18 yaşındayım daha sünnet olmadım mastırbasyon yaparken zorlanıyorum sünnet olmayada korkuyorum penisime zararı olur diye neyapacağımı bilmiyorum?

18 yaşındayım daha sünnet olmadım mastırbasyon yaparken zorlanıyorum sünnet olmayada korkuyorum penisime zararı olur diye neyapacağımı bilmiyorum askerde yaparlar diyolar korkuyorum

Güncellemeler:
18 yaşındayım daha sünnet olmadım mastırbasyon yaparken zorlanıyorum sünnet olmayada korkuyorum penisime zararı olur diye neyapacağımı bilmiyorum askerde yaparlar diyolar korkuyorum...
Sunnet olmasam evlenecegim kiz istermi veya iliski zor olurmu buyudugu zaman cemriyorum basi cikiyor ama bazen geri geliyo deri

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde kimse açıp sünnetlimisin diye bakmaz. Sünnet İslamiyete göre , Museviliğe göre ve bazı Hristiyan meheplerine göre yapılması gereken bir cerrrahi operasyondur. Amacı penis üzerindeki fazlalık derinin alınmasıdır. Sebebininde hijyenik olması ve ileride bu bölgede bir hastalık riskini önlemek olduğu söylenir

Bazı görüşlere göre sünnet ile penis başı üzerinde bulunan derinin alınması , penisin hassasiyetini arttıracağı için daha çabuk tahriş olur

Allah hiç bir şeyi sebepsiz yaratmamıştır. Bunu neden sebepsiz olarak vücuda monte etsin gibi bir düşüncede vardır

Sonuçta alet senin aletin kim ne karışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olmak zorunda hissediyorsan ol kurtul yani

0|0
    0|0
    • Olucumda penisime zarar gelir diye korkuyorum olmasam nolur sanki ):):):

• Ol kurtul

0|0
    0|0
    • Ailemi de kandirdim disarda calisiyodum oldum diye kandirdim olmadim korkuyorum olasim yok boyle kalsam nolur ):):

• Oha askerde sünnetli olup olmadığına mı bakıyolar? Ne hakla?

1|0
    0|0
    • bakıyolarmış ama her turlu korkuyorum bılmıyorum

• Çok korkuyorsan olma bence. Nihat hatipogluna sonradan musluman olmus biri sormustu korkuyorum olmasam diye. O da adı ustunde sunnet bu, farz degil olmayabilir demisti. Bizimkiler ibadetten cok gelenek haline getirmisler bunu. Ama askerlik sorun gercekten.

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 8

• hacı en fazla 2 hafta koruyucu kapak takıyolar acısız ağrısız ama sonradan sıkıcak yanacak ama doktor sana taktikler vercek ilaç verecek 2 hafta çekicen sonra raaad :D

0|0
    0|0
    • Askere kadar askerde zaten yaparlar gibi

• Gardas bir ara disarda calismaya gittim oldum diye kandirdim ailemi korktugum icin askerde olurum dedim gun geldi halen korkuyom korkum birazda yalan soyledim

• assdF:ASF ben senin pederin yerinde olsam malafatı açtırmıştım çoktan ASDFASÇsdg

• korkma gi ol

0|0
    0|0
  • hemen sünnet olmalısın

0|0
    0|0
  • Sünnet ol

0|0
    0|0
  • kucuk anlaşılan bişey kalmaz diyemi düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Kanka bildiğim kadariyla sünnetsizler daha kolay erekde olup zevk alıyor

0|0
    0|0
  • neden sünnet olmadın din ile i alakalı?

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasın 25-34 gözüküyor. Daha sünnet olmamışsn. Anlayamadım nasl bir cinssin sen

0|1
    0|0
Yükleniyor...