Boşalmıyorum ben?

Mast yaparken xevk suyum geliyo ama boşalma olmuyo kızlarda böyle mi olur yoksa sorun bende mi? Bakireyim

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Herşeyi malum filmlerden edinilen görüşler ve şehir efsanelerinden ibaret tutmamak lazım... :)

Amaç keyif almaktır zaten, devamı işin abartısı ve reklam kısmı; yani normalsin, sorunun, sıkıntın yok :)

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil çoğu bayan da var hatta seks sırasında boşalamayan insanlarda çok. Fantezi yapmalısın.

0|0
    0|0
  • hayal gucunu gelıstrr farklı tarzlar fantezıler bul hosuna gıttıkce zevk alıcaksınnn bosalablrsn ama uzun sureblr cok kasılablrsn gec olsun guc olmaısn hadı bakalm

0|0
    0|0
  • orgazmın doruklarına cıkamıyosundur

0|0
    0|0
  • anatomik yapın farklı senin sanırım sqt vajen e sahipsin. bir yönüyle büyük şans tır yüz kadından 1ne nasip olur bu. bilinçli olursan çok faydalı

0|0
    0|0
  • sorun sadece sende kendini kasıyor sıkıyorsun ondan yoksa işini bilsen zevkten 4 köşe olursun ya da bilen birisine teslim etsen.)

0|0
    0|0
    • Kocama teslim ederim

• o zaman kocana kadar merak içinde beklemekten başka çaren yok ya da daha çok adapte olman lazım boşalman için

• Gerekli uyariyi yaparsan bosalirsin birde nasil yaptigina bagli zevk noktalarini biliyormusun

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende ayşe :D

0|0
    0|0
  • Sen boşalmayı ne sanıyonki zevk suyum geliyo diyosun işte? Beyazmı gelceğini sanıyosun bizimki gibi?

0|0
    0|0
  • sanırım orgazm olmayla mast hepsini karıştırıyorsun sen

0|0
    0|0
  • heyecan kat bence

0|0
    0|0
  • yardım edeyim hemen aşk

0|0
    0|0
  • Sen nasl bize bekliyodun?

0|0
    0|0
  • sıkıntılı durumlar durumlar

0|0
    0|0
  • Isi bilmiyorsun

0|0
    0|0
  • Erkekte boşalma spermlerin dışa atılmasıdır. Bu spermler kadının yumurtasına ulaşıp döllenmeyi sağlar. Erkeğin üremedeki görevi bu. Kadında buna karşıt gelen yumurtlama dır. Boşalmıyorum demekle konuya hakim olmadığın anlaşılıyor. Sizde sadece cinsel organınızı birleşmeye hazır hale getirecek bir sıvı salgılanır.

0|0
    0|0
  • Az daha kurcala beyazımsı bir sıvı gelmesi lazım

0|0
    0|0
  • Bazılarında öyle olur. Penis girdiği zaman açılır vajinan boşalırsın vajinanın dudakları açılıp kapanır penisi görünce zevkten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...