Çocukken cok mastürbasyon yapiyordum, erotik seyler izliyordum. Ama şu an hicbir tık yok?

şu an ne mastürbasyon yapiyorum, nede o kadar cok erotik seyler izliyorum izlesem bile pek uyarilmiyorum. Neden boyle 7-14 arasi yapiyordum 14 den bu yana dek hic yapmadim şu an 19 a giricem bu yaslarda daha cok uyarilmam gerekmiyor muydu?

0|1
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• -Erotik şeyler izliyorum ama tık yok.

Uyarıldığın ve uyarılmadığın noktaları karşılaştıracak olursan farkı bulabilirsin.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• belli olmazki fiziksel gelişime bağlı olarak değişir. daha geç uyarılmaya başlamış olabilirsin. buda normal bir durum. hem film filan izleyince eskiden sen bir şey yapmadan 3 dk da uyarılma başlıyorsa şimdi ne kadar?

0|0
    0|0
  • Yazık Yaşlanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Sen cok kucukken yapmaya baslamissn pilin tukenmek uzere dikkat ett yedi de ergrnlige girmemissn ne masturbasyonu ya

0|0
    0|0
  • Tek başına yapacağın şeyler sana monoton gelmeye başlamış, erkek arkadaşından yardim al. Birde bu işlere erken başlamanın sonucu olabilir bu durum.

0|0
    0|0
  • Yuuuh

0|0
    0|0
  • Ergenlik yaşından kaynaklı o normal bir durum,

0|0
    0|0
  • hayır belli bir zamanı var bunun yaşla alakası yok merak etme korkma yani

0|0
    0|0
  • sıkıntı var bence

0|0
    0|0
  • büyümüşsün artık evlilik çağına gelmişsin vücudunda sana bunu söylüyor sebep :)

0|0
    0|0
  • norma böyle şeyler ya

0|0
    0|0
  • Öyle bir şart yok
    Ama uyarılmak ha deyince olan bişey değil.
    bir değişiklik olmalı
    Yoksa bir işie yaramaz.
    Erotik şeylerden ziyada konuları önemli senin nelerden hoşlandgn önemli uyarılma o şekilde olur
    Mesela pul biber öneririm kadınların uyarılmasnda birebir etkilidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...