İlk geceden cok korkuyorum ne yapicam?

ilk geceden aceyip korkuyorum evlenicem erkegi hayal ediyorum kesin derim yapma korkuyorum 22 yasindayim ve bekledim okadar ama vermek istemiyorum sanki verince degerim kalmiycak gibi bakire olmak cok ozel oysa ve bir anlami var evleincem adama vermek istemiyorum bir sure baska seyler yapsak sonran ben hazirsam yapsak olmazmi? yavas yavas

0|1
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Oniki yaşındaki oğlan ondört yaşındaki amcaoğluna soruyor: - Abi ablam nişanlanıyor biliyorsun.. .

- Yaz sonu nikah varmış, bizim evde de konuşuyorlardı.

- Ben sana bir şey sormak istiyorum…

- Söyle…

- Bu nişan dedikleri ne? Evde sordum, ‘Eh evlenecekler işte’ diyorlar ama nişanlanınca ne oluyor, onu anlayabilmiş değilim.

- Hıııım… Zor soru, bak ben sana bir örnekle anlatayım…

- Dinliyorum.

- Diyelim ki Şubat’ta yarıyıl karnesini aldın, hepsini pekiyi getirdin. Sana bir bisiklet alıyorlar ve ‘Haziran’da bütün dersleri pekiyi getir, sınıfı geç, bu bisiklet senin’ diyorlar. İşte Şubat ile Haziran arasındaki o süre var ya, bisiklet senin ama binemiyorsun; o süreye ‘nişanlılık dönemi’ deniyor.

- Haa şimdi anladım, bisikletin var, evde duruyor; sen ona bakıyorsun o sana bakıyor; ama binemiyorsun ta ki sınıfı geçene kadar. Peki dokunmaya izin var mı?

- Vallahi onu ben de tam bilemiyorum; binmek kesinkes yasak da, galiba ziliyle oynayabiliyorsun..

YAni nişanlılık dönemini verimli geçir ;) nebiliyim biraz o bahsettin oral vs ufak dokunuşlar ziliyle oynamalar ilk gece zaten kendilinden rahatça gerçekleşir zaten öncesindeki psikolojik tabularında kırılır ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• verme de müzeye bağış yap :D

3|7
    0|0
  • Korkma yanındayız. :):

http://i.hizliresim.com/QJljEg.gif

0|1
    0|0
  • anlamadığım hem diyorsun bakire olmak çok özel evleneceğim adama vermek istemiyorum ama sonra ben hazırsam veriririm!!

sen vermezsin adamda gider başkalarıyla yapar sende sonra neden aldatıldım diye burada soru açarsın:)

0|1
    0|0
    • yok yani hazir degilsem baska seyleri once tatsak yavas yavas mesela oral varmis sonra birgub bende dayanamayio yap deseme daha guzel olmazmi eminim kendimi kasicam bu kesin

• inşallah öyle bir adam denk gelmez sana arkadaşlarına o şekilde konuşan

• Tabi doğru söylüyor önce başka şeyleri tatsınlar mesela anal, oral, göğüs arası, 69 gibi. Bunlar ısınma turları olur. Ondan sonra kocasına verir kızcağız.

• klasik türk kızı işte vermiycem vermiycemmm :) sonra türk erkekleri neden rus kadınları seviyor diyorlar :)

1|1
    0|0
    • kısmen haklısın

• Ya tabi Türk kızı da cinselliği ister. ama sizin gibi beyinsizler yüzünden sevdiği erkeğe verince "orospu" ya da "namussuz" gibi lakaplar alıyorlar. Hatta bunun için öldürülenlerde var. Sizin o Rus kızı dedikleriniz de her önüne gelene vermiyorlar. Yol geçen hanı değil o kızlarında mahrem yeri. Sizin gibi cahiller bu dünyada oldukları için sen rus kızlarının peşinden koştur. Annen de rus kızıdır zaten. Baban sikerken rus kızı diye sikmiştir.

• Olur eşin adam gibi adam sa sadece 5 dakika acir sonra zevk alirsin okuzse ömür boyu mutsuz olun canın yanar

2|0
    0|0
  • Evlendiin erkee verince deerinin azalacaını mı düşünüyorsun çok ilginç

0|0
    0|1
  • Sen de biliyorsun ki korkunun ecele faydası yok.. Evlendiğin zaman ilk gece kendini kocana sunmazsan olaya yenik başlamış olursun..

0|0
    0|0
  • zaten anlayışlı güvenilir bir insanla evlendiysen korkacak bir durum olmaz, incinmeden yavaş yavaş olur

0|0
    0|0
  • bunu dert edersen işin zor

0|0
    0|0
  • sonra da diyorlar ki niye Rus

0|1
    2|0
  • Vereceksin başka alternatifin yok. Oraya buraya kaçırma o delik açılacak ve kocan ne zaman isterse kullanır kaçarın yok

0|0
    1|0
  • olur olur o iş

0|0
    0|0
  • Tofas sahin bile kalkti bir siz kalkmadiniz mk

0|2
    0|0
  • Turşusunumu kuracaksın, evleneneceğin erkeğe neden vermiyorsun

1|0
    0|0
  • Merak etme o gun gelince vermiceksin o soke soke alacak

0|2
    1|1
  • Şimdiden hazırla kendini Bunlar evlilikte olucak şeyler
    şimdi değilse ne zaman yapcan

0|0
    0|0
  • bence sen daha evlenmeden vereceksin ,

0|0
    0|0
    • niyeki yok daha neler

• içimden öyle geldi bilmiyorum , eğer yaparsan derdin tecrübeli biri bana bunu yapacağımı söylemişti

• oldu amca aklima gelirsin tecrubeliyim

• kendi kendine yap panpa :D

0|0
    0|0
  • Gerdeğe girmeden önce bir Tornacı Ahmet'e git, o deliği biraz genişletsin sonra rahatlıkla verebilirsin..

0|1
    0|0
  • Kendini kasmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Zayıf mısın?

0|0
    0|0
    • orta

• Korkun çok masumca sana kıyamazdım :) bugun git yarın gellerine bile sabrede bilirdim

• İyide o senin helalin olacak helaline vereceksin bekaretini bunca senede korumuşsun :)

0|0
    0|0
  • o gün gelirse olur herşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz açık bir açıklama olcak ama nedense yazmak zorunda hissettim evet yıllarca koruduğun bişeyi kaybetmiş hissedebilirsin ama cinsellik yaratılışta olan bişey gözümüzde ne kadar büyütsek de çok olağan bir durum ki o an zaten istiyceksin kendini seksin akışına bırakmalısın ve sana bir tavsiyem var vajinan ıslanmadan eşine izin verme çünkü vajina bunu kabul etmiycek ve kasılıcaktır bu da senin için acılı bir ilişkinin yanında uzun vadede psikolojik zorluklara neden olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundur

1|2
    0|0
    • Ve çirkin yorumlara da aldanma kendine saygı duymalısın bir erkek kadar senin de doyum alman gerekir

• korkma kendini esine teslim et sadmece o seni yavas yavas kıvama getirir zaten

0|0
    0|0
  • severek evlen anlayışlı bir esin olsun ilk gece mutlaka olmalı der korkma korkulacak bir şey de yok bende korkuyordum

0|0
    0|0
  • Yani gerdeğe kadar hazırla işte kendini. sonuçta hangi zaman diliminde yaparsan yap, ilk geceyi yani o ilki yaşıycaksın;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...