Kızlık zarı yırtılınca ne kadar kan gelir?

Sevgılımle ılışkıye gırdk su damlası kdr kan gldı.bna ddı dha once spor yaparken kızlıgını mı bozdun dedı.cok fzla mı kanaması gerektı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle kisiden kisiye degisir. kızlık zorın kalın ince olması sebe 3 kere bakire kızla beraber oldum birinsicinde baya bir kan geldi. her halde yarım kahve fincanı kadar sonra acıdıgından bir sey yapamadım 3 gün ara verdik 3 günden sonra cok rahat ilişkiye girebildik. ikinsicinde bir kac damla kan geldi. ama ilişkiye devam ettik.3 kisiden herhalde tam bir kahve fincanı kadar kan kan gelmiştir devam ettigimde resmen cıklık ve aglama sesleri karısıktı ona ragmen devam ettim ama hic zevk almadım kız resmen vucuduna acı vermekten zevk alan bir tipti kisiden kisiye degisir fazla takma kafana

Erkekler Ne Diyor 11

• Kişiye göre değişir bu.Herkes te çok olacak diye birşey yok.Sendeki gibi azda olabilir.Sorun yok yani.

• 1 ünite ...

• öyle çok değil... yarım fincan gibi...

• yok dostum ya öyle oluk oluk adet gıbı akmaz 2 gun boyunca azcık azcık daha acık renklı gelır bazende parcacıklar gelır

• en az 7 litre akmazsa o gelin ailesine geri gönderilir bizim köydesoyumuz tükendi bu adet yüzünden :)

• büyeye göre değişir bakirelik sadece zarla anlaşılamaz zaten bir sürü belirtisi var

• kişiden kişiye göre degişir

• kendi kanında boğulabilirsin o derece. ambulans kapıda beklesin

• ne olcakmış bardaktan boşalır gibimi gelmesi gerekiyomuş? insanın fiziki yapısına göre değişir. çok fazla zorlanma olduysa kanama biraz fazla olur ama normal şartlarda bi miktar ( 3-5 damla) gibi olur. sende erkek arkadaşına deseydin, sorun bende değil sende diye:) küpe deliğimi açıyosun diye zerzenişte bulunmalıydın o lafına:):)

• 10- 15 damla ve biraz fazlası normal

• çok gelmesi gerek.bir problem olmuş olabilir

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek arkadaşın daha önce çok kızlık bozmuş sanırım..ne kadar geleceğini bildiğine göre,çok olmasını beklediğine göre öncekilerden çok gelmiş herhalde...

• Esnektir bundan sonraki bir kaç ilişkinde de gelmeye devam edebilir , ama toplamda bir yemek kaşığı veya çeyrek çay bardağı kadar kan gelir ortalama ...

• Kızlığı bozulmayanlar doğumda bozulur dedinizde,benim bir arkadaşımın kızlık zarı esnekmiş ilişkide bozulmadı doktor doğumda bozulur demişti, doğumda nasıl anlaşılıyorki ?

• kızlığı bozulmayanlar doğumda bozuluyor . miktar da doğrudur. nasılsınız? ben doktorum.

• Evet hekimim...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...