Vajinamın dar ya da geniş olduğunu nasıl anlarım?

Bu soruyu soran diğer iki arkadaş bakire olduklarını yazmışlar ama ben değilim. Minyonum, biraz kiloluyum aynı zamanda ama iri yarı da değilim. sonradan aldîm zaten bu kiloları da. düzenli cinsel hayatım da yok uzun süredir de yapmıyorum. sadece bir kişiyle beraber oldum. fikir verebilir misiniz?

0|1
4|81

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi ki bir soru sormuş,
    Görmem lazım, ben geleyim, falan bunlar nasıl yorumlar. Olum bilmeden etmeden bu kadar abaza olmayın ya hele bir yoruma baktım
    http://hizliresim.com/D8BmOv
    Adam diyor ki 4 parmak kalınlığında bilmem neyim var diyor. Yani bu nasıl bir yokluk bu nasıl bir ezilmişlik bu nasıl bir gerçeklikten uzaklıktır. Aynı Sorularını anneniz ya da kız Kardeşiniz de merak edebilir aynı yorumlar onlara yapılsa hoş olur mu az realist doğru düzgün cevap verin ya.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 80

• Duddak kısımlarına bakınca klitoris içinde kalıyorsa yani ince bir çizgi şeklinde görünüyorsa o zaman dardır, bir de yapısal bir durum bu yani genetik faktörler etkili. Doğum yapmak, fazla cinsel ilişki ve mast. vajina genişlemesine. sebep olabilir ama vajina zaten esnek bir organ olduğu için esneyip genişleme katsayısı zaten yüksektir. Normalde vajina dardır ama cinsel ilişki sırasında lenisin boyutlarına göre klitoris, dudaklar ve vajinal delik esner :)

0|0
    0|0
  • Parmağını ilk sokmaya başladığında dar olduğuna göre vajinan dardır..
    Bişey girip çıkmaya başladıktan kısa süre sonra herkesinki hafiften genişler zaten..

Ayrıca minyonların zaten genelde dar olur.. Minyonları bana sorcan.. ;)

0|0
    0|0
  • Bunun sana ne faydası olacak ki? Ancak partnerine sorup öğrenebilirsin. Ama o da olumsuz bir yorum yapmak istemeyebilir. En iyisi parayla 1 seferlik birini bulup ona sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu yazilar karsidinda birsey demek tuhaf olur.
    Cinsel iliskide erkek arkadasin zorlaniyor ya da sen aci hissediyormusun.
    Mast yapiyormusun bilmiyorum ama islakken parmaginla deniyebilirsin. Isaret ve orta parmagini birlestirip bir dene. Eger ki girmiyorsa daha cok taze ve dar demektir. 😜

0|0
    0|0
    • Giriyor ama zor canım yanıyo yani sokmaya çalışırken

• Evet

• Gayet normal aslinda boyle olmasi seni uyaran biri yok. Yatakta bence rahat olur bir sikinti yok.

• Vajina Dunya harikası bir organdır... Bunu doğum sırasında zeytin kadar delikten karpuz cıkmasından daha sıonra tekrardan zeytine dönmesinden bilmeniz lazım... vajina esnektir ve uzun süre girmediyseniz yapınızdada cok bir bzukluk yoksa vajina dardır... dar değilse bile ilişki sırasında kendinizi hafif sıkarak istediğiniz darlıga getirebiliyorsunuz... bence kendinizi keşfetmeyi deneyin boşa yasamayın...

0|0
    0|0
  • Vajina elastik esnek bir yapıya sahip olmasıyla birlikte kişiden kişiye genişliğinde değişik gösterir. Şahsi fikrim iki parmağını soktuğunda hafif sıkışma varsa dardır üç parmağında ise geniştir. bunları bir süre ilişki yapmadığına bağlayarak söyledim yalnız sürekli ilişki yapanlar farklı.
    Ayrıca geniş olduğu hakde kagel ile penisin vajinada sıkışmasının zevki bambaşkadır

0|0
    0|0
    • Kendiliğinden mi sıkacak yoksa ben istersem sıkabilecek miyim? Iki parmağımı sokunca sıktığımda daha çok hissediyorum

• Epey dar o zaman :) Sevişirken daha çok genişler sulanır ama kalın penisle de zamanla genişler zevk almak ve vermek için de kagel yaparak sıkıp daraltmalısın
      Hem öyle taş gibi falan deme bekarım canım çekiyo dimi ;)

• Unutmuşum pardon tamam o egzersizlere de bakarım

• bence dardır sundan da emin ol daracıktır ve alev alev yanıyordur bşr erkeği içine habsedersin o sıcaklıkla bence bir sohbet etmeliyiz

0|0
    1|0
  • 1 kere yaptıysan dardır ya da bikaç kere yapsan yine dardır

0|0
    0|0
    • Bir kişiyle 15 kez falan olmuştur maksimum.

• Iki parmağımı sokmaya çalışıyorum zorlanıyor

• Dsr o zaman

• Anlattıklarından partnerin için fazlasıyla genişmiş. Tabiki nedeni ince peniste olabilir.

0|0
    0|0
  • Sayıyla alakası yok bu işin. Vajina çatısıyla alakalı, yani genetik bir durum. Eğer seninki genetik olarak dar ise, dardır. Değilse sayıyla alakası olmaz. Ancak üst üste ara vermeden aynı gün ilişkiye girersen 1-2 saat boyunca geçici bir genişleme olabilir o da doğaldır.

0|0
    0|0
  • İliskiye girdiginde aci hissettinmi ya da hepsi girdimi icine

0|0
    0|0
    • Hepsi girdi ama hep acı hissettim o gidip gelirken bile

• Isaret parmağıyla orta parmağı yan yana getir o kadar kalın, kapalı duruyor

• İmm daracikmis cok guzel

• Cetvelle ölç

0|0
    0|0
  • İki parmagın mastubasyonda zor giriyorsa dardır ve o tek bırlıkte oldugun kısının penisi cok da buyuk deglde ve icinde kalma surelerı cok uzun degılse cok farklı pozisyonlar uygulamadıysa dardır

0|0
    0|0
  • parmaklarınla veya gördüğün penis kalınlığında birşey sokmaya çalış eğer zorlanıyorsa dardır ve bir sonraki cinsel hayatında partnerine zevk verebilirsin...

0|0
    0|0
    • Bayanların kullandığı rimelleri bilirsiniz pek kalın değillerdir onunla denemek istedim yine de hemen girmedi zorladım yani

• Tamam anlatırım umarım bunları ona da :)

• anlat anlat iyi olur :))

• yaptıgının kişinin penisi cok kalın degilse muhtemelen dardır fakat ilişki sırasında belli süre sonra genişliyor bunu hiç bir erkek sorun etmez sende etme :)

0|0
    0|0
    • Isaret parmağıyla orta parmağımı birleştiriyorum anca o kadar kalındır yani.

• normalmiş sana girerken zorlanıyorsa kalındır yok zorlanmıyorsa geniş

• Vajina elastik bir yapiya sahiptir ilişkiye girdikce genişleme olur ve uzun süre ilişki yaşamazsaniz geri daralma olacaktır. Yani şu an senin vajinanın dar olma olasılığı yüksek...

0|0
    0|0
    • Anladım. Peki erkeğin vajina içinde 15 dkda falan boşalması normal mi yoksa az zevk aldığına ve genis olduğuna işaret midir?

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu...

• :))

• onun çok önemi yok dar olduğuda geniş olduğuda yapınca anlaşılır

0|0
    0|0
  • Penis i içine aldığında hiç hareket ettirmek bekleyin ve 1 dakika içinde o basınç ve penisi sıkıştırma hareketleri başlarsa vakinanız dardır. Eğer bir sıkıştırma ve baskı yoksa folloş olduğunüz anlamına gelir.

0|0
    0|0
    • Folloş ne iğrenç bir sözdür ya. Neyse tesekkürler

• Genelde geniş olan vajina ya kusura bakma ama folloş denir. İğrenç olup olmaması nın hiç bir önemi yok yani.

• Peki

• biz nerden bilelim bunu. madem bakire değilsin dene gör

0|0
    0|0
  • MUHTEMELEN DARSIN ;) ama bunu erkek daha iyi anlar, senkendin bunu anlayamassın, o darlıkta erkek için göreceliklidir organına vs bağlı olarak.

0|0
    0|0
  • daracıktır, taptazedir daha.. mis gibi...

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim bencede öyle. erkek arkadaşım anal ilişkiye oranın darlığına alıştığı için ön dar olsada ona geniş geliyor sanırım

• Bulsa oraya da sokucak :D teşekkür ederim

• rica ederim... :)

• Kegel cihazıyla anlayabilirsin herhangi bir jinekoloğa gidip bunu öğrenebilirsin korkmana gerek yok :)

0|0
    0|0
  • sen yaptıkça anlarsın, normal bir pens seni acıtıyorsa o zaman dardır
    çünkü çok minyon kızlar gördüm ama çokta esnekti

0|0
    0|0
    • Üstüne otururken zorlanmıştım son olduğunda

• Kendimi belli etmek istemiyorum böyle daha rahat

• belli etsende birşey yapmamki sana, söz pişman olmasın öyle ergen biri değilim :(

• Vajinan dar senin uzun süre ilişki kurmaz isen vajina kendini toparlar.

0|0
    0|0
  • Balık etli ve minyon tiplilerde dar oluyor. 2 parmakla dene eğer canın baya acırsa dardır.

0|0
    0|0
    • Evet acıyor zorlanıyorum

• 5 ay kisa bir sûre değil bence anlatabildim galiba

• Tamam kafama o takıldı. İnsan düşünüyor olmayınca nasıl dar olduğunu düşünüyor diye.

• dardır...

0|0
    0|0
  • Bazıları varoluştan geniştir. ilk seferinde sadece zar acıdıysa dar değildir deniyor.

0|0
    0|0
  • Böyle soruları gördükçe öh a.. Diyorum.

0|0
    0|0
    • Niye merak edemez miyim abes olan nedir?

• Abes olan şey bu tarz soruları görmem sence çok normalse bir şey diyemem ama bana çok anormal geliyor.

• Evreşe yolları dar dar... bana bakma benim yarim var :)

0|1
    0|0
  • Birkez daha denemelisin

0|0
    0|0
    • Sonuç ne olacak ki anlamıyorum nihayetinde

• O sana zarar verir yanaşma hiç sağlıklı değil

• Biliyorum :(

• Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 4

• anestezi hemşiresiyim ve darlığı anlamanın biçok yolu vardır. internettede bilgiler var ordan bak öğren. hem niye merak ediyosun? ilerde çok acırmı diye ise acıtmamanın bin çeşit yolu var korkma

0|1
    0|0
    • Hayır erkek arkadasımla yaşadıklarım aklıma takıldı. nasıl anlayacağım?

• bilen yazıyor ergen abazada yazıyor burada nası bir tatminse herkes bişi yazıyor. iyi anla öyleyse ilk ilişkinden sonra makat ** devamında ** s* olur, bu çok nadiren ** kızlarda olur, bunun tedavisi ** ** şeklinde olsada bilenler için bir ayrıcalıktır fakat toplumsal bilgi bu konuda binde bir olduğu için gerek hamilelikte gerek cinsel **,* bunun bilinçli yapılması şarttır türkiyede bu tür vakalar bin kadından birinde mevcuttur. sana geçmiş olsun

• Yıldızlardan anlaşılmıyor yazılanlar

• ilişkiye girerken içine alırken çokmu zorlandın veya zorlanıyosun kaç kez ilişki yaşadın

0|1
    0|0
    • Zaman geçtiği için hatırlamıyorum.15 kez falan olmuştur en fazla

• Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz Penis büyük olsa ne fark eder dar bir vajina için penisin büyük olmasının önemi yoktur. Kalın olması önemlidir. yani 35 üstü bayan sen bayan bile deilsin bence. Nasıl bir fantazi merakınız var anlamadım. Neredeyse kıza anlattı anlattıra orada boşalacaksınız :):)

• anladım vajınan dar canım arkadaşın öyle demesi boş. Aateş sen git kumda oyna o söylediğin lafları sana iade ediyorum

• Benim 1 parmak bile girmiyor.
    Bakireyim
    Bazen deniyorum ama kendimi bozmak için değil bakıyorum anlamak için sanırım baya bir dar

0|1
    1|0
    • Bir parmak girer yahu sen korkundan sokamıyosundur

• Anladım

• korkularınvar ondan

• Iliskiye girerken cok canin yandi mi ya da erkek arkadasin zorlandi mi? Resimdeki gibiyse dar gibi gelmedi bana

0|1
    0|0
    • Her ilişkimde acı oluyo zaten benim. çok canım yanmıyor ama. vajinal muayenedeki doktor aletini bilirsin onu sokmaya çalışınca doktor kıvranıyorum orasi ayrı. kafam ćorba oldu

• üzüldüm şimdi senin adına..

• :D :D :D

Yükleniyor...