İlişkiye gireceğim ama hamile kalmasından korkuyorum

bir kızla ilişkiye gireceğim ikimizin de ilk deneyimi olacak. Ben et ete değsın ve defalarca içine boşalmak istiyorum. Yani prezervatif kullanmak istemiyorum o zevki iyice yaşamak istiyorum korunma yolu var mı hamile kalmaması için ? Ve ilk ilişkimiz olacağı için nasıl davranmam gerekir tecrübeli arkadaşlar fikirleriniz neler?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• öyle prezervatifler varki ince güzel oluyor bence onları kullan öncelikle temiz ol koku tüy dikkat et bazı bayanlara çok itic gelir risk alıp sıkıntı çekme çünkü bir süre sonra zevkten birşey düşünemez bitirirsin işi ondan sonra sıkıntı çekersin karşındaki insana göre davran bazıları narinlikten hoşlanır bazıları şamarlanmaktan

0|0
    0|0
    • bendeki biraz hırçın öyle istiyor naziklik pek sevmiyor :) prezervatif sonuçta ince de olsa et ete değmeyınce psikolojik olarak rahatsız oluyorum

• başlangıcı normal başla sonralara doğru tak bari hırçın sa daha iyi ne yapsan alınmaz

• mecburen öyle yapacağım sanırım umarım bir iki girmeye de hamile kalmaz zevk suyu falan o da hamile yaparsa vah artık

Kızlar Ne Diyor 2

• Sirf onun üzerinde uzaninca bile hamile kalabiliyor :D prezervatif falan laga luga isler :D bence dokunma bile ona - olur ya hamile kalir

0|0
    0|0
    • nasıl ya öyle hemen hamile kalıyorsanız evliler ne yapıyor her ilişkide hamile kalırsanız ohoo işimiz var

• doğum kontrol hapını 1 ay önceden kullanmak gerekiyo.en mantıklısı ertesi günü hapı.iğne de var.onu da ilişkiden 1 hafta önce kullanmak gerekiyo.ben prezervatif kullan derim.kıza da düzgün yaklaş...

0|0
    0|0
    • o haplar hormonlarını bozar mi ileride çocuk olacağı zaman zarar verir diyor doğru mu ve ertesi gün hapı ilişkiden sonra kullanılıyor sanırım ? Gerçekten koruyabiliyor mu hamile kalırsa aldırmak da yasaklandı sanırım :)

• ertesi gün hapının zararlı olduğunu biliyorum ama hormonlara mı başka bişeye mi onu bilmiyorum.yılda en fazla 2 kez kullanılması gerektiğini okumuştum bi sağlık sitesinde.bu arada ilk kez korunmadan yapan çoğu kadın hamile kalıyo.illa tamamıyla hissetcem diyosan boşalacağın zaman çekil dışarı boşal

• boşalmadan önceki zevk suyundan da hamile kalma riski var mi acaba

Erkekler Ne Diyor 6

• prezervatif tak yada takma zevkini al sonra kız ertesi gün hapı icsin senin gözünün önünde icir.

0|0
    0|0
  • arkadasım bır suru dogum kontrol hapı ertesı sabah hapı v.b ılac var.gıdıp bır eczacıdan bılgı al sana yardımcı olacakdır

0|0
    0|0
    • hormonları bozduğunu söylüyor ileride çocuğu olduğunda zarar görür diyor doğru mu

• yok oyle bısey yan etkı olarak kılo yapabılıyor yada sınır ama hormonal sıstemın dengesını bozmuyor

• peki korumada çok etkili mi o haplara güvenerek ilişkiye gireriz sonra hamile kalmasın yine

• milletle kafa buluyor bu ya. ciddiye alıp cevap vermeyin

0|1
    0|0
  • içine boşalma derim herzaman risk

0|0
    0|0
  • prezarvatif kullan...kızada sana da yazık etme..

0|0
    0|0
    • psikolojik olarak rahatsız oluyorum et ete değmediği için ondan

• hap kullansın yada iğne yaptırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...