Kızlar popodaki kılları alıyor musunuz?

sorum biraz şey olacak ama sorayım yinede.
kızlar popodaki kılları alıyor musunuz? ama komplesinden bahsediyorum. alıyorsanız neyle alıyorsunuz bir de kendiniz mi alıyorsunuz? ya ben alıyorum ama sivilce çıkıyor :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• vajinada ki kıl neyse de popodaki çok kötü oluyor kanka yaaff

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Malzeme listesi veriyorum:
    1- Bolca kolonya
    2- Çakmak veya kibrit
    3-Su dolu bir küvet

Uygulama:
    Popodaki kıllı bölgeye bolca kolonya sürülür, çakmak veya kibritle kolonyalı bölgeye enerji verilir, aynı anda küvetteki suyun içine atlanır :)

0|2
    0|0
    • o kadar masrafa, zahmete gerek yok direk ocağı açıp önüne domalalım asldfksdjkljdşg

• Hahaha soran gizli fenasin fena 😁

• Allah kahretmesin seni soruya bak epilasyona gidin :)

0|0
    0|0
  • Sana cok tesekkur ediyorum. Resmen cinsel hayatimi bitirdin.
    Kizlarin yorumlar dahada beter.

0|0
    0|1
    • ne demek benim için bir zevkti efendim. :D

• Bak sana çarre bulım :)) mum al bı tane yak onu snra ustune oturur gıbı yaklas yak kılları kesın ve acısız cozum :))

0|0
    0|1
  • Kiz erkek fark etmez kil dokucu ile sprey temizlik imandan gelir.

0|0
    0|0
  • Nasıl olmuş diye fotoğraf koyaydın bari :dd

0|0
    0|0
  • alıyorlar tabii

0|0
    0|0
  • Beylere sorum, beyler kil dokucu krem surunce bacaklara akarsa ne poh yiyecez. Damali essek gibi gezmeyelim? Birde kuyruk sokumu bolgesinde sonradan cikarken kil donmesi yapmazmi?

0|0
    0|0
    • bacağına akmaz be niye aksın

• Kızların poposunda kıl çıkıyor mu ya? Bu soruyu yıllardır merak ediyordum.

0|0
    0|0
    • tüy şeklinde çıkıyor normalde. almazsan bir sorun olmaz belli bile olmuyorlar normalde. ama aldığında sürekli almak zorunda kalıyorsun artıyor falan. benimkisi hormonsal nedenlerden dolayı çıktı.

Kızlar Ne Diyor 3

• tatlım ağda tabiki çok acele ya da ağda olamıyorsam jilet nadir ama zaten epilasyona gidicem bende:)
    sen neyle alıyosun ki sivilce çıkıyor?

0|0
    0|0
    • ağdayla alıyorum çıkıyor. bildiğin bütün kıl köklerinde hemde. almasam daha iyi o görüntü o derece :D acaba tüy dökücü krem kullansam jilet gibi sertleştirir mi?

• o zor iş bosver valla ben bir ara bırakmıştım uzadı okdarda kötü durmuyor açıkçası:)

• kuaförde ağdayla aldırıyorum zaten iki üç tane var. sivilce filan da çıkmıyor bende

1|0
    0|0
    • komple bütün popodan bahsediyorum ama :D nasıl 2 tane oluyor :D

• @46tatlı birisine güzel görünmek için almıyorum temiz olmak için alıyorum ve değiyor ve dediğin gibi hakkımız ödenmez.

• tabiki temizlik için tabiki başta. neyse cevabın için teşek.

• ya bu erkekler niye atliyo anlamıyorum ahsjshd ya cildin hassastir sivilce ondandir yani ben jiletle alıyorum sjsjdj

0|0
    0|0
    • Oha * ciddi olamazsın

• ya valla en kolayi napiyim ilerde lazere gidicem zaten on hazirlik simdi benimki. sarisinim lazerde zor oluyo görülmesi ben simdiden alıyorumki lazerde sorun cikmasin ajsjsjdjdh agdada öluyo insan be

• erkeklerin cinsel hayatına darbe atmıştım zaten bu soruyla sen iyice bitirdin ksjfhnlkgj :D kaliteli bir yere gidersen eğer her kılın tüyüne göre lazer kullanılıyor. yani boşuna kalınlaştırma. inceyse daha kısa sürede sonuca ulaşırsın.

Yükleniyor...