Arkadaslar ben zevk alamiyorum , bunun nedeni nedir?

Ben zevk alamiyorum esim cok yakisikli kasli bir vucudu var 1 aydir evliyiz ama ben on sevismeden sonra zevk alamiyorum sadece aci hissediyorum acidan baska birsey yok , esim zevk aliyormusun diyor evet diyorum ama yalan soyluyorum, sorunu bilmiyorum cok yeni oldugum icinmi boyle yoksa kilomdan dolayimi boy1.71 kg 66?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sanirim islanmiyorsun

0|0
    0|0
    • On sevismede islaniyorum diger asamaya gecince acidan baska birsey hissetmiyorum

• Vajina penis uyumsuzlugu olabilir

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşım merhaba,

Öncelikle al eşini karşına, karı koca gibi değil, arkadaş gibi konuş... Ona anlat durumu, önce onunla çözüm ara... Zira burdan alacağın fikirlerin hiçbiri sağlıklı çözümler olmayacaktır...

0|0
    0|0
  • boyla kiloyla alakası yok birkaç saat önce benzer bir soru geldi orda vediğim cevabı oku...
    www.kizlarsoruyor.com/.../q2299343-vajinadan-zevk-almiyorum

0|0
    0|0
  • Önsevişmeden sonraki eşinin vajinal birleşmesiyle acı duyuyorsunuz. Doğrumu? Pekieşinizin birleşimden sonraki orgazm süresi nekadar sürüyor? Ve Ön sevişmenin yeterliolduğuna inanıyormusunuz?

0|0
    0|0
    • Burada acı hissiduymanız ayrı birsorun zevk alamamanız ayrı bir sorun.

• boy süper ama kilo tırt ve daha yenisin canım ama kabak çiçeği gibi açılıp saçılırsın ilerde hiç canını sıkma

0|0
    0|0
  • Yalancı biri olduğunu itiraf ediyorsun demek.

0|0
    0|0
  • vajinismusss

1|0
    0|0
  • Vajinismus olabilir

0|0
    0|0
  • peki mast yaparken zevk alıyor musun?

0|0
    0|0
  • eşininki büyük mü

0|0
    0|0
  • yine aynı soru çözücem sorununu söz..

0|0
    0|0
  • agzı olan konuşur burada sen uzmana git

0|0
    0|0
  • düzelir yakında merak etme

0|0
    0|0
  • çok kiloluda degılsın ama ön sevişmenin süresini artırın daha cok sevişin seks den önce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...