Kızlık zarım esnekmiş :)

Küçüklükten beri bekaretin tabu olduğu öğretildi. Biriyle cinsel ilişkiye girmeye, sekse çok büyük birşey olarak baktım ama isteğimi, kendi arzularıma sahip çıkmam gerektiğini gözardı da edemedim. Gerçekten buna hazır olduğumu hissettim sonra. Daha önceki sevgililerimle çırılçıplak kalmıştım çünkü ve bu kendimi kandırmak gibi geliyordu. Tam Türk toplumunun istediği o basit kızlar gibi, zarım dursun kafası gibi. Ama ben çok farklı birşey olduğunu düşünmüştüm. Yaptıktan sonra çoğu gibi bu muymuş yani dedim. 5 bilemedin 10 dakika içinde gidip gelmesi. Duygusuz asla yapamayacak olduğum ama isteğimin hormonlardan kaynaklandığını anladığım andı. Ama ters birşey oldu! Ne canım acıdı ne kanamam oldu. Karşımdaki bu kafadan tamamen uzak olmasına rağmen acaba ilk olmadığını mı düşünüyor diye geçirdim aklımdan hemen. Daha önce okumuştum tabii esnek zar falan diye ama haftalarca süren kanamaları da okumuştum. Neyse doktora gittim böyle böyle dedim kontrole aldı. Esnek galiba dedi sonra daha iyi baktı ve yırtık ya da zedelenme gözükmüyor dedi.

Sonra oturdum ve halime acıyıp güldüm. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim çünkü.

Ben bunu önümden kaldırmam gereken bir tabu, kendime gerçeği söylemek olarak görürken çoğu türk kızının istediği gibi ilerde evleneceğim adama bakireyim deme hakkı kazandım.

Bizi nasıl bu duruma düşürdüğünüzün farkında mısınız?

Gerçekten çocuklarınızın annesi olmasını istediğiniz kadınlar mı bunlar ?

Keşke kanasaydı yırtılsaydı dedim kendime söylermiyim diye güvenmediğimden değil.. Yaşadığım her şeye sahip çıkacağım.

Ama toplum nasıl etkilediyse artık bir yanım sevinmedi de diyemeyeceğim. Canım acımadı, çarşafa kan bulaşmadı bir kere!

Sorumu da sorayım bari de yazdıklarım boşa gitmesin.

Size güvenemeyen, yanınızda geçmişiyle duramayan, yaşadıklarına sahip çıkamayan, orgazm olamayan, kendi doğruları değilde uydumculuk yapan kadınları siz yarattınız farkında mısınız ? Sen ben, babaları, anneleri, erkek arkadaşları, abileri, komşuları...

O'nun çocuklarınızın annesi olmasından daha büyük bir hediyesi olabilir mi gerçekten ?

Yani demek istiyorum ki, ileride evleneceğim adam esnekmiş acaba kaç kişiyle yattı diye şüphelerle evlenmesi mi acı olan, yoksa benim onun çocuklarının annesi olacak olmam ve buna rağmen hala güvenememiz ve çocuklarında aynen böyle bireyler olacak olması mı ?

Not: konuyu biraz dağıtmış olabilirim çok uzun oldu çünkü ama ne demek istediğimi anladınız bence

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Atalarımızın kemikleri sızlıyordur senin gibiler yüzünden,Onlar ülke namusuna zarar gelmesin die canlarını vermişken ve hala da 20lik 22 lik gençler şehit olurken vatan namusu için,siz reziller ise kendi elinizle altın tepside sunuyorsunuz namusunuzu sizin gibilere lanet olsun.Biz Türk ırkı İslam adaletini 7 kıtaya yaymış bir milletiz,senin Türkiyedeki tabu dediğin şey İslamın bir parçasıdır.Eğer medeniyet ona buna vermekse Avrupada babası belli olmayan insan çok.O zar amaçsız yaratılmadı,amacı ne biliyormusun senin gibiler ayırt etmek için.Bu kafada devam edersen sanada senin gibi biri denk gelir en fazla 2 yıl evli kalırsınız sonra ayrılırsınız dul kalırsın daha da evlenmezsin,dul kende kendini tatmin edersin bu zihnitle ;)

Biraz tarihini araştırırsan Türk=Müslüman bunu görürsün.

YA SEV YA TERKET,Bu ülke namusunu(senin deyiminle tabusunu)hiçe sayamaz.

Bu yazıdan sonra eksiler artabilir,Şimdiden owwww çok oldu, geçmiş olsun diyorum o kişilere.

1|1
    2|0
    • Her nedense bu tür tepki veren kişiler, özünde tam tersi yapıda oluyor, neden acaba?

Madem Cinselliği bir ırka bir millete bağlıyorsun, o zaman neden cinsel içerikli sayfalarda geziyorsun?

neden yolda sokakta bacım demen gereken kişilere art niyetle bakıyorsun?

Sakın ben yapmıyorum deme. Sende, bende herkes bunu yapıyor.

• Bence sen kendine bakaraktan bunu söylüyorsun,sürekli cinsellik sayfasında takılan saplardan değillim, en yeni sorulara bakarım kafama yatana cevap yazarım.Ben bakıyorum veya bakmıyorum önemli değil toplumumuzda bu konuda biz erkekler çok rahatız,burda başrolü kızlar oynuyor kendilerini kontrol edebiliyor,herşeyi geçtim eğer biz erkekler bır bayana art niyetle bakıyorsakda yine karşı taraftan kaynaklanan bir olay giyimine dikkat edene kimse yan gözle bakmaz.

Erkekler Ne Diyor 11

• güzel kardeşim, kim ne yaparsa kendine yapar! sen bana zarar veremessin ben sana! ama şöyle bir gerçek var! her insan kendinden meshuldür. ben kendi doğruluğumu bildikten sonra bana dünya yalancı demiş ne farkeder! bizim toplumumuz yer yüzündeki en güzel toplumlardan biri! çünkü bir çok değerlerimize sahip çıkan bir milletiz.. kalkıp Türkler şöyle bizde böyle diye birşey kabul edilemez! bizim toplumumuzda bu durumun bu hale gelmesi değerlerimizin olduğu içindir. dikkat edersek yaşlılarımız kapalı, annelerimizin bir kısmı kapalı, akrenlerimiz açık, bebeklerimiz çıplak! yanlışsın demiyorum ama yaptığın zerzeniş dünyanın en kötüsü bizdeymiş gibi... kalkıp bir almanla yada rusla yuva kurmayı düşünür müsün? kurduğun taktirde sana ne kadar sahip çıkmasını beklersin? o insanların eşlerine verdiği bir değer yokken tamamen bir et parçası herkes yiyebilir gözüyle bakıyoken çok mu doğru veya örnek bir aile olur? cinsel olarak ayırdığımız taktirde erkekler her zaman kovalar, hep birşeyler ister, ama bayanlar kendilerine arzularına sahip çıkar... çünkü bayanlarda bir hanımlık makamı var! dünyada da hanımlık vasfı sadece Türkler'de var. şimdi "ne derler"? " el görsün" "desinler" üçlüsü için yaşamayı bir knara bırakıp o dediğin bu kadarmıymış, bunun içinmiymiş olayına geri dönelim...ne kadar pahalı birşeyin ne kadar ucuza gittiğini umarım anlamışsındır... çok basit 3 dak. lık bir olay ve bende dahil olmak üzere hepimizin aklını meşkul eden bir konu... umarım kendi frekansında biriyle yuvanı kurar sağlıklı mutlu bir hayat sürersin... bir hatada bulunduysam özürdilerim...

0|0
    0|0
  • hayatta neden sadece kadının yaşadıkları değerlendiriliyor erkek sanki evlenene kadar bişey yapmadı, namus kafada başlar kalpte biter, sex ise zevk işidir istiyorsan yaparsın istemiyırsan yapmazsın mesele öncelikle kimle yaptığın değil nekadar zevk aldığındır haa her şeyide düşüneceksin güvenlik gizlilik samimiyet artık kişiye bağlı olarakda aşk sevgi arzu vb şeyler --- şimdi bir çok insan diyebilir olurmu öyle şey namus filan, bir düşünün derim lisede kız arkadaşınız olmadımı ünide okurken olmadı ve siz o kızlarla ve o kızlarda sizlerle sadece merhabalaştınızmı neler yaptınız nasıl öpüştünüz nasıl koklaştınız kimse kendini kandırmasın %90 nımız kız arkadaşlarımızla ve okızlarda erkek arkadaşları ile bişeyler yaşadı herkesin doğrusu be yanlışı kendine ama şu bir gerçekki insan geçmişi ile yargınalmamalı geleceği için yaşamalı yaşatılmalı...

3|0
    0|0
  • Adem ile Havva misali

insanlar yasaklanan şeyleri yapmayı seviyor ve her nedense kabahati iradesizliğin de değilde ya karşısındakinde yada o anda ona sevk eden nedenlerde kusur bulur. Burada önemli olan irade ve düşüncedir.

Kimin neyi nasıl anlattığının çok da fazla bir önemi yok. Nedenine gelince ister bir bilgin anlatsın, ister bir cahil anlatsın. Karşısındaki sadece anlamak istediği şekilde anlar ve anladığı şekilde yaşar.

0|0
    0|0
  • kusura bakmayin ama suclu olarak erkegi ilan etmeniz herseferinde suclu oldugunuzun ispatidir insan kendinden sorumludur ahlaki yapidanda durus bakimindanda bu zamanda cok normal görülsede bazi durumlar aslinda bazi güzelliklerin özelini kaybetmesine neden oldugumuzun farkinda degiliz bir bakima bos bos yasama hevesindeyiz sanki sönük ve bos bir hayata son hizla sürükleniyoruz.. hayatimizi anlamli kilacak özel kilacak ne varsa yok ediyoruz bunu kisitlayamayiz hem erkekler hem kizlar bunu yapiyor aslinda sucluda hepimiziz kimse siyrilamaz ne yazik halimize..

bu konusmamdan ders veriyor gibi algilama olmasin sakin varsa yapilacak bir hata bende yapmisimdir :)

1|0
    2|0
  • allah o zarı koymuşsa bir bildiği vardır.

0|3
    1|0
  • Senin geçmişinde yaşadıklarına sahip çıkmayacağının en büyük kanıtı bu itirafı bile yaparken gizliye kaçman.Geçmişinde hiçbirşey yaşamamış olan saf-temiz,namusunu korumuş olan adam/kadın ile yaşamış olanları bir mi tutacağız yani?B ende sana bunu sorayım cevabını kendin al.Kendince çok tatlı akıllıca felsefeler yapıyorsun ancak ırz kavramı Kur'an'da geçiyor."Onlare ki ırzlarını korurlar." Mearic Suresi 29.Ayet.Müslüman mısın değil misin bilmiyorum ama bizim kitabımızda Rabbimizin bize mü'minlerin özelliklerini sayarken ki saydığı özelliklerden.Ha şunu diyebiliriz:"Kardeşim şeyimin keyfine dayanamıyorum.Evet doğru günah ama şimdilik uzak duramıyorum.Yaptığım yanlış kabul de ediyorum.".Herkes gerçekleri biliyor.Ancak minareyi çalıp kılıfını hazırlamaya başlarsak kendi kendimize saçma sapan felsefeler uydurmaya başlarsak işin boyutu bambaşka olur.Dediğim gibi eğer müslümansan bu böyle.Başka dindensen bilemem.Çok uzattım.Sözün sadedine gelmek istiyorum:HİİİÇ KIVIRMAYALIM.

0|0
    0|0
  • nedne insanları önemsiyorsun ki... kendi doğrularına güveniyorsan kendine güveniyorsan bırak dünya yanarsa yansın...

0|0
    0|0
  • 5 yıldız ;)

0|0
    0|0
  • kendine yakıştırmayı yapmışsın bile bu kafayla uzun yıllar evde kalmaya hazırlan...

1|0
    1|0
  • konu çok daalı budaklı yaa hangisine cevap vereceğim

0|0
    0|0
  • trambolin gibinmi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Görüşünün zıttı düşünenler olacaktır elbet. Bu ülke ne yazık ki böyle.. Hele ki görüşüne zıt çıkan bayanlar bile olacaktır çünkü aslında kadın kadına bir dayanışma göstersek erkekler ağızlarını bile açamazlar ve kendi yedikleri haltlardan sonra kız ve kadın arasında bir farklılık görmezler. Bu ülke böyle.. Anneler oğullarını genel evlere yollarken kızlarını bir erkek arkadaşıyla konuşurken yakalayıp dayak manyağı ederler. Dizilerde kız evlilik dışı hamile kalınca basit bir dizi için aldırmasın diye allaha yalvarırken komşunun kızı tecavüz bebeğine hamile kalınca ayıplar pencerelerini örterler, gözlerini yumar ağızlarını açarlar. Bu insanlar böyle.. Ne yazık ki bazıları kafamızın içinde ki maddeyi beyin yapmak yerine samana dönüştürüyorlar..

3|1
    0|1
  • içini dökmüşsün.. haklısın..

2|2
    0|0
  • içimdekileri aktarmışsın resmen.. harikasın.

2|1
    0|0
  • kızlık zarı önemli

0|0
    0|0
  • hemcinsim olarak, dusuncelerinle gurur duydum bızı bu duruma getiren erkekler...

3|0
    0|1
    • işte böyle kadınlar hep saklar. Kendilerini saklar, düşüncelerini saklar. Neden? Aman ha erkekler ayıplar

• sizleri bu duruma düşüren erkekler değil kendi aç gözlülüğünüz...

• sen çok mu tok gözlüsün ?

Yükleniyor...