Kapat

Devlet Hastaneleri kürtaj yapıyor mu?

Devlet Hastaneleri kürtaj yapıyor mu?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayır yapmıyor , yaşında tutmuyor zaten hiç yapmaz

0|0
    0|0
    • yasim tutuyor

• hayır yapmıyor özelde yapmaz yasal degil ama parana kuvvet işte pahalı

• ozellrr yapiyor tum ozel hastanelerde yasal gizli yapılmıyor arastirabilirsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• bildiğim kadarıyla yasak devlet hastanesinde kürtaj.

0|0
    0|1
  • @hocanurlu rumuzlu arkadaşı dinle. Söyledikleri doğrudur.

0|1
    0|0
    • Tşkr ederim. okadar bilinçsiz yorumlar varki hatasız kul olmaz hata yaptı diye başka hatalara yönlendiriliyor, herzaman için seninde işaret ettiğin üzere en yakın hekime ebeveyni ile gitmeleri en doğru olanıdır geç kalınmışlık başka sağlık ve pskljk sorunlarda çıkartır. Asla ailenizden hatalarınızı saklamayın ergeç bilecekler hiç olmazsa iş işten geçmeden bilip çare bulsunlar dimi. tekrar tşkr aerolite bey

• Rica ederim. Ben de diğer bir hekim arkadaşımdan duymuş ve öğrenmiştim yazdıklarınızı. Ve bu yazdığınız tavsiyeler de gençlerimize küpe olsun. Teşekkürler @hocanurlu bey.

• Tecavüz sonucu ve yasal süre içindeyse bile çok iyi bir muamale görmeyeceğin kesin.

0|0
    0|0
  • yapmayın kızım yapmayın ananıza babanıza yazık ya

0|0
    0|0
  • E. ünv. tıp. fak. uzmanım. +18 ise yapar -18 ise ebeveynle gitmek gerek kanıunen

0|0
    0|0
    • ee yapilmiyor yasak diyorlardi

• evli degilim yapritarimiyor muyum

• Hocam su arkadasa bir yardimci ol ya dm den yazsin sana belli ki kotu durumda cevaplara bakarsak.

• ksır kalma ihtimalinde var ona göre düşün

0|0
    0|0
  • Yapar katilmi olacaksn

0|0
    0|0
  • Kıyma. Zaten yapmışsın bir günah zina. Bari onun canını alma. Öldürmek çok kötü bir şey

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• devlet hastanesinde çok zorlanırsın ve mutlaka tanıyan birileri çıkar seni. en güzeli iyi tanınmış bir doktor bul. resmi işlemler olmaz hiç olmazsa zaten öyle hemen kürtaj yapmıyorlar bazı testlere tabi tutuluyosun 2-3 gün sonra uygunsa kandeğerlerin alıyorla sonra yine 15 gün git gel takip ve testler var rezil olursun devlet hastaneside özel hastanede, kliniklerde böyle çalışmak zorunda. ben hemşireyim 12 haftaya kadar olanı alan bir dr var benim arkadaşlarımın 4 tanesinin başından bunlar geçti, benim torpilime rağmen hiçbiri memnun kalmadı ama başka iki tanıdığım bu doktora gitti aynı gün işi bitirdi ve sağlıklı ikiside, bu doktor manisada sen hangi şehirdensin? bak söylemedi deme en iyisi özel tek bir doktordur

0|0
    1|0
  • Haddime değil ama gerçekten kıyacak mısın ona?

Hayır, yapılmıyor.

0|0
    0|0
    • gercekten kiyicam evet haddine degil

• ya ne kıyması yaa ne çok biliyosunuz? ben hemşireyim hemde anestezi hemşiresi. ne biliyosun ki kaç haftalık hamile? belki 1-2 haftalıktır? 120 güne kadar hiçbir cenin canlı değildir ki cana kıymış olsun zaten bu sürenin yarısı kadar süre 10 hafta içinde yasal olarak kürtaj yapılıyor her hastanede serbes, kaldıki 12 ci haftaya kadar yapan bisürü doktor var

• O masumun suçu ne? Can almak bu kadar mı kolay?

0|0
    0|0
  • Hayır. Sadece özel yerler yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...