Bakire olmadan evlenmek erkek için problem değil midir gerçekten?

Bakire değilim, yani ondan önce yaşadığım ilişkiler oldu.

Erkek arkadaşımla da ilişiye girdik bir kaç kez bir yıldır beraberiz dün bana evlenme teklifi etti çok şaşırdım, beklemiyordum. ama yüzükle geldi.

ben bakirelik önemli buluyorum, ama o da bakır değil. sizce evlenmeli miyim? yürür mü bu ilişki?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• tabiki yürür çok şanslısın ki öyle biriyle berabersin Türk erkekleri bu konuda çok geri kafalı böyle birini bulmusken bırakma derim canım

4|0
    0|1
    • bu soruyu sordum cunku benim ailem hep sey derdi (tabii bakire olmadigimi bilmiyorlar) bir erkek bakire olmayan biriyle evlenirse surekli basina kakar onu. ben de o yuzden ikileme dustum. aslinda hic oyle biri degil ama, evlenince karakter degistiriyorlarmis genelde. bilmiyorum, siz ne diyorsunuz dogruluk payi var mi?

• bende bilmiyorum ciddi ilşkim var evliliğe dogru gidiyoruz gecen hafta söyledim bende gecmişin önemli değil dedi ama yüzde 30'u falan bu kadar anlayıslıdır türk erkeklerinin. sonucta gecmişte yanlıs kişilerle yanlıs seyler yasamıs olabiliyosun elinde olmadan bunu ne diye basına kakabilir ki ? sonucta kabulleniyo durumu ki bence sevdiğin erkekle seks yapmak yanlıs bi durum değil.Onunla evlenmen seni mutlu edicek bi daha böyle biri bulamayabilirsin bence iyi düşün ama bırakma bu cocugu derim ben.

Erkekler Ne Diyor 13

• Neden yürümesin, Belli ki bu konularda oldukça mantıklı bir partnerin var. önemli olan ondan önce neler yaptığın değil, onunlayken neler yaptığındır.

Kızlığına değil sana önem veren biri demek ki, doğru insan olduğunu düşünüyorsan evlen. Neden mutlu olamayasın ki? Bir insanın, bir çiftin mutlu olması veya olmaması kendi elinde, kendi ellerinde olan bir durumdur.

3|0
    0|0
  • şu bi gerçek. hayatta tek önemli olan birşey var. Anlaşıyosan,huzurluysan,mutluysan gerisi boş diyorum. insanın ruhu o* olmasın yeter. insan olması yeter. oturmasını kalkmasını bilmeli bayan. evlenceği adamın anasını babasını kendi anası babası gibi görmeli. Huzur ve mutluluk bunlar kolay bulunamayan şeyler.bunlar benim için yeterli mesela...

1|0
    0|0
  • eğer onunlada ilişkiye girdiysen ve bakire olmadıgını bile bile evlenme teklifi etiiyse sorun yok be ya :))

2|0
    0|0
  • benden yana sıkıntı yok, ben defalarca yaptığım şeyi evleneceğim kişinin yapmamış olmasını bekleyerek haksızlık yaptığımı düşünürüm...

3|0
    0|0
  • erkek sorun etmiyo demekki ama erkeklerin yüzde 95 i bakire bi bayan ister karşısında bu yaptıkların hoş değil kendini tutman lazım şu namusunu neden koruyamadın hani derler bayanlarda 9 nefis var tutarlar kendilerini... bekaret bir bütündür her yönden tabi. sana evlenme teklif etmişsse bu yönünle kabul etmiş seni demektir çok şanslısın onu söyliym sana neden bunu sorun ediyosun yani ileride sorun olur diye düşünüyosun?

0|0
    0|0
  • Bir tane değil yani ilişikiler?Evleneceğin erkek eğer hiç ilişki yaşamamış biriyse senle evlenmemekte haklı.Ama oda birileriyle yattıysa...Seni kabul etmemesi için bir sorun göremiyorum.

2|0
    0|0
    • bir cok kez yapmis kendisi.

• biliyor iliskilerimin olduğunu :) buna rağmen evlenmek istiyor. ben de soruyorum size evlenmek problem olur mu?

• Olmaz o zaman :)

• kavga anında bu durum aklına gelebilir ve zamanla daha büyük sorun olabilir. ama onu en iyi sen tanıyrsun öyle bir tipmi. eğer sinirlenince kendini kaybeden biriyse yürümez. bunu en baştan konuş onunla açık yürekli ol.

0|0
    0|0
  • güldüm önce sonra düşündüm. sen bakire değilsin adam senle evlenmek istiyor sen problem çıkar mı diye düşünüyorsun. ve senin için bakirelik önemli. anladığım kadarıyla karşına biri evlilik niyetiyle çıksaydı sen kızlığını diktirecektin. bununla sadece yatıyordunuz teklif edince şaşırdın. analiz bitti

0|0
    0|0
    • hayir ya. evlenmeyi zaten dusunmuyordum bu 1, 2 pat diye her seyi bilmesine ragmen elinde cicek ve yuzukle gelmesiydi beni sasirtan, tum iliskilerimi biliyor, en azindan evlenecegin insan bilmemeli, biz hem arkadas hem sevgiliyiz. ama evlenince basina kakar erkek diyolar onu soruyorum.

• iyi de beni onaylamışsın işte. bir başkasının bilmemesi için kızlığını diktirecektin. adam seniböyle kabul etmiş işte. başına kakar mı bilmem. ama sanmam.

• benm için sıkıntı olur bu tamamen kıskançlık meselesi ama bi kızın bakire olmaması hoş bişi değil evlenmeden... argo olcak ama kaç kişi geçti belli değil her erkegn aklına bu gelir

0|0
    6|0
    • uc kişiyle birlikte oldum bunlardan biri şu anki sevgilimdi. e ne olmus yani.

• banane lan ne olmuşsa olmuş sevgilin düşünsün.. he şunuda söyliyim benim gözümde kaşarsın 1 neyse 2 eh hadi 3 kaşarlıga girer her çıktıgınla yatmışın be yawrum

• ya bi yuru git cahillerle harcayarak zamanim yok. fazlalik yapma. en azindan sizin altiniza girenler gibi yalanci her boku yemis bi bakireliği kalmis kizlardan degilim, istedim yaptim, tipki erkeklerin yaptigi gibi. eger ortada bir kasarlik varsa, o da erkeklerin her boku yiyebilecegini dusunup, kizlarin durtulerini bastirmalarini istemeleri. beden benim, sana ne? sen kendi organina sahip cik.

• biliyor ve evet diyorsa sorun yok. bilmiyorsa söylemelisin. sorun çıkabilir. şahsen bakire olmayan bir kızla evlenmek istemem ama kısmet meselesi. kızlarınkini açıp kontrol edecek halimiz yok.

0|0
    0|0
    • biliyor ve bildigi halde evlenmek istiyor. benim sorum evlenince problem olur mu?

• ilk etapta sorun olmaz ama, bu konuyu ilerdeki gündeme getirirse sorun olabilir. bunu tahmin etmek çok zor. şu anda söylemeyip evlenince başını ağrıtabilir. bunu anlamak için erkek arkadaşıyla onun haberi yokken konuş ağzını arasın. erkekler doğruyu her zaman hemcinsine söyler. kızlarda aynı şekilde :) ve asla böyle bir şey yaptığını söyleme.

• hayır

0|0
    0|0
  • erkeğine göre değişir

0|0
    0|0
  • sıkıntı olur senni için her şeyde yüzüne vurur ama kızlık zarım kalın yırtılmadı dersen yutar kandırabilirsin ama vicdanın rahat olurmu onu bilemem

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...