Rüyada boşalma nasıl oluyor?

erkek arkadaşım geçen gün rüyalandım sabah kalktığımda baktım ki boşalmışım çok kötü oluyo falan dedi. ben de ne gördün kimi gördün dedim. o da bişey görmedim görmeye gerek yok uyandığımda boşaldığımı fark ettim dedi. böyle bişey mümkün mü? yoksa kıskanmayım diye mi söylemedi?

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Niye sana anlatmış ki bunu. Erotik rüya görmüş ama sen tepki verince çark etmiş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Genelde hatırlanıyor ama hatırlanmadığı zaman da olabilir günahını almayalım şimdi :)

1|0
    0|0
  • :D güzel soru

cevap veriyorum aynen dedigi gibi olabiliyor yani gördügü kişiyi hatırlamayabiliyor ama bazen hatırlama imkanıda olabiliyor yani sonuç olarak sana dogru da yalan da söylemiş olabilir..

ama işin ilginç tarafı neden sana bunu söyleme gereksinimi duyuyor anlamadım :D

çok ilginç bir durum..

0|0
    0|0
    • çünkü öyle anlaştık :)

• anlamadım yani rüyada boşalınca söyleceksin şeklinedemi anlaştınız? ALLAH aşkına yaşınız kaç sizin?

• cinsel şeyler konuşmayın ilişkiniz laçkalaşır

• hayda adamın rüyasında ne görür, görür ya bu kıskanclık derecsi olacaksa . yandı ruhum sekman at:))) sende rüyanda biri ile sevişirsen kalttıgın zaman altını bir yokla . ıslaklık göreceksin... kimle ne yaptın bizi baglamaz . bu nedemektir . sui taksiri olmadan yani istemeden elinde olmadan hatasız . istem dışı gelişen olaylar dır . ruhunuzu dingin tutun :))))

0|0
    0|0
  • tamamen dogal bir durum yapay bir niyeti yok her sağlıklı gencin başına gelir no need ro panic

0|0
    0|0
  • askerdeydim hormonlarım tavan vaziyetteydi hiç unutmam o rüyayı:D hemde kiminle ilişkiye girdim rüyamda? melanie griffith :D:D:D:D:D uyandığım zaman uaydığıma lanetler yağdırmıştım :D:D

0|0
    0|0
  • yaa onuda kıskanıyosan artık ahaha :D tanımadığın veya tanıdığın birisini görüyosunda bu ne alaka sen rüyalarını kontrol edebilyor musun

0|0
    0|0
    • yalan söylemesine gerek yoktu ben buna sinir oluyorum.

• ikisinden de tiksinirim bi daha görüştürmem heralde

• ee sonuçta rüya yani. o yüzden söylemek istememiştir. bilinçaltını yönetmek zordur.

• normal bir şey ben bir kız değil uçak görmüştüm boşaldım. çok saçma geldi bana.

0|1
    0|0
  • arkadaşlar bence gizli ler yanıt vermeyin ..!

1|0
    0|0
  • Evet çoğu zaman hatırlamayabilir nadiren bendede olur sorun yapma çünki doğru söylüyor

0|0
    0|0
  • görmüştür de uğraşmamak için dememiştir bi şey sana. not: gerçek gibi oluyoo :)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bunu sana dedi öylemi ? sende buna inandın.

0|0
    0|0
    • inanmamalı mıydım? hayır yani illa birini görmesi gerekiyo mu bunu öğrenmek istiyorum

• tanımadığım hatunları görüyorum hep ben

• ben kaloriferle ilşkiye girip boşaldığımı biliyorum :D

0|1
    0|0
  • illaki bişeyler görüyosun ama bazen hatırlarsın bazen hatırlamazsın gördüğün şeyleri, resmen gerçek sex gibidir rüya sırasında yapmak düşünsene vücudun hiçbir hareketiyok pompalıyosun pat pat, ben genelde pompalarken uyanıyorum o yüzden hatırlarım ne yaptığımı

sen neden kıskanıcan ki ? ?

siz görmüyomusunuz böyle rüyalar ?

0|0
    0|0
    • 1 kere gördüm çok suçlu hissettim kendimi. midem bulandı. sanki gerçekmiş gibi sevgilime söylemeye utandım. o niye yalan söylüyo. o niye kötü hissetmiyo kendini. kıskanmamalı mıyım gerçekten? ya sonradan düşünürse aynı rüyayı?

• anladım seni

hayır asla kıskanma çünkü cinsel ilişkiye girmediğimiz için ve fazla masturbasyon yapmadıgımız için rüyalanıyoruz zaten, zina etmediği için mutlu ol

ve senin durumuna yorum yapıyım, suçlu hissetme, bekarız ve ihtiyacımız var kendimizi korumaya çalışırken bu şekilde bir haz bize helal yolda ikram ediliyo öyle düşünmek lazım ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• rüya sonuçta kafana takma bu kadar. Herkes bilinç altının etkisinde kalır bende rüyamda çoooook kişiyle öpüştüm sevgilim varken. Sonra da sordum sende de oluyo mu diye evet dedi anlattık birbirimize falan kıskanıyo kıskanmasına ama agrasifleşmiyo bende aynı şekilde. Çok sorun edecek bir şey yok dalga geç o konuyla ilgili şaka falan yap mesela çok takılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...