Vajinal kaşıntıya önerisi olan var mı?

Vajinal kaşıntıya önerisi olan var mı?

Arasıra oluyor ve kızarıp acıyana kadar kaşıyorum. Önerisi olan var mı? Kızlar başınıza geldi böyle birşey?

Güncellemeler:
Kızlar saolun çok yardımcı oldunuz. Biz erkeklerle sorunu çözdük...:)

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir bir jinekoloğa görün neden dolayı kaşındıgıni bilenezsn. Onun için saçma yöntemlere başvurma sen görün ona göre jinekologun senin ne yapacagını söyler.
    Belkide giydiğin çamaşurın malzemesine bir akerjin vardır kaşıntı yapıyı olabilir bir görün sen

1|0
    0|1
    • Bencede...

• Gizliden çık mesaj atıyım:)

• Çıktım :-)

Erkekler Ne Diyor 10

• Kaşı ama parmağına dikkat et.. ¦¬)
    www.kamugazetesi.com/.../...kaygan-zemin-19002.jpg

1|2
    0|0
  • vajinal kaşıntı , mantar olabilir, kullandıgınız , malzemeler yapa bilir, adi jiletler, adi agdalar, vajina kaşıntısı yapar ve vajina içindeyse , mantar, enfeksiyon olabilir, buda naylon iç çamaşırları, kalitesiz petler, tamponlar sizde kaşıntı yapar.

1|0
    0|0
  • Alerjik reaksiyon olabilir, mantar olabilir, sivilce olabilir, temiz değildir.

Doktora gitmek çok mu zor. Adamlar her gün vajina görüyorlar. Neden böyle şeyleri sitelerden ararsınız. Utanmayın yahu sağlık bu.

1|0
    0|0
  • Caleston krem kullan bendede vardi kasinti 1 hafta oncesine kadar cok iyi geldi sifir kasinti

1|0
    0|0
  • Antihistaminik krem, jel kullanabilirsin, alerjik bir durum olabilir. Kullandığınız deterjan, yumuşatıcı'dan kaynaklanıyorda olabilir.

1|0
    0|0
  • Krem al kaşınti giderici kremler var

1|0
    0|0
  • sperm

0|0
    1|0
  • mantar olma riski yuksek gorunuyor.

0|0
    0|0
  • canın ya ilişki istiyor ya mantar var ya da bir enfeksiyon falan

0|0
    0|0
    • canın ilişki istiyor nedir yuuuh! bildiğin sağlık problemi bu yani.

• kızları benim kadar iyi tanıyamazsın seks ihtiyacının vücuda verdiği fizyolojik sinyaller var.

• Kesin kesin.

• suyla ıslat az soğuk tut kolanyayla sil...

1|0
    0|0
    • Kolonya mı O. o daha da kötü yapmasın ya

• antibiyotikli merhemler var onlardan kullan muhtemelen bakteri olduğu için kaşınır kolonyayı o yüzden söyledim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...