Erkek arkadasm iki ay önce ayrildi. aci cekiyorm. Onu her anlamda Çok özlüyorum. Onu cinsellik iceren bir teklifle kendime cekebilirmym?

Nasil bir mesaj ona cazip gelebilir? Yardiminiza ihtiyacim var. Ne yazmam Gerek. Sadece Onu Görmek istiyorm. Onu öyle bir mesajla etkileyebilecegimi düsünmüyorm fakat denemek istiyorm.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• "Seni çok özledim." yaz.

0|0
    0|0
    • :( dönmez bence... dönmezse cok yikilrm

• Hayir Onu bekleyerek daha fazla tükenmek istemiyorum , Çok güzel acikladin saol. Bu olayi bilen cevremde Onun bu davranislari sergileyerek normal birisin olmadigini söylemekte. Bastan Çok kandm demek ki , herkes iyi gibi rol yapabilir , zaten annemin düsüncesi su ; Seni zengin kizi sandi , Bizimle tanisti , kiziniz icin heryere giderim dedi, zamanla anladi ki bizim ailede hazira konmak yok , normal bir aileyiz ve Ondan damat cabasi , yani isi gücü düzeni Kendi kurmasi gerektigini anladi, ailem Onu artk tanidikca ona karsi ciktigini gördü ve kacti... Yani menfaat Bitti

• Dediğin gibi de olabilir.
      * sana, "şu şu sebeplerden dolayı gelemedim-gelemeyeceğim veya falan nedenle senden ayrılmak istiyorum" demenin fakirlikle-zenginlikle-işsizlikle hiçbir alakası yok ve olamaz. İnsan; normal arkadaşıyla bile ilişkisini bu şekilde kesmez. Ne kadar ayıp ve karaktersizce birşey ya.

Seni de anlıyorum; sen de sevmişsin, emek vermişsin, hayaller kurmuşsun... Ben de senin durumunda kalsam, çok üzülürdüm. Ama bu, hayatın sonu değil. İnşallah ilerde karşına istediğin gibi birisi çıkar ve mutlu olursun.
      Allah yardımcın olsun, sabır versin.

Erkekler Ne Diyor 20

• Kişiliğini kullan. Dişiliğini değil :):Kendine günah, yazık etme.

2|1
    0|0
  • Cinsellikle elde edebileceğini düşünmen çok aptalca.. Sağlıklı düşünemediğin kesin.. Okadar hasar vermiş sana haline bak ve sen daha fazla hasar olsun istiyorsun..

0|0
    0|0
    • Haklisin. Psikolojimi bozdu. Hemde fena sekilde

• Gerçekten bu çırpınışlarına değmezmiş diyeceksin zamanı geldiğinde. Ben dedim çok kez :)

• Ins öyle olur

• bence kendini basitleştirme döneceği yoksa dönmez.

1|0
    0|0
  • Yani bir insan bu kadar düşebilirmi anlıyamıyorum yazık gerçekten eğer zaten oda öyle bir mesajla geri dönerse ikiniz de kusura bakmada neyse ağzıma geldi diyemiyorum anladın sen onu diğer kullanıcılara ayıp diye yazmıyorum

0|0
    1|0
  • çekipte tutmayı düşünüyorsan bunu başaramazsın ama çekipte zevklenmeyi düşünüyorsan onu yapar gelir vurur gider...

0|0
    0|0
    • Hayir bu sekilde Bile gelmiyor...

• Kolay değil ... Kim Kimi bu devirde Sevmek istior ki :( Yurt disinda yasiorm

• yardımcı olmak isterdim ama elimden birşey gelmez ancak anlatmak istersen derdini dinlerim

• Bir potansiyel orspu daha hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • komik olma sayın soran. bu şekilde elde edeceğin yakınlaşma fiziksellikten öteye gitmez, birbirinize olan saygınızı da yitirirsiniz

0|0
    0|0
  • evet sadece sikip bırakır seni.. zaten kullanmıs senı daha da kullandır aferın

1|1
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • cinsellik içeren teklifle tek gecelik seks için gelir ve sonra gider bakire isen bekaretini vermiş olursun bir işe yaramaz

0|0
    0|0
    • Daha önce olmadi. Bu sekilde etkilenen biri değil aslinda :( bilmiOrm

• menfaat olarak ne alcak senden? annesine söylemedi dediğin seni sevip sevmediğini mi? annesi ile hangi sıfat ile konuşuyorsun?

• Annesi beni hep istedi , Arada konusuyoruz telde. Ara dedi kendini kötü hissettign Zaman. Sevip sevmedigini söylememis. Ama Eskisi gibi de evlenecegim ölüp bittigm kizda dememis. Of ne bileym Iste bitirmis aklinda Ben yapamiyorm Ama of of of of Ölmek istiyorm Ben ne yaptm ki ona , iyilikten Baska kahretsin ya

• onu bu şekilde kazansan bile asla bu onun gerçek düşünceleri değildir.

1|0
    0|0
  • Kendine gel kardeş dağıtma kendini sonucunu düşün

0|0
    0|0
  • çekebilirsin fakat sonuclara katlanacaksın o günden sonra

0|0
    0|0
  • tek geçe icin çekersin

0|0
    0|0
  • Gelmeyecegini dusunuyorsan asla deneme.

0|0
    0|0
  • Ne yapacan anla tangami siyirdim gel bekliyorum mu diyecen terk eden adama azcik gururlu ol

0|0
    0|0
  • Bu kadar mı basitsin.

0|0
    0|0
  • daha önce ilişkiye girdiysen onla zor

0|0
    0|0
  • Kisiligi olan kadın kisiligini, kisiligi olmayan kadın da dişiligini kullanırmış..

1|0
    1|0
    • Of bilip bilmeden yazmayin, altlar okuda yorum yap ne disiligii ne karakteri

• Banane kimin ne dedigi ve kime ne cevap verdigin..

• Seni yapmasını'mı isticeksin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsellikle bir erkeği kendine bağlamak hiç gururun yok mu

0|0
    0|0
  • Bukadar ucuzmusun sen ya cinsellik teklifi edersen gelir kullanir seni sonra geri gider. Böyle bir eşeklik yapma

0|0
    0|0
  • Cekmezsim itersin oyle bir salaklik yapma basitlestirme kendini

0|0
    0|0
  • başka birisini bul eskisiyle olmaz canım.

0|0
    0|0
  • Boyle yaparsan ancak seni kullanir. Tamamen geri kazanmak istiyorsan kaybetmeyi goze alacaksin ve hic bir sekilde aramayacaksin yazmayacaksin. Iste o zaman donmek isteyebilir sana.

0|0
    0|0
    • 2 aydir bekliorm Ama Dönmüyor aramiyor cevap vermiyor

• Öyle bir insan olmadigini biliorm. Bu teklifte dönmez Bile

• canim en kotu ihtimalo soyluyorum. Yapma etme.
      Gururuna sahip cik. Hyattaki tek erkek o degil.

Yükleniyor...