Kendi cinsinden biri ile cinsel ilişkiye girmek sapıklık mıdır?

Ortada eşcinsellik filan yok. Sadece zevk için kendi cinsinden 'kim olursa olsun değil' yalnızca belli bir kişiyle düzenli olarak cinsel ilişkiye girmek, partner olmak sapıklık mıdır? Yalnış birşey midir?

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• zevk meselesidir. sapıklık diye damgalamak doğru değil sanki. olabilir bence eğer tarafların ikiside mutluysa hayatlarından sorun yok demektir

0|1
    0|0
  • sapıklık değildir.. anlaşabiliyorsanız, iyidir hatta.. cinsel hayatınıza biraz renk katar..

hem öyle bile olsa, tercihtir, saygı duymak gerekir.. ;)

0|0
    0|0
  • Yanlış bişeydir sapıklıktır. Yaratılış ve dizayn itibariye kadın ver erkeğin birleşmesi uygun olanıdır. eşcinsel birleşmeler ya ters olarak ya da dildo kullanılarak olur. Ve sapıklıktır. Ben demiyorum bi çok toplum diyo bunu :)

0|0
    0|0
  • erkek olduğum için bir erkekle asla...intahar ederim daha iyi..ama kız olsa idim denemeye değer derdim...:D

0|1
    0|0
  • elbette sapıklık ve sapkınlıktır :)))

kahrolsun homo ve lezbolar :))

0|0
    0|1
  • kimine göre yanlış kimine göre doğrudur ama kesinlikle emin ol sapıklık değildir. Sana yanlış gelen bir şey yoksa problem yoktur

0|0
    0|0
  • aranızda ikinci farklı cins biri yoksa eşcinselliktir ve sapıklık mıdır bilmiyourm.

0|0
    0|0
  • Sadece öğrenme amaçlı partner olarak olabileceğini düşünüyorum ama daha ilerisi farklı cinsel tercihe girerki bence sapıklık değilde başka türlü bişey diyelim

0|0
    0|0
  • hayattan soğutan sebebim olma benim daha çok gencim :) nedir ya bu normal olanı neden talep etmiyosun da anormal olan cazip gelir insana ?

0|0
    0|0
  • kendi cinsinden biri ile ilişkiye girmek sapıklıktır ahlaksızlıktır

0|0
    0|0
  • bence anormal bi durum.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olmuşsun resmen

1|0
    0|1
  • eşcinsellik bundan daha hoşgörülebilir bi durumdur.. bu tam bi sapıklık...

0|0
    0|0
  • sen bayansın bayan bayana ilişki lezbiyen bu çok günah olmaz sakıncalı

1|0
    0|1
  • domuzluktur. Üzerine alınma. Bilimsel karşılığı bu.

0|0
    0|0
  • sapkınlık sapıklık zındıklık az kaldı geliolar soldan soldan bana kafamıza taş yagsa az vallaha :D

0|0
    0|0
  • eşcinsellik yok ama kendi cinsinle ilişkiye giriyorsun ? o zaman biseksüelsin :D

0|0
    0|0
  • Sapıklık değil biseksüelliktir.

0|0
    0|0
  • erkekleri değil ama bayanları daha anlayışla karşılayabilirim yani...

0|0
    0|0
  • Evet sapiklik ve sapkinliktir ayrica gunahtir

0|0
    0|0
  • yapanlar vardır...herkesin kendi cinsel tercihi,kimliği..bişey diyemezsin,engel olamazsın...

0|0
    0|0
  • KENDİ cinsin olacak öyle mi?

0|0
    0|0
    • evet

• aynen aklıma geldiği gibi, daha küçüksünüz, sanıyorum ki sohbette oldu bu ilişkinin kaynağı, ilerde erkeklerle de olursun, saygı duyarım, takma kafana, sapıklık değil, sırdaşa güvenmek,

• ben gelim ikinizi de ucirim =)

• zevk mevk bahane ilgin olmasa yapmassı. eger sureklı olarak kendı cınsınden bırı ıle berabersen bu homoseksuelliktır. ( ayrıca aslında homoseksuellik iki cins içinde aslında eşcinsel anlamında kulanılır kadınlar aslında lezbıyen değil homo oluyor erkek eşcinselleri aslamal için kadınalr kednılerıne lezbiyen dedırtıyorlar..) ıkı cınslede beraber oluyorsan biseksuelsin. bu gayet basıt karşı cınse beraber oluyorsan sadeceki normalı bu heteroseksul oluyorsun. kımse ıle olmuyorsanda aseksuel oluyorsun. umarım anlamıssındır.

0|0
    0|0
  • yani şimdi bu da soru mudur? resmen eşcinsellik. başka türlü cevap verilemez.

0|0
    0|0
  • erkek erkeğe iğrençte...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yaradilis geregi her turdeki canli kendi cinsinden olana ilgi duymaya meyillidir, hattabu disilerde cok daha fazladir. cinsellik konusuna gelirse bence tercih meselesi , sadece zevk icin bir kadinla bir kadin birlikte olabilir ama hayatlarinda erkeklerde var oluyorsa bence bu biseksuelliktir, sadece kadinlardan zevk aliosa da escinseldir. erkeklere ilgi duyuyorsa ama meraktan bir bayanla birseyler yasamis ise biseksuellige yatkin denebilir. ayrica duzenli iliski demek bir yerde baglanmak baglanmasa bile duzenli tercih oldugu icin yine escinsellik kapsaminda kaliyor olabilir

0|0
    0|0
    • kim demis o kendi cinsinden olana ilgi duymaya meyilli olmayi? Oyle olsa hepiniz lezbiyen olurdunuz ve oyle birsey yok

• tanrının bize verdiği yoldan sapıldığı belli

0|1
    0|0
  • bu eşcinselliktir..bunun doğru yol olmadığı kesin seni Hak yoluna davet ediyoruz:D

0|0
    0|0
  • kişisel tercihtir der saygı duyarım. kendi seçimleri sonuçta.

0|1
    0|1
  • bir kızın kalçasına bakmakta sapıklıktır aynı cinsle ilişkiye girmekte sapıklıktır

1|0
    0|2
  • Burda dinden ahlaktan bahsedenler sanki bes vakit namazlarini kilip da cok terbiyeli takliyolar.D

0|0
    0|0
  • kıyamet yaklaşıyo

0|0
    0|0
  • Sapıklıktan öte sapkınlıktır. Eğer normal olsaydı, doğru olsaydı ilk insan Hz. Adem ve havva ( 1kadın 1 erkek) olmazdı.

Allahın verdiği iradeyi istediğin gibi kullanabilirsin. Yanlış yolda da, doğru yolda da. Bunları sana burda yazarak anlatamam. Zaten kafanın içine senden başka kimse giremez. Benim hayatta en iğrendiğim şey, eşcinselliktir. Bazıları zevk meselesi saygı duymak lazım gibisinden cicili bicili geniş mezhepli laflar edebilir ama belki de hayatta saygı duymayacağım tek konudur. Allah'a inanan biri olarak ateistlere bile saygı duyabilirim ama buna duymadım duymuyorum duymayacağım.

1|1
    1|1
  • yok normal bisey..Allahim yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...