Bakire olmayan kızların önemli olan ruhun bakire olması olayı sığındıkları bir nokta mıdır?

bana biraz suistimal ediliyo gibi geliyo tamam içi kaşar olan bi kız bakire olsa ne yazarda ama bireyle yatıpta benim ruhum bakire demekte saçma değil mi ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman değil misiniz? Eğer öyleyseniz iyi okuyun yorumumu.

Burada bir çok kişi bakire olmayanları eleştirmiş, yetmemiş hakaret etmişler.

Bir de bunu yapan erkekler, bu ağır cümleleri kuran erkekler bakir olmadıklarını da açıkça söylüyorlar.

Kuran-ı kerim'e göre, yani Allahın buyurduğu üzere, bakir olmayan bir erkek bakire bir kadınla evlenemez, yasaktır.

bir erkeğin bakire bir kişi ile evlenmesi için kendisinin bakir olması gerekmektedir.

Şimdi kalkıp, evleneceğin kıza "ben bakirim" ayağına yatıp, kandırabilirsin ve ondan da bekaret bekleyebilirsin, ya da evleneceğin her kişiden, ama Allahı kandıramazsın sen. Günah, büyük bir günah işlemiş olursun. Yasaklanmış bir şeyi yaparak.

Siz sanıyor musunuz ki? Allah sadece kızlara yasak etmiş?! hayır, erkeklere de yasaktır, he bizler bekaret zarı ile sınanırken, sizler o zarın yokluğu ile sınanıyorsunuz, Allah tarafından bu yaptıklarınız karşılıksız kalmayacak Cenabı hak çok büyüktür.

Her insan hata yapabilir, ama siz bir çok defa yaptığınız hataları göz önünde bulundurmuyorsunuz, direkt kızlara yükleniyorsunuz. Cenabı hak inşAllah size hak ettiklerinizden fazlasını nasib etmez.

Amin.

2|0
    0|0
    • nası yani şimdi bakir olmayan bi adam bakire biriyle evlenemez mi adam 30 yaşında karısı öldü diyelim adam gtti 25 yaşında bakire biriyle evlendi bu olmuyomu şimdi ?

• olmuyor, buna kimse fetva veremez. Allah katında bu yasak, ama tabii bunu bilmeden konuşan evlenen millet çok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlara "bekaret kaybetmenin" kötü olduğunu söyleyerek, anal yada oral sekse teşvik eden zihniyetiniz ne kadar bakire acaba?

Siz ayakta uyutulmayı hak ediyorsunuz. Her kızın cinsel isteği vardır, ve sevgilisiyle muhakkak bir şeyler yaşamıştır. Ayrıca erkeğin bakir olmaması tartışılmalı, erkek yapıyorsa biz de yaparız.

0|0
    0|0
    • tm kardeşim yapın benim için sıkıntı yok keyfimize bakarız sizin gibilerde olmasa nerde tecrübe kazancaz

• senin zihniyetındekı kızlarla yatarız ama allahın o zarı boşa vermediğini onların kimliği olduğunu bilip koruyan kendini helali olacak adama saklayan kızla da evleniriz bunu da bilin istedim

• he yaparsınız, he. görüyoruz, :) o kadar cok arkadasim kakaladiki :D haha sizin gibi hep sizin gibi evlenmem etmem diyen adamlar simdi bi kiz arkadaslarimin altindan bkunu yemedigikleri kaldi.

• her bakire olmayan o... ise vay ümmetimizin haline.

0|0
    0|0
    • işte hep böle kaçamak cevaplar :)) ne demk istedigimi çok iyi anladın çarpıtıyosun ne demek istedigim açık kıvırma

• sakinede tütüne giderken bakireligini kaybetmiş . ama adına türküler yazılmış :)) oy oy sakine hadi gidelim tütüne bak geliyor makine :)) güzel bir parça rodrigo gitar konçertosu. gibi :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen öyle belli olmuyo bi bayanın bakire olup olmaması yaşı ileride olan bi bayan yani 30 yaşında olan bi bayan kendi yaşıtlarıyla bir olup beraber olmak istiyo cinsel ilişki dahi olsa kendinden en fazla 2 yaş küçük olmasını istiyo benim anlamadığım nokta tamam açıksın da bu beraberlikte neden kendi yaşıtlarını ararlar onu anlamadım... kimse k.bakmasın bakire olmayan bi bayanla kimse evlenmez evlenmekte istemez... yani kızlar erkek olsa onlarda istemez emin olun

0|0
    3|0
  • arkadaşlar kimse ahkam kesmesin yok bakirelik önemli degil !. gönlü güzel olsun ruhu bakire olsun dürüst olsun . vs laflar . .boşşş !. , sürtüşmeler , dargınlıklar ayrılıklar .kavgalar ve boşanmaların kökeninde başında bakire olmayan hanımı kabullenip, daha sonradan hazmedememe yatıyor . bizlerin gelenek görenek ve anennelarimizde ne derseniz deyin yetiştirilme şartlanmamız gercegi bu ... geçmiş yaşanılan bir gercektir . asla silinmez silinmiyor ..! şimdi herkes kendi düşünce ve duygu muhasebesiniz yapsın erkek olarak :)) herkesde bu eleştiri götürmez konu üzerinde fazla durmasın bir yerde bazı kişilere kişilik saldırısı olabiliyor ..sadece tercih meselesi diyip, gecebilmek güzel .

0|0
    2|0
  • hani bir laf vardır ya osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur diye, evlenene kadar yatıp kalkan adamın evlendiği kadında bakirelik araması kadar da gerizekalı bir durum yoktur.

2|0
    0|0
    • herkezin kendi tercihi senn için fark etmiyosa benim hç s.kmde olmaz he milletn terchlerine saygı gösterceksin ööle gerizekalı falan demiyceksin sen herşeye böle empati kurarak bakıyosan helal olsun sen kmseyle tartışmaz kmseyle kavga etmezsin sende kıskançlık denen bişide yoktur buda kötü be kardeşim hayvanlar bile eşini kıskanıyo

• gerizakalı ? ne oluyo be kardeşim

• sana demiyorum onu, kendi düşünceme göre bunu isteyen insanlara diyorum, sen öyle düşünüyorsan bilemem ama bu benim kendi fikrim, sonuçta kalkıp sana gerizekalı sen nasıl istersin böyle birşeyi gibi bir ifade kullanmadım.

• her bakire olmayana o... denmez. ama bakire olmayıp da benim ruhum bakire diyenler de sadece öyle bi bahaneye wsığınıyorlar ;) açık açık söylese zamanında yaptım bi hata değilim diyebilir..

0|0
    0|0
  • tabiki budala tesellisi işte.

0|1
    1|0
    • aynen onla bunla yat ondan sonra benim ruhum bakire oh iyiymiş ne güzel

Yükleniyor...