Vajina kıllarını neyle alıyorsunuz kızlar epilatör kullanan varmi?

Epilatör kullanan var mi batık kanama falan oluyormu

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Epilatör kullaniyorum. Simdiye kadar batik olmadi kanama ilk baslarda oluyordu simdi oda olmuyor ve 1 ay rahat ediyorum :) birtek yumusak yerleri alirken cok dikkatli olmak lazim eti kistirmamak icin onun haricinde pürüzsüz tertemiz yapiyor.
    Tek kötülügü cok fena aciyor alirken 😣

0|0
    0|0
    • Bende epilatör kullaniyorum 1 ay gidiyor nerdeyse ama alırken çok acıtıyor roll on süremicek hale geliyor normal mi bu

• Normaldir, senin daha kalin erkek killarin var onlari teker teker yoluyorsun düsünsene epilatörle gözeneklerin acik oluyor haliyle üzerinede roll on sürersenki bunlarin genelde iclerinde alkol iceriyor yakar yani. Parfümsüz alkolsüz roll on al onlari kullan yakmaz fazla :)

• 4 aydir aliyorum hiç azalma olmadi yaa kalinliklarindada bir değişme yok en iyi yönü 1 ay rahatim orasi güzel roll on sürerken resmen kolbastı yapiyorum ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Agdayla

0|0
    0|0
    • Batik kanama oluyormu birde de ne kadar sürede çikiyor

• Makinesini aldim ama genelde kuafore giderim. Yuvarlak donen uclu bir makine agdayi incecik suruyor agda bandiyla cekiliyor. Sekersiz oldugu icin acitmiyor. Ismi isiticili agda seti alabilirsin.

• Tesekkur ederim

• ne kadar iğrenç bir soru bu. nasıl kalitesiz mide bulandırıcı. l*n kızların iç dünyasını merak et anlarım ama kılını neyle aldıklarından SANANE * .

0|1
    0|2
    • Ben koltuk altlarimi aliyorum epilatörle batık kanama oluyor sizde nasil oluyor diye sordum beyaa ;)

• Ağdayla

0|1
    0|0
    • Batik kanama olmuyormu koltuk altlarimi jiletle her hafta aliyorum uzun müddet almamak için epilatör kullaniyorum batik kanana yapiyor basil yapmam lazim

• Denemedim

• Tesekkurler cevabin icin

Erkekler Ne Diyor 3

• Permatik Biradr :D

0|0
    0|0
    • Permatikte nereye kadar kanka şimdiden orman oldu bir çözüm laxim

• en üşendiğim olay l*n bu kıl yün işi. akışına da bırakamıyorum orman oluyor.

1|0
    0|0
  • jiletle aliyorum bilader dalga cevresini

0|0
    0|0
    • Helal kanka bizde epilatör yapsak * . her hafta her hafta kesiyorum gene ayni ;)

Yükleniyor...