Hiçbir şey yapmadan veya sürtünme yoluyla kızlık zarı yırtılabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, bugün büyük miktarda kahverenginsi akıntı geldi..

ama adet günlerime daha 1 hafta falan var.

bende elimi kızlıkzarı olan noktaya götürdüm,daha önce parmağımı deliye sokamıyordum daha doğurusu düzgün bir delik bile yoktu şimdi ise rahatlıkla çıkıp geliyor.

dün gece sürtünme yoluyla mastürbasyon yapmıştıım

acaba yanlışlıkla zarımı yırtmış olabilir miyim?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• tahminim kizlik zarini zorladin, yani bir erkekle ilk deneyiminde kan gelecegini dusunuyorum, ha zar cok esnektir vs o durumda kan zaten gelmez, ayri. adet donemine ykin yapilan masturbasyonlarda akinti gelme ihtimali ki genelde koyu renklidir normaldir. adet zamaninda rahim duvari temizlenir ve bu atilir, masturbasyon sirasinda kasilan gevseyen duvarlarda zamanindan once gelen uyariya karsilik ki zaten vucut duvari temizlemeye calismaktadir, buna karsilik ceperler uyarilir ve oncu kan gelebilir. ikincisi ise kizlarda, bir erkekle birlesme olmasa bile uyarilan ve esneyerek, kayganlasarak penisin girisine hazirhale gelen zar, normaldeki genisliginden daha fazla genisledigi icin normal bir birliktelik olmus gibi meydana gelen o acilma ile tahris olur ve yine az bir kan gelebilir. son olarak surtnme sirasinda farkinda olmadan zorlandigi icin gelebilir. kizlik zarinda mevcut bir aciklik aten mevcuttur adet donemindeki kan atimi icin. adet oncesi hormanlarla ilgili olarak cinsellige duskunluk istek artabilir, bu zamanlarda masturbasyon sirasinda ozellikle dikkat etmek gereklidir. cok ciddi birsey bence yoktur

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• olabilirsin.. ama vajinayı temizlemek içinde öyle bir akıntı olmuş olabilir.. daha önce olur muydu?

1|0
    0|0
  • sürtünmeyle olması pek mümkün değil. eğer gerçekten sadece sürtünme varsa endişelenecek bişi yok pek. ama parmak yada farklı birşey soktuysan ihtimal dahada artar. parmağının sonuna kadar giriyor olması kesin yırtılmış olduğu anlamına gelmez. parmak incedir ve bazı kadınların zarı çok esnek olabiliyor kolay kolay bozulmayabiliyor. ama neşendende anlaşıldığı üzere ya kafan güzel yada zaten istiyormuşsun böyle bişi

0|0
    0|0
  • stress yok zar sağlam hayata devam

1|0
    0|0
    • zaten bu sebebden dolayi stres yapcak degilim:P

• öncelikle sürtünmeden birşey olmaz.sonracıma kızlık zarı kendi kendine de yırtılabilir sen uyurken.ama sürtünerek masturbasyonda neye nasıl sürtündüğün önemli.

0|0
    0|0
  • olabilir kızlık zarını kontrol ettirmelisin bence

0|0
    0|0
  • bozulmuş olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • bence eziyet etme okadar şey yaşayıp kendini temiz olarak ilerde kandıracagına tam yapta ya hep ya hiç olsun :

0|0
    0|0
  • birgün sürtünme yoluyla ateş çıkarıp, yangına sebebiyet vereceksiniz... böyle ateşli ateşli sevişmelerinizi bence çıplak yapın.

0|0
    0|0
  • Ya bu sürtünme dediğimiz nasıl bişey ki nereye sürtüyosunuz her ne sürtüyosanız.

0|0
    0|0
  • Okşarken tırnağımla yırttığım olmuştu bence sen o an kendini kaybedip biraz içine sokmuş ve deride yırtık olmuş olabilir.O genişlik senin psikolojin bozulduğu için olmuş normalde öyle bir açılma meydana gelmez endişelenme

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı bozulduğu zaman akıcı pembe renkte kan gelir. Kahverenginde ne geldi bilmiyorum ama :D Fazla sokmandan dolayı delik genişleyebilir ama fazla alışma zevke gelrsin hepsini sokarsın bozarsın :)

0|0
    0|0
  • Zarını yırtmış olabilirsin ama yanlışlıkla falan değil gayet bilerek yapmışsın! :)

0|0
    0|0
  • Vatana millete hayırlı olsun kızlık zarın bozulmuş :D(Haydar DÜMEN gibi hissettim kendimi :D)

0|0
    0|0
  • evet esneslik yada yırtılmış olabilir girip çıkması ikisinde işaretttir geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla parmağını sokmuş olabilirmisin? Olamazsan sorun yok sürtünmeden bişey olmaz :)

0|0
    0|0
  • zarar görmez ama sürtünmeden dolayı alev çıkar

1|0
    0|0
    • alev nedemek oluyor?:D

• bende bunu yazıcaktım...kıvılcım çıktıysa sıkıntı yaratabilir...:D

• ondan sonra pişik olursun ...

Kızlar Ne Diyor 8

• Aşağıdaki yorumları okuyunca, artık ya yanlışlıkla ya da yine yanlışlıkla bir yerlere sürtünürken yırtmış olduğun anlaşılıyor..

Şimdi bir yorumunda "Sevgilim bana her türlü güveniyor" demişsin.. Bu iyi bişey de, ondan daha önemli olan, senin kendine güvenmen.. Senin kendine güvenin tam olduktan sonra, zarın yanlışlıkla yırtılsa da, bilerek yırtılsa da sen her şeyin üstesinden gelirsin..

Sevgiilin sana güvense bile sen ona güvenme, derim.. Biraz kuşkuculuk iyidir.. İnsanı bir çok kötülüklerden korur, kurtarır..

Neyse güzelim sana geçmiş olsun.. Çok üzülme, normal hayatına devam et.. Cinsellik konusunda önceden nasıl düşünüyorsan aynı düşünmeye hatta daha bile ince düşünmeye gayret etmeni öneririm..

0|0
    0|0
    • kendime güvenle ne alaka onu anlamis degilim? ben bu olaydan sikayet etmiyorum zaten:P

ayrica sevgilimede niye güvenmiyimki onuda anlamadim canim o benim hem güvensiz bi iliski yürümez cok iyi biliyorum insanin ici icini yiyor:P

• Oo pardon.. Çok pardon güzelim.. Ben söylediğim tüm sözleri geri alıyorum ve onları söylenmemiş say.. Sen her konuda haklısın sana sevgilinle sonsuz mutluluklar dilerim.. Lütfen benim bu sözlerimi de yanlış anlama.. :))

• sorun degil canim ama gercekten merak ettim sorun niye benim kendime güvenmem?:)

cok cok tesekkür ederimm:) anlamam tabiki:)

• hissederdin acı çekerdin tabiki hayır

1|0
    0|0
  • yok canım sürtünmeden bişey olamaz

1|0
    0|0
  • inş. bozulmuştur gayet mutlu gördüm seni sorun ettiğin yok

0|1
    1|1
    • tövbeestafurullah

banane senin deliğinden yol açılmış yolun açık olsun ne diyim:)

• bencede sanane yani ins. bozulmustur dedinde:D

• Hayırlı olsun..

Niye diye sorcak olursan kızlık pörtletme işini kendin halletmişsin..

Ve bu zevkten kendini mahrum etmemişsin.

0|0
    0|0
  • parmağın ne kadar giriyor?

0|0
    0|0
  • parmağınla çok gazla zorladıysan bir ihtimal olabilir.

1|0
    0|0
  • kızlık zarını bilmiyosun galiba. birşey girmedikten sonra yırtılmaz.

1|0
    0|0
    • sen bilmiyorsun anlaşılan.hiç birşey yapmadan da yırtılır veya çocuk doğuruncaya kadar da sağlam kalabilir.

Yükleniyor...