Kadınların sütü biter mi?

Şu anda bekarım ama evlenince eşimden ben de süt emmek istiyorum. Ama çocuk da aç kalmasın hani. :)
Mesela iki güne bir, 10-15 dk emsem sorun olur mu? Ya da ne kadar süreyle olsa sorun olmaz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Anne sütünün tadı şekerli ve tatlıdır severmisin? Ve emdikçe çoğalır süt tabi annenin beslenmesi de önemli

0|1
    0|0
    • Ellerimle beslerim ben onu. :)

• Yara olacaksa ben de istemeyebilirim. Yani öyle görünce iştahım kesilebilir.
      O zaman bebeği sol taraftam beni sağ taraftan emzirsin derim ama onu da kabul etmeyebilir. Çocuk daha önemli diyecektir. O isteksiz olunca ben de istemem.
      Amaan bak şimdiden hevesim kırıldı işte.

• O zaman senin zevkin ya da ihtiyaçların umrunda olmıcak. Ondan iğrenmek yerine ona destek olmalı saçma sapan isteklerde bulunmamalısın. Doğumdan bir kaç ay sonra bir teklif et çok istiyosan hem yara olmaz hem süt olur hem eşin normale döner

Kızlar Ne Diyor 4

• Süt emdikçe çoğalır da senin söylediğin şey mide bulandırıcı yahu :/
    Çocuğunla süt kardeş olmak karının da süt annen olması var işin ucunda :)

0|2
    0|0
    • Yoo bence hiç mide bulandırıcı falan değil. Yani ben normalde (sütsüz) de göğüs emmeyi çok severim.
      Ayrıca, "süt kardeş" falan harbiden çok abartmış ve zorlamışsın. En nihayetinde, eşimin göğüslerini emmiş olacam. :)

• O senin düşüncen.
      Ee.. soruma cevap vermedin. Ben de emsem süt biter mi?

• Cevap verdim. Aksine emdikçe artar.

• Senin çocukluğuna inmek lazım.

0|0
    1|0
    • İnelim:
      Annem, beni emzirirken (sanırım 6 aylıkken) kardeşime hamile kalmış. Ben zehirlenmeyeyim diye, beni emzirmez olmuş. Belki bununla alakası vardır belki de yoktur; ama yani çok mu tuhaf bir istek bu yahu?
      İyi be, çocuk var diye eşimin göğüslerini de mi ememeyecem ben.

• Güzel fantazi

0|0
    0|0
  • Kocam istese evlendiğimde denettirirdim :) bitmez ki süt yeterki düzenli beslensin kadın

0|0
    0|0
    • Onu da emzir tabi ya.
      Bizim de anne sütüne ihtiyacımız var. :)

• Birde adetli dönmlerde süt biraz daha tuzlu gibi oluyormus normalde şekerli ama o dönemlerinde öyleymiş

• Hımm... Hassas emecem, anladım.
      Ama şu an hayatımda kimse yok. Ve evlenip çocuk olana kadar bekleyeceğim mecburen.

Bu arada, yanlış anlaşılmasın. Bu süt mevzusunu her zaman düşünen biri değilim; şimdi aklıma geldi ve bilgi edinme amaçlı sordum sadece. Ama şu da var ki, göğüsler gerçekten hoşuma gidiyor. Onları emmek, okşamak... çok tahrik edici...

Erkekler Ne Diyor 1

• valla ne yalan soyleyım bende hep acaba sutlac falan olurmu dıye dusunurum, yalnız o sut bebegın hakkıdır bılesın! agzına falan bulasır illaki oyle yetın :)

0|0
    0|0
    • Emdikçe çoğalıyormuş. Yani çocuk aç kalmayacak.

Yükleniyor...