Doğumun kolay gerçekleşmesi için epizyotomi yapılmıştı.4 yıl oldu ama hala ilişki sırasında acıyor. Neden olabilir?

Kaç kez kadın doğum uzmanına gittim bişey görünmüyor dedi.
ama elimle dokunduğumdada hissediyorum sanki dikerken toplamışlar ya da büzülmüş gibi. Düzgün yapmamışlar sanki.
İlişki sırasında ya da sonrasında oraya temas oldukça canım yanıyo.

Bayanlar , böyle kesi açılıp dikilerek normal doğum yapan varmı? Varsa benim gibi problem yaşayan varmı? Ne yapman gerekir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir şey varmış http://www.ntv.com.tr/arsiv/id/25231679/

1|0
    0|0
    • Sonuna kadar okudum ve lanet olsun türk doktorlarına bizleri buna mahkummuşuz gibi hissrttirdikleri için.. hiç bana sorulmadan kestiler. Kestikleri halde acele doğsun diye karnıma bastırdılar defalarca. Bide üstüne güzel dikebilselselerdi bari. Şimdi ne olcak hiç.. acı çekmeye devam.

• Eskisinden daha iyi olacağını düşünüyorum, uzmanlardan fikir alabilirsn :)

• Peki teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi bir doktora git bence

0|0
    0|0
  • Abla ayıptır belki sorması ama o epizyotomi nedir ,?

0|0
    0|0
    • Doğum esnasında kolay olsun diye makasla cinsel organı kesiyolar

• Hhhmmm peki çok teşekkür ederim.
      Iıı. Yyyyyyy acimiyormu yaaaa

• Daha önceden varmiydi

0|0
    0|0
    • Ne varmıydı?

• Bence vajinan dar. Zaten Sen dedin doğum esnasında epizyotomi yapıldığını.

Jel kullanin

• Peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Prenses dogummu yptirdin belden iğne vuruyolar acisiz olsun diye

0|0
    0|0
    • Hayır normal doğum du vede ilk ti bu yüzden çok zordu. çocuk kolay çıksın diye kestiler sonrada diktiler. İşte problem ondan sonra başladı.

• Evet ya bencede öyle. Çünkü bende elimle dokunduğumda pürüz hissediyorum. Güyada özel hastaneydi. Artık aceleylemi yaptılar naaptılar bilmiyorum..
      bide gidiyorum kadın doğuma üsten aşağı bakıp bişey görünmüyo diyolar sinir oluyorum. Ben her ilişkide böyle acımı çekicem.

• Çaresine bakman lazim olmadi daha başka Dr lara git iyice baksinlar her ilişkide olursa olmaz ki zevk nerde aci nerde

Yükleniyor...