Elde edememek çok sinir bozucu değil mi?

Kız/Erkek fark etmez.Birini elde edememek çok sinir bozucu değil mi? Cİnsel anlamda bir partner bulamamak ,sevişememek.Şu kör bekaret toplumunda kızlar kaçıyor cinsel ilişkiden yaaaaaaa!

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şunu söyliym KS de görünen her kız ANAL yapmış her ilişkide cinsellik yaşanıyo bekaret varsa bile anal,oral her haltı yemiş bu iş burda çok abartılıyo ben namus her yönüyle namustur yani bekaret olur anal,oral mübah diye bi durum yoktur görsen burda kimse bakire değil bence kasti yapılıyo yani çok kesiyolar tamam yine anal yapanlar vardır ama bu kadar çok olcağını sanmıyorum yani doğruluğundan emin değilim bunların... kendi kendime düşünmeye başlıyorum biz nasıl evlnicez diye bu kız yarın anne olcak orassınıda düşünmek lazım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç sordun mu yada araştırdın mı neden kaçıyor bu kızlar cinsel ilişkiden? bu sonuca yapan yine sizlersiniz bunu unutma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• neden kaçmasınlar ki? işi bilmiyorsun gerçi o ayrı da :) o kadar istiyorsan ülke değiştireceksin. bu kadar çükünün keyfini biliyorsan.

0|0
    0|0
  • asıl heyecanı orda dostum ...ne o öyle herkes her önüne gelenle ooooo işimiz var ..

0|0
    0|0
  • Kör bekaret toplumunda olmasaydık gine hiç bir kız seninle cinsel birliktelik kurmazdı!

0|0
    0|0
  • senin kız kardeşin varmı birader ?

0|0
    0|0
    • yoktur olsa böle konuşur mu eger varsada böle konuşuyosa arkadaş büyük KAYPAK

• amacın ne amk kızlar her çıktıgı çocukla yatsın mı bu mudur ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...