Kulodumda hergun beyaz bir sivi niye var?

Oyle tam beyaz degil seffafimsi beyaz. Gun icinde cinsel seylerin aklima geldigi oluyo zevk suyu mu geliyo acaba yoksa akinti mi, akinti hergun gelir mi

Güncellemeler:
Kokusu yok

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Zevk suyu falan değil. Malum vajina her tür bakteriye enfeksiyona karşı savunmasız bir yapıda. Bu nedenle olsa gerek hem koruyucu hem de bölgeyi belli bir ıslaklıkta tutan bazı sıvılar salgılanır. Kokusuz şeffaf hafif akışkan olabilir. Hatta bu salgılar ilişki sırasında artar ve spermin yumurtalıklara ulaşması için bile yardımcı olur. İlişkinin kolay olması zaten temel işlevi. Sıkıntı yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Yine önlem olak gid görüneilirsin ama, doktorluk bir durum olduğnu düşünmüyorum.
    Sağlık sorunu olarak ortaya çıkanlar renk ve kokusuyla öne çıkarlar.

Gayet olağan vücut salgıları seninkiler, telaşlanacak bir durum yok; rahatsızlık veriyorsa günlük pedle bir nebze rahat olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sağlıklısın.

0|0
    0|0
  • Normal zevk suyun geliyor bu iyi bşir şey senin ateşli ve arzulu olduğunun göstergesi bu

1|0
    1|0
  • akıntılar normaldır zevk suyu o akıntlar ıslanmak dedıklerı bu oluyor cok kolay olur kadınlarda skntı yapma

0|0
    0|0
  • sürekli istek oluyorsa zevk suyundandır onun dışında oluyorsa sağlıkla alakalı bir sorun olabilir

1|0
    0|0
  • Aslında olmaması gerekiyor, sürekli benimde aklıma cinsel şeyler geliyor ama elizabet gibi geziyorum, sen bence kendini tatmin edecek birini bul rahatlat kendini iyice doy sonra düzelir

0|0
    0|0
  • zevk suuyudur...

0|0
    0|0
  • normal akinti bunda korkacak ne var.

0|0
    0|0
  • aklında cinsel olduğun için ıslanıyosun normal fazla düşünmesen gelmmez

0|0
    0|0
  • Bilmem bugun benimde penisimde beyaz koyu bir sivi akti

1|0
    0|0
  • Bu sıvı yapışıyormu vajinaya peki

0|0
    0|0
    • Ben açıklayım yavaştan bilgilen. Vajina akıntının normal olması için bir kere renksiz olması lazım şeffaf olması lazım. Çünkü ovulasyon döneminde yumurtlama gününe yaklaştıkca bu her kadında görülür bunun olması vajinanın yürüdükcü vajina dudaklarının birbirine sürterken kurumasını engeller ama seninki şeffaf değil beyaz ve bu hastalığı gösteriyor.

• akıntı olabilir

0|0
    0|0
  • olabilir pis kokuyosa saglik sorunlari olabilir vucut alarm veriyor

0|0
    0|0
  • koku yoksa sıkıntı yok doğal halin.)

0|0
    0|0
  • Ciddi bir sorun olabilir.. istersen ozelden yaz...

0|0
    0|0
  • O zevk sivisidir erkek arkadsin varsa yalattiriver gecer

0|0
    0|0
  • bir susun mk midem bulaniyor cinsel tercihim degisecek kokuyordur bide igggvv:(

0|0
    0|1
  • Senin ismin ozlem mi :)

0|0
    0|0
  • intihaptandır

0|0
    0|0
  • Koku yoksa mantar yok demektir.
    Bol sulu bjr seftalin var sanslisin.

0|0
    0|0
  • Kokuyomu?

0|0
    0|0
    • Hyr

• Zevk suyudur o (: sorun deggl ama niye sık geliyor? Onu anlamadım :(

• Ya enfeksiyon ya da zevk suyu

0|0
    0|0
  • Doktor yolu göründü sana ihmal etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• meni o

0|0
    2|0
  • bazen hergun akinti gelebilir.

0|0
    0|0
    • Akintiyla zevk suyunu ayirt edebiliyo msn

• cinsel seyler aklima geliyorsa islanirsin. normal bisey oldugunu dusunuyorum. akinti daha kati ve daha acik renkde olur

• Tesekkurler :)

• 13 yasinda falan misin sen ya bu kadar da saf olamazsin

0|0
    0|0
  • Benimde öyle.. Çözemedim niye. Günlük ped kullan, her gün duş al ^,^

1|0
    0|0
Yükleniyor...