Arkadaşlar bunun nedeni nedir bir bakar mısınız lütfen?

kasıklarımdan karnıma doğru bir şişlik var 2 aydır adet olmuyorum ama test yaptım negatif çıktı bu yüzden olamaz diye düşünüyorum ama nedenini bilmediğim bir şişlik var acaba apandis felan mı var çünkü tuvalete gittiğimde ağrı hissediyorum ya da yumurtalıklarımda bir rahatsızlık mı olabilir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• eski kız arkadaşımda vardı kist çıktı zararsızdı onunki ama mutlak doktora görün

0|0
    0|0
    • zararlı olursa ne olur peki

• tam bilgim yok ama hatırladığım kadarıyla yumurtanı kaybedebilir, doğal olarak kısır kalabilirsin. sonu ölümle bitiyor kist sonuçta kanser

• yanlış anlama tedavi edilmezse. tedavisi kolay her kadında var resmen artık. grip gibi bişey oldu

Erkekler Ne Diyor 2

• Apandis olsa ağrisindan duramazsin kist falan olabilir yinede doktora görunmeyi ihmal etme.

0|0
    0|0
  • kist olabilir dikkat et

0|0
    0|0
    • aslında banada öyle geliyo belirtilerle uyuyo mu olanlar

• ya yazcaksan yaz diorum burdan iyi diyorsun cevap veremiom yetişemiyorum burya özür

• iyi yazma bb

Kızlar Ne Diyor 1

• bende 2 aydır olmuyorum kist falan varsa diye de korkuyorum ama kan mı aldılar test için

0|0
    0|0
    • hayır ben kendim eczaneden test aldım yaptım

• malesef ama araştırdım bu konuyu ultrasonlar göbeğin biraz altından bakıyolar yazıyo heryerde daha önce ilişkiye girdiğim anlaşılmaz bence çünkü zaten dışardan bakınca bile belli olmazmış zarın yırtık olup olmadığı kızlık zarı kontrolü yapılmalıymış

• evet ordan bakıyorlar ben gebelik testi için gitmiştim o yüzden korktum biraz. ama zar için bişey olmaz onu söylemezler :)

Yükleniyor...