Kapat

Varsayalım ki anne baba oldunuz?

Bir kızınız bir oğlunuz var her ikiside ergenlik çağına gelmiş. Asiler anlayacağınız üzere. Kız piercingler yaptırıp dövmeci erkek arkadaşıyla ayrı evde yaşamak istiyor. Erkek ise gay barlarda takılıyor tutumunuz ne olur?

Güncellemeler:
Tamam çok ağır gelmiş olabilir :) Erkek normal diyelim kız aynı yazdığım gibi devam ediyor oğlunuzda bir şey yapmıyor ben tutumunuzu merak ediyorum :D

0|0
813

En İyi Kız Görüşü

• önce bir konuşurum.olumlu olumsuz düşüncelerimi söylerim.kendi kararlarını verebilecek yaşta değilse ya da ben öyle görmüyorsam bir takım kısıtlamalar da bulunurum.kendi kararlarını verebilecek yaşta ise sonucun iyi ya da kötü kendi kararları üzerinde olacağını söylerim ve hiç karışmam.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• akşam eve gelmesinler... ama açıkçası ergenlikten önce bebekten başlayarak eğitimini tam verirsen böyle bir sorunla karşılaşmazsın. bu bir suç ise sorumlusu anne babadır onlar eğitim verememiştir.

0|0
    0|0
  • Sende zıçtın azımıza,üstüne tüy diktin sonra çöplüğe atıp uçurumdan aşağı yuvarladın ve final olarak ta çiş yağmuruna tuttun bizi he :D

1|0
    0|0
    • :) ben napmışım böyle

• Evet.Çok anlayışlı bir babayım ben.Evlatlarıma çok şefkatli yaklaşırım :) Yoksa senin dediğin birinci hal,kabus diye görülmez şerefsizim :)

• Aman Allah'ım ben nerde yanlışlık yaptım derim, Allah göstermesin , şeytan kulağına kurşun , elimide duvara vurdum bu arada :)

0|0
    0|0
  • onların ikisini üstüste koyar ıslak sopayla adam ederim:)))

0|0
    0|0
  • Bir insan gayse gaydir.Bunu değiştiremezsin.Ayrıca devamını da mutnojmet yazdığı için benim uzatmama gerek yok.

0|0
    0|0
  • nasıl bir ailem vamış be intihar edesim geldi;))

0|0
    0|0
  • ocaklardan dışarı

0|0
    0|0
  • abooo ne ettin kız:D

0|0
    0|0
  • Elimde kalırlar :D

0|0
    0|0
  • oha be dostum adams familyde bile böyle çocuklar yoktu..

0|0
    0|0
  • vay o annen babanın haline ne diyebilirimbaşka:)

0|0
    0|0
  • Ne ekersen onu biçersin

0|0
    0|0
  • bu ne saçma hayat bu ne garip yaşam tarzıdır, suç yetiştirendedir becerememiştir bu işi, ayrıca insan gibi yaşamak varken neden uçları tercih eder insan anlamam.kısaca elimde kalacaklardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Baskıcı olmam öncelikle

0|0
    0|0
  • Bunun yanlış old. düşünüyorsam onları tatlı dille ikna etmenin sırrı Çin de olsa öğrenirim.Sonuçta onlar senin çocuğun,sen yaptın yanlış tercihler yaptılarsa da onun sorumluluğunu senin de omuzlaman gerek.Ama bu dediklerin psikolojik şeylerle çok bağlantılı,özellkle erkek olanınki kendi hatamı da düşünmeden edemezdim.Umarım faydası olur.Herkes için ölmeden önce 1 şans var.

0|0
    0|0
  • Oğlumun gay olma ihtimali korkuttu aççıkçası :) İkisinide karşıma alır konuşurum herhalde başka yapıcak birşey olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Allah korusun :)

0|0
    0|0
  • evlat olsa sevilmez, evlat olsa başı okşanmaz

0|0
    0|0
  • Benden önce pederleri bir ayar çeker sanırım.

0|0
    0|0
  • once konusmayi denerdim.. olmuyorsa bu onlarin hayatti. mecburen katlanmak zorunda kalirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...