Karşı cinsten çekiniyor musunuz?

arkadaşlar benim karşı cinsten sevgili bir yana normal arkadaşım bile yok ve ben karşı cinsle ilgili herhangi bir konu açıldığı zaman utanıyorum,sinirleniyorum küplere biniyorum.karşı cinsle ilgili açılan konu cinsellik içermese bile çok utanıyorum ve mecbur kalmadıkça karşı cinsle iletişim kurmuyorum.

arkadaşlar,peki siz karşı cinsten çekiniyor musunuz ve benim karşı cinsten bu denli çekinmem yalnış mıdır?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 100 arkadaşım varsa 70i erkektir. çalıştığım ekipte de tek bayanım ve bütün günüm onlarla geçiyor. şirkette kız arkadaşım yok desem yeridir. yemekte de ekipteki arkadaşlarımlayım. şahsen ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. kızlarla alışveriş, dedikodu falan yapacağıma erkek arkadaşlarımla maçlardan, arabalardan konuşmak daha cazip ve eğlenceli.

0|2
    0|0
    • wuuuw helal sana :) ofsaytı geçtim barçanın 11 ini sayarsan tamamdr bu iş :)

• :) çok delikanlı kızmış canımmm:)))

• :)))) barçanın 11ni sayamam ama maçlarını seyrederim. en son RM'le olan maçı mesela. ayrıca messinin hastasıyım. daha da öte bişey söyliim: biz eylülde evlenmiştik. balayında gs, bjk, vs eleme maçları vardı ve ş.ligi finalleri vardı. her akşamımız maç seyretmekle geçti ki bunun aramızda konusu olmaz. eşim ne kadar futbolu sevdiğimi bilir. bu akşamki maçı da geç de olsa kaçırmicaz. tabiki barça alıcak kupayı :))))

Kızlar Ne Diyor 3

• yanllış düşüncelere kapılmaktanmı korkuyorsun acaba bilemedim

0|0
    0|0
  • Çekinmem.

0|0
    0|0
  • o zaman iletişime geçme. konuşma seviş. ses tellerin dışıdnaki her şeyin konuşsun

0|0
    0|1
    • haklısın sözün bittiği yer vardır o anların tadını cıkarmalı

Erkekler Ne Diyor 3

• yani senin kadar değil ama yine de çekinirim

0|1
    0|0
  • evet bazen her kız sevgili olma potansiyeli taşıyor gibi geliyor bana nedense biraz mesefeli duruyorum ama bana doğal geliyor kız arkadaşımda var cünki

0|0
    0|0
  • ewt,benim de karşı cinsle aram pek iyi değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...