Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Kadın seks istediğini partnerine nasıl belli eder?

Kadın haliyle erkeğe göre biraz daha utangaçtır. Kadınlar cinsellik arzuladıklarında partnerine bunu nasıl belli ederler?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kur yapar, öper falan.. İstekli olduğunu anlarsın heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınları neden kalıplara sokuyorsunuz ki? Kaç yıllık sevgilimden neden utanacakmışım? Canım sevişmek istiyorsa, ortam da müsaitse gider gerekirse üstüne atlarım. Aniden başlayan sevişmelerin yeri ayrıdır.

0|1
    0|0
    • senin sevgilinin yerinde olmak istemezdim

• Ben de sevgilinizin yerinde olmak istemezdim...

• sevgilim yok ki üzerime atlayacak:))

• Tahrik edici davranışları açıkça sergiler.

0|0
    0|0
  • valla istiyosam hiç bekleyemem direk söylerim seni istiyorum derim ve olay biter zaten.

0|0
    0|0
  • eğer bi ilişkim varsa utanmam bu konuda. niye utanayım ki?

0|0
    0|0
    • yani bizzat gel sex yapalım diye direk söyler misin cevabından bunu anladım bu işin nazı falan yokmu ben erkek halimle bile kırk takla atarım utanırım yani

• bunu söylemek saçma bence. bi şeyler yaşamak istediğini sözcüklere dökmeye gerek yok.

• senin gibisi dostlar başına birde benim bizimkinden çektiklerimi bir bilsen :) cevap ve yorumdan dolayı teşekkürler

• ima eder. hareketleriyle yakınlaşarak onu tahrik eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendisini okşatmak isteyen kedi gibi olur. :)))))

Yani sesi (miyauu veya mırrr) ile ve davranışları ile bunu belli eder...

0|0
    1|0
  • mmmm falan derler, sesleri çocuksulaşır

0|0
    0|0
  • "Bugün başım ağrımıyor. Sana duyurulur yani. Anladıysan. Anladın di mi?"

Üff... Esprili cevap vermeyi beceremiyorum... =(

1|0
    0|0
  • ya sen böyle bi sinyal aldıgını düşünüyosan adım atıcaksın oda geri çevirmeyecektir çevirirse zaten olmaz molmaz der kapatırsınız konuyu en fazla bu olur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...