• Sor
  • Bence

Kadın seks istediğini partnerine nasıl belli eder?

Kadın haliyle erkeğe göre biraz daha utangaçtır. Kadınlar cinsellik arzuladıklarında partnerine bunu nasıl belli ederler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kur yapar, öper falan.. İstekli olduğunu anlarsın heralde.

• daha belirgin bir istek şekli yok mudur?

• Bundan daha belirgini bacaklarını açıp beklemesi herhalde. Tasvip etmiyoruz tabii bu tür cevapları.

Kızlar Ne Diyor 6

• valla istiyosam hiç bekleyemem direk söylerim seni istiyorum derim ve olay biter zaten.

• Kadınları neden kalıplara sokuyorsunuz ki? Kaç yıllık sevgilimden neden utanacakmışım? Canım sevişmek istiyorsa, ortam da müsaitse gider gerekirse üstüne atlarım. Aniden başlayan sevişmelerin yeri ayrıdır.

• senin sevgilinin yerinde olmak istemezdim

• Ben de sevgilinizin yerinde olmak istemezdim...

• sevgilim yok ki üzerime atlayacak:))

• eğer bi ilişkim varsa utanmam bu konuda. niye utanayım ki?

• yani bizzat gel sex yapalım diye direk söyler misin cevabından bunu anladım bu işin nazı falan yokmu ben erkek halimle bile kırk takla atarım utanırım yani

• bunu söylemek saçma bence. bi şeyler yaşamak istediğini sözcüklere dökmeye gerek yok.

• senin gibisi dostlar başına birde benim bizimkinden çektiklerimi bir bilsen :) cevap ve yorumdan dolayı teşekkürler

• Tahrik edici davranışları açıkça sergiler.

• ima eder. hareketleriyle yakınlaşarak onu tahrik eder.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendisini okşatmak isteyen kedi gibi olur. :)))))Yani sesi (miyauu veya mırrr) ile ve davranışları ile bunu belli eder...

• mmmm falan derler, sesleri çocuksulaşır

• ya sen böyle bi sinyal aldıgını düşünüyosan adım atıcaksın oda geri çevirmeyecektir çevirirse zaten olmaz molmaz der kapatırsınız konuyu en fazla bu olur :D

• "Bugün başım ağrımıyor. Sana duyurulur yani. Anladıysan. Anladın di mi?"Üff... Esprili cevap vermeyi beceremiyorum... =(

Yükleniyor...