Cinsellik konuştum pişmanım, olayı gerçeğe dökmek istiyor. N'apayım?

Normal erkek arkadaşım var ve şu an iş için şehir dışında. Normal konulardan konuşurken konu cinselliğe geldi ve o gün bugündür mesajla sanal seks tarzı şeyler yaparız. Ben bunun sadece mesajda kalacağını sanıyordum ama geçen "oraya geleyim, seninle ilişkiye girmek istiyorum, seks yapar çok mutlu oluruz"vari şeyler söyledi. Evlenmeden yapmak istemem diyince "evleniriz nolcak yaa" dedi.

Belli ki amacı beni kullanmak. Onu tanıyamıyorum. Senelerdir arkadaşım benim. Bu işten nasıl sıyırırım kendimi? Ona karşı şu anki tavrım ne olmalı? Lütfen yardım edin. :((

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• sen beni yanlış anladın gibisinden derdini anlat bence sanalı tamamda gercegine hazır degilim hazır olsam da kusura bakma yapacagım kişi sen degilsin ben seni arkadaşım olarak görüyorum falan dersin anlar umarım

1|0
    0|0
    • Evet böyle olabilir, madem arkadaşınım ne diye seks konuştun derse?

• Çok mantıklı, bunları söylemeliyim. Teşekkürler.

• rica ederim bir dahaki sefer seks konusunu açtırma bile rahatsız oldugunu söyle normal konsacaksak konus dersin bir daha basın agrımaz

Erkekler Ne Diyor 16

• o zaman sizinkiler beni istemeye gelsin de nisan söz yaparız bizde adettentir. 10 görümlük takman gerek ç nisanlandıktan sonra bakarız ancak de korksun

zaten bu ona yeter.

yada babama senden bahsettim gelsin bir tanısalım diyor fazlada uzatmadan adını koyalım falan dedi de buda yeter

bunlar resmen cocuga korku filmi gibi gelir.

0|0
    0|0
  • açıkça istemiyorum diyeceksin kızım. aptal olma dikkat et. zaten ilişkiye girmedin diye bırakırsa kurtulduğuna da sevin

0|0
    0|0
  • İsteyince ters çık yapma artık istemiyorum de yanlış birşey yapıyoruz ben mutlu değilim de. Eskisi gibi arkadaş olucaksak konuşalım yok hayır diyorsan sen yoluma ben yoluma çünkü artık gerçekten rahatsız oluyorum bunları yaz anlarsa problem çözülür anlamassada sen yavaştan yeni hat alma hazırlıklarına başla derim ;)

0|0
    0|0
  • İki arkadaş belli sınırlar içerisinde konuşabilir, illa uygulamak mı gerekiyor ..?

Ne demek tavrım ne olmalı...

0|0
    0|0
    • Nasıl reddetmeliyim yani onu kızdırmadan, bana karşı cephe alıp intikam olaylarına girdirmeden

• Sevgilin değil ki, arkadaşın sonuçta. Arkadaşımla yatmıyorum dersin.

Benim de kız arkadaşlarla cinsellik konularını konuştuğum olmuştur, gel yatalım demiyoruz, saçmalık...

• Ben asla böyle şeyler yapmazdım o anki ruh halime bağlıyorum ama çok pişman oldum kendimden utanıyorum:)uykularım kaçtı kendimi çok kötü hissediyorum bidaha asla böyle birşey olmayacak ki kalmış sen reelden bahsediyorsun eğer biraz hatırım varsa bana asla böyle birşey söyleme.bunları söylerken ciddi ol yeter :)

0|0
    0|0
  • İçindeki volkanı uyandırmışsın. Dikkat etde seni tenhada yakalamasın :)

0|0
    0|0
  • kusura bakmada kabahat sende normal arkadaşla sanal seks mi yapılır?

0|0
    0|0
    • Kabahat bende tabi. Hadi o erkek de bana noluyo.

• yani erkek ister herşeyi pek düşünmez sen birz ağır ol ona karşı.

• canlandırma bitirdi beni ya :D

"oraya gelim seks yapar çok mutlu oluruz " :D bu nasıl bişeydir yaa :DDD

Evleniriz nolcak yaa demiş bide, sanki kahveye okey onmaya gitmekten bahsediyo p...enk

0|0
    0|0
  • bence dök :)

0|0
    0|0
  • nettenmi tanıştın.?

0|0
    0|0
  • sana vermeycem de olsun bitsn oyalama çocuğu kısmetlerini kapama gitsn başka kapıya bağri :)

0|0
    0|0
  • bende bunu anlamam adamı sen azdır adam gercek ısteyınce olmaz neden bole bırşey yaparsınız

0|0
    0|0
  • diyemiyormusun cinsellik konuştuk diye altınamı yatacaz diye.

0|0
    0|0
    • Yatmayacaksan niye konuştun der, erkek mantığı.

• her konuştuğumu yapmak zorundamıyım diyeceksin. Bende her konuştuğumla yatsaydım yalama olurdu. Sert davran koy tepkini

• verme sakın

0|0
    0|0
  • hayır olmalı

0|0
    0|0
  • kaçışın yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Salla gitsin

0|0
    0|0
  • uzak dur canım kullanıyor analizin uygun ağzını aramış o da bunu konuşmanı bekliyormuş konuşunca ortamı sağladı ve talep etti tek diyeceğim kendini kullandırtmadan uzaklaş cinsellik konuşulunca sevgili gibi olduk diyosun yani sevgili olmak için cinselliğin mi konuşulması gerektiği sorusunu sorunca sizin arkadaşlığınız cinsellik odaklı olur sonucu çıkıyor ve uzaklaş derim

0|0
    0|0
    • Uzaklaşmaya çalışacağım ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum, bir anda pat diye gidersem intikam almak ister mi, mesajlarımı kaydedip önüme sunar mı bilmiyorum. Öyle bir adam değil, çok masum çok tatlı ama iş cinselliğe gelince çok farklı çok korkutucu oluyormuş yeni anladım.

• erkeklerin %100 ü öyle erkek adam masum olmaz masum rolü yapar zannetmiyorum yazılanları önüne tepsi gibi sunsun koz olarak aynı mesajlar sende de var tehdit edeceğini sanmam zaten sevgili değilsiniz bunu konuşunca böyle bi durum gelişti diyosun ki olsa da arkadaşlığınız bunun üzerine kurulu olur

• nasıl yani normal erkek arkadasın sana nasıl böyle bişey diyebiliyo ki

0|0
    0|0
    • Ya cinsellik konuşunca sevgili mi olduk sandı bilmem ki

• peki mesajlarla tehdit eder mi yani öyle bi yapısı var mı arkadasının ?

• adam ol konuştuk diye hemen yatcazmı düdük de

0|0
    0|0
  • o an için öyle dedim kusura bakma ben öyle biri değilim .hem sadece konuştuk de.bir daha istemiyorum .bana böyle şeyler düşünme de .sonra mesaj felan çekerse cevap verme,buluşma teklif ederse bahane bul.soğut yani.aylar sonra mesaj çekerse de hımm de.yine aynı sözleri tekrarla.evlenmek felan diye seni kandırıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...