Neil Patrick Harris hakkında ne düşünüyorsunuz?

Neil Patrick Harris ne düşünüyorsunuz? How I Met Your Mother'daki çok seksi bir oyuncu. 'Barney Stinson' karakteriyle de çok uyumlu ama açıkcası; eşcinsel olduğunu öğrenince çok şaşırmıştım.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• iyi birisidir... sağlam kavga eder... walla bi vursun besmele çekmiş şeytan gibi olursun... tabi eşcinselliği kendi kararı... bi cinsellik ona az geliyordur ikincisini bulmuştur monte etmiştir:) ya bu kadar insanı ismiyle kafanda tutuyorsun ya hayret...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• daddy's home :D severim kendisini diziden bence yakışıklı ve acayip karizma.. ama eşcinsel olduğunu öğrenince gerçekten çok şaşırdım ve o rolü nasıl o kadar iyi yaptığına da hayran kaldım :)

1|1
    0|0
  • Abi bu adam gördüğün en iyi aktrist gay oldugunu bende duydugumda hadi nan dedim :D sanmıyorum bu adamın pesinde cok hatun vardır neden gay olsun :D çok iyi beceriyor rolunu :D

1|0
    0|0
    • how i met your mother'da izledikten sonra gay olacağına ihtimal bile vermemiştim ama öyle olduğunu öğrenince şok olmuştum :))

• ben inanmıyorum :) belki prim icin yapılan bir reklam olabilir :D

• bir kere poker programına katıldıydı iyi bi poker oyuncusu değil. ama o programda da dizide yaptığı gibi ufak sihirler yapmıştı önceden sihirbazlıkla falan uğraşıyomuş yetenekli adam vesselam. eşcinsel olduğunu duyduğumda ben de çok şaşırmıstım ama barney karakterini eşcinsel olmasına rağmen başarıyla oynuyor. yetenekli demiştim dimi :)

0|0
    0|0
  • Amerika escinseller dernegi baskani kendisi; broadway de cok guzel keyifli muzikaller ve oyunlardada yer aliyor ayni zamanda.

0|1
    0|0
    • ciddi misin? eşcinseller derneği başkanı mı? bunu bilmiyordum işte daha bi şok oldum :D

• yetenekli adam olmsaydı şirinlerde oynamazdı.big bang teorideki şeldon da eşcinselmiş adamın oyunculugna bayılıyorum. adamaların bu kdar yeteneklı olması gentık bozukluklarından mı kaynaklanıyor diye merakm ediyorum.

0|0
    0|0
  • onun için şööle bööle diyolar ya doğrumu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aman Allahim escinsel mi... puhh desene bize bakmaz :-D

HIMYM de cok basarili... severek izliyorum :-)

1|0
    0|0
  • Şaşırmadım öyle bir havası vardı yada ben öyle hissettim

1|0
    0|0
  • sarışın erkekleri oldum olası pek sevmedim, bu adamı tanımıyodum, baktım bunu da beğenmediğim, allah sahibine bağışlasın:D

0|0
    0|0
  • Sölediğin adamı ilk defa gördüm googleden arayaraktan :)

Yakışıklı olduğu kadar küstah bir tipi var.

Eşcinselliği hakkındada söyliyeceğim tek şey var seçimini yapmış bizede hoş karşılamak düşer :)

0|0
    0|0
    • yok o adamın kustah gorunmesinin sebebi dizideki canlandırdıgı karakterden dolayı izlemediysen izle derim gay oldugunuda sanmıyorum ben :D

• how i met your mother'ı 1-2 bölüm izle, gay olduğuna inanamazsın :))

ama araştırdım biraz sevgilisi de var :)

• Çok seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...