Az önce şeyimden bişey aktı?

Yürüdüm az önce ve eve geldim sandalyeye oturunca içimden bişeyler aktı ama oluk oluk tuvalete gittim belki 5 kere sildim ancak geçti şeffaf bir sıvı sudan biraz daha yoğun koku falan yok ama külodum olduğu gibi ıslandı hayatımda ilk defa böyle bişey başıma geldi bu ne olabilir? Ayrıca sinüzit ilacı kullanıyorum hayatımda ilk defa bu sebep olabilir mi? 22 yaşındayım.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Normal vajinal akıntıyı anormalden ayırmak için kural; ağrı ya da kaşıntı vermiyorsa, kötü bir kokusu yoksa genellikle akıntı normaldir. Akıntıların özellikle bekar genç kızlarda ve menopozdaki kadınlarda başta olmak üzere herhangi bir sebebi yoktur. Bunlar fizyolojik akıntı (doğal akıntı) olarak adlandırılır. Bir enfeksiyon veya altında yatan bir neden var ise bu akıntılar fizyolojik olmayan akıntılar olarak adlandırılır.

0|0
    0|0
    • Kaşıntı ağrı koku yok. Daha önce akıntımda olmadı bu ilk deda oldu ve çişimi yapmış kadar çoktu

• devam ederse doktora gidersin geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 16

• Altına kaçırmadınsa jinekoloğa gitmelisin.

0|0
    0|0
  • 22 yaşında oldugunu gözeterek konuşuyorum.
    Sıvı akarken zevk aldınmı yani hoşnutluk verdi mi.
    Yani orgazm gibimiydi.
    ya da uzun süredir kendini tatmin etmediğin için olmuşta olabilir.

0|0
    0|0
  • Adet bitince gelen sivi olabilir. Burdan alacagin goruslerin hicbir onemi yok. Saglik konusu hafife alinmamali doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • doktor yardımı alsan daha saglıklı olur. ama ya makara olsun buraya yazayım dıye yazdıysan. ağır abazasın

0|0
    0|0
    • Uff utanıyorum makara yapsam açık olurdum. Bu kategoriyi makara için mi koymuşlar ne biçim insanlaraınız

• baaah nasıl bı ınsansın sen ya:D

• antibiyotik içmişsin ondan dolayı eğer bir ilhtihap varsa onu etkilemiş olabilir. bu gelen akıntı zevk aldığında gelen ne aynımı farklımı?

0|0
    0|0
    • Iltihaplı değildi rengi yoktu bile. O gelenden biraz daha cıvık veee aşırı

• orgazm olduğunda ve ıslandığında gelenden farklı bir sıvı ise doktora göstermekte yarar var. dışardayken herhangi bir şekilde temastan ya da bakıştan tahrik hisside oluşmadıysa jinekolog ziyaretine ihtiyacın olacak.

• Güzellik, doktora gitsen?

Utanmayın gidin doktora.

0|0
    0|0
  • kullandıgın sinüzit ilacından kaynaklı olabilir. hangi sıklıkla geldigine bak.

0|0
    0|0
  • Korktum La

0|0
    0|0
  • Sorun yok.. Bence ağrın falan yoksa normal zevk sıvısı dır..

0|0
    0|0
  • Ewt kullandigin ilac iltihabi idrar yoluyla disari atmis olabilir

0|0
    0|0
  • Abaza team ilgilenine asdas

0|0
    0|0
  • Cok ilginc bisey oluk oluk seffaf sivi Dr a hemen git bence pazartrsi

0|0
    0|0
  • 22 yaşındasın ve şeyinden ne aktı? musluk contası arızalımı? nerden aktı yazsanta contalasam

0|0
    0|1
  • Zarmı gitti acaba

0|0
    0|0
  • Degisik bir hastalıktır

0|0
    0|0
  • Doktora git ablam ne olur ne olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya ciddi misin sen? Her kadında olan yapışkan bir akıntı bu. Ergenlikte başlıyor.22 yaşında olduğundan emin misin? Öyleysen de ciddi bir sorun var.

0|0
    0|0
    • Ciddiyim ilk defa oldu. Bende hiç akıntı olmadı ama akıntının nasıl birşey olduğunu arkadaşlarımdan Biliyorum herkeste olacak diye bir kaide yok. Ve bu sudan biraz daha kıvamlı bişeydi 5 kere sildim ancak geçti. Ciddi sorun ne olabilir?

• Teşekkür ederim bir bayan baktı nihayet :D ve yardımcı olduğun için

• Teşekkür ederim :D

• Sorun Yok için rahat olsun :)

0|0
    0|0
  • Bendede 1 aydir ayni sey vardi. Doktora gittim hicbir sorun yok, bazen artabilir akinti dedi. Koku yoksa rengi de seffafsa korkacak birsey yok.

0|0
    0|0
    • Ama sokakta başıma gelse çişimi yapmış gibi olacaktım sıkıntılı birsey

• Ya bende gunluk ped ve pamuk kullaniyorum mecburen. Banada ilk kez oluyor bu durum. Ama doktor sorun yok dedi

Yükleniyor...