Bugünkü olay diyip durmuşsun neydi o olay merak ettim doğrusu?

0|0
    0|0
    • Rahat bir kız var o anlatıyodu sonra birden tuvalete gitmem lazım dedi sonra regl değilim ama kullanmam lazım dedi falan uzun hikaye işte o yüzden merak ettim

• Yeterince anlatmışlar zatende bisey merak ettim bugünkü olaydan sonra merak ettim yazmisin bugünkü olay neydi merak ettim cok ve ben pek kullanmam günlük ped rahatsiz edici

0|0
    0|0
    • Kızın biri işte biraz rahat biride o anlatıyodu bir şeyler oradan takıldı kafama

• Kullanıyorum. Namaz kıldığım için günlük ped bu konuda daha pratik oluyor. Akıntı olunca çamaşıra bulaşıyor ve her namazda değiştirmek zor oluyor.

0|0
    0|0
    • Abdest almıyormusun akıntı olunca

• Gusülden bahsettim

• Hayır akıntı olunca gusül gerekmiyor.

• Kullanmıyorum rahatsız eder benı , günlük çamaşırı değiştiriyoum

0|0
    0|0
    • Ama ıslanıyo kıyafet diyolar

• ergensın anlaşılan

• Yok sadece ilgi alanım olmadığı için araştırmamıştım ama bugünki bir olaydan sonra merak ettim

• Bazen kullanırım akıntının yoğun olduğu günlerde iç çamaşırım temiz kalsın diye.. hergün kullanmam.

0|0
    0|0
  • Her kız kullanacak diye birşey yok zaten kızların geneli kullanmaz

0|0
    0|0
    • Ama illa kullanıyorlar dimi

• O mecbur yani

• E yani

• Kıyafetin ıslanma gibi bir durumu var. Kullanırım her ihtimale karşı.

0|0
    0|0
    • Neden ıslanırki kıyafet?

• Değil, ama regl dönemine yakın akıntı oluyor mesela..

• Birde koku oluyo dimi kullanmayınca ıslandığı zaman mesela bazen kapalı ortamda falan yanımdaki kızdan falan rastlıyorum öyle şeylere

• Bir şey olmaz külot değiştirip dururuz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya salakmisiniz nesiniz oglum mal mal konusma igrenclesme la got buda sorumu sanane * gunluk pedden g*vat

0|0
    0|0
  • Kullanan var

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorlar gördüğün gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...