Biyolojik olarak hala bakire olabilir miyim?

Büyük bir hata yaptım sevgilimle çok yaklaştık birdaha tekrarlanmayacak çok pişmanım ve kendimden utanıyorum. Penisiyle sürtündü çıplaktık. bi ara girer gibi oldu ama çok az yani pek birşey hissetmedim çok az acı sadece hemen kendini geri çekti ve bidaha yapmadık. Kan gelmedi pek açıda olmadı. sadece kastım kendimi o yüzden acı geldiğini düşünüyorum.

Biyolojik olarak kızlık zarım yerinde duruyormudur?

Lütfen beni yargılamayın, yeterince utanıyorum.. Allaha hesap verecek kişi benim..

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Amacım seni yargılamak değil de.Özel sorular sormam gerekiyor.Burdan sormam doğru olmaz pek?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızlık zarın bozulmamıştır.

2|0
    0|0
  • kan gelmediyse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • kızlık zarın dursa bile ruhen bakire değilsin artık fiziken olsan bile ..

3|0
    0|0
  • kızlığına birşey olduğunu sanmıyorum..ayrıca seni kimse yargılayamaz..kaldı ki yapmış olsan da bu bir ihtiyaç..biz erkekler nasıl her haltı yiyorsak sizin de bunu yapmanız en doğal hakkınız..aşın artık şu saçma bekaret olayını..ne saçma ya..

1|0
    0|1
  • Haydar dümen vari bir soru olmuş

1|0
    0|0
  • dediğin gibi bence kendini sıktığın için olmuştur kızlık zarın esnek değilse herhangi bir problem yoktur

0|0
    0|0
  • ruhun patlamıs senın olmuss fiziksel olarak bakıresin..

0|0
    0|0
  • biyolojik olarrak bakire ruhen değilsin.

2|0
    0|0
  • biraz sert bir ütüleme olmuş ama merak etme bişi olmamış

0|0
    0|0
  • demekki henüz hazır değilsin...merak etme bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • Ace ile yıka geçer .. terzi kursuna giden arkadaşın varsa dikebilir..

0|0
    1|0
  • bir hekime gidin.bunu ancak öyle anlarsınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sürtünmeyle bozulacak basit birşey değildir kızlık zarı bozuldugunu sanmıyorum içini rahat tut

0|0
    0|0
  • Bazen bozulup kan gelmediği de oluyormuş doktora gitmelisin başka türlü anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • bozulmamıstır

0|0
    0|0
  • kizlik zarari buzulucani niye korkiyorsunki? korksaydin soyunmazdim elini adami karsina, bakirmemisin sorarsan ? degilsin... Umarim bundan sonra cizgini koyarsin. Kizlik zarari gelince sanirim buzulmadi.

5|2
    0|0
Yükleniyor...