Sevgilim cinsellik konusunda bana güvenmiyor.

sevgilimle 1 yildir çikiyoruz, ve önümüzdeki sene evlenmeyi düsünüyoruz. onunla hiç cinsellik yasamadim, zaten kendisi bakire, bekaretini evlenene kadar korumak istiyor. çok hakli tabii. ama ben onunla çiktigimdan beri hiç cinsellik yasamadim. onu gördükçe çildiracak gibi oluyorum, ve bunu ona söyledim. pek umurunda degilmis gibi davrandi ama eminim ki aslinda oda çok istiyor. dün ona `illa bekaretinin bozulmasina gerek yok, sana sadece oral yapayim olmaz mi?` diye sordum bana kisa ve öz bir cevap verdi; `Hayir!`.. sebebini sordugumda `ben yarim yamalak is yapmam, ya hepsi ya hiç, kendimi yallattirip zarimla övünemem` dedi.. bu ne demek oluyor? bana güvenmiyor mu?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben diyor ,görünüşte bakire olup her haltı yiyip kimseyi aldatmam özümde namusluyum diyor..Böyle kız bulmuşsun elini çabuk tutup evleneceğine nelerin derdindesin.Güvenle alakası yok.Kişilik karakter meselesi

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Biz buna gerçek bakire diyoruz.Cidden el değmemiş olan yani.Her haltı yeyip zarla övünenleri bakire saymıyoruz zaten

3|3
    0|1
  • Sevgilinin değerini bil.. Anal yaptırıp da hala ben bakireyim diye gezinen çakma bakireler var..

`ben yarim yamalak is yapmam, ya hepsi ya hiç, kendimi yallattirip zarimla övünemem`

Tebrik ediyorum onu, gerçekten..

3|3
    0|2
  • Bu demek oluyor ki...

Sen al bu kizi basinin ustune koy birdaha da indirme ordan!

Elleri opulecek kizmis helal valla...

2|3
    0|1
  • böyle kızı bulup sırf hayvani istekleri yüzünden aldatan şerefsizler de var. sen onlardan olma. 1 sene daha sabret. ha gayret.. bu kız için değer. çok şanslısın

1|2
    0|0
  • ulen böylesini bulmuş baş tacı edeceğine uçkur düşünüyor. tüh sana

2|2
    0|1
  • Bu sözden bunu mu anladın.)

1|1
    0|0
  • zariyla ovunuyor muymus ahahaha. ay kafalara gel.

1|0
    0|0
  • sadece risk istemiyor devamı gelir diye korkuyor üstüne gtme brk öyle kaln evliliği bkle :)

1|0
    0|0
  • Peki onu seviyormusun?

0|0
    0|0
  • Biraz zekiysen o kizi sakin kaçirma derim sonra basini duvarlara vurusun ama çok geç olur bak:d

sakin basitlesip gidip aldatma, elindekinin degerini bil, yoksa kaybeden sen olursun bu zamanda zor bulunur sevgilin gibi bir kiz.

2|3
    0|0
    • Çok doğru ne yazık kı sadece + verebiliyorm :S

• bence aldatirsa s.refsizin ve karektersizin onde gideni gerçekler aci ne yazikki

• Aslında söylediği cümle çok doğru. O da övünmeyiversin. İhtiyacın varsa bunun birazını gidermesi gerek

0|0
    0|2
  • harbi kızmış vallahi ne diyeyim .

harika bir kızmış hatta.

kendi de istiyor , bunu yaparsanız devamı %100 gelir.

ve böylesi bir irade , takdir ettim kız arkadaşını

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgilini elinden kaçırma.

0|1
    0|0
  • Kız haklı yarım yamalak ne zevk alacaksın zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...