Ters ilişki de kalçada açılma oluyormu?

Ters ilişki de kalçada açılma oluyormu?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kas yırtılması pislik bence yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Acilma belli olmaz sadece kasildigindan icerisi acir bir sure oda yeterince kayganlastirici kullanarak yap eger yeterince kayganlastirici kullanarak yaparsan o acida olmaz Denedinizmi

0|0
    0|0
    • henüz denemedim.

• Denemeyi düşünürsen yeterli kayganlastirici kullanarak dene ve partnerin anlayışı ve sabri önemli birde kalinsa dikkat et

• Pisman olursun

0|0
    0|0
  • evet daha önce kız arkadasımla yaptım. ayda bir kere arkadan girdim. yürüyüş kasık açıklığı ve kilotla duruşdan belli olur canım . ama ilk verdiginde acırsa sevgilin yavas olmlaı.

0|0
    0|0
  • kendıme hakım ol

0|0
    0|0
  • Açılma olur. Sanırım sen arkadan yapmaktan keyif alanlardansın?

0|0
    0|0
    • evet

• Açılma olacaktır ama ben arkadan yapıyorum diye bağırmaz, çok tecrübeli kişiler dışındaki kişilerde anlamaz.

• sendemi

0|0
    0|0
  • öyle bir efsane var

0|0
    0|0
  • Olmaz,

0|0
    0|0
  • popoyu büyütebilir

0|0
    0|0
  • bende arkadan cok yaptım. ama hıc kalcası acılan gormedım.

0|0
    0|0
  • yapta gör

0|0
    0|0
  • geçici olarak sadece :)

0|0
    0|0
  • kara delik de açılma olur.

0|0
    0|0
  • yaptın mı yapcakmsn?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben hemşireyim biçok belirti olur. sevgilin-kocan deliği gördüğünde anlar annenler ise kalça yapından anlar

0|0
    0|1
    • ama daha sonra ilşki öncesine dönermş dogru değilmi

• koca bir yalan. vajen ve anüs çeperleri farklı dokularda yaratılmıştır asla açık bir popo-anüz ile kapalı el değmemiş g. öt aynı olamaz. annenler okumuş insansa anatomi vs ya da halk kültürü bilgisi varsa külotluyken bile g. ötünün açıklığını anlar, bunun biçok anlaşılır yönleri vardır yürüyüş vs popo kıvrımı vs oooo çokk

• ilerde sevgilin ya da kocan zaten g. öt deliğini görünce hemen anla bir açıldımı hiç kapanmaz krem vazelin hikaye kızım onlar abaza hikayesi

• sakın öyle bişey aklından bile geçirme

0|0
    0|1
    • neden

• evet haklısın ama ters ilişkiden daha çok hoşlann bayanlar var

• hoslanana kdr basına bıse gelmez umarm ama boyle bır gunahı yuklenme bence affı yok cnku

Yükleniyor...