Antidepresanlar yüzünden boşalamıyoruuumm? yardım ediinn :(?

eşimle 2 senelik evliyiz ve antidepresan kullanıyorum 1 aydır. bu ay dozu iki katına çıkardık hatta. ama yalarken ve sürterken zevk suyu bile gelmiyor. iacın adı selectra. yardım edin

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• antıdepresanların oyle bır etkısı var bıraktıgında manyaga donceksın 1 ay kısa bır sure lakın bırakmakla beraber cok fazla yan etkısıd olabılır

0|0
    0|0
    • yaa boşalamıyoruuuum. zevk suyu bile yook

• bırakmak için neden en son 40 mg çıkardın ki onu anlamadım

• 40 a dırek cıktım ben 2. kez alırken ama etkı etmedı

Erkekler Ne Diyor 10

• bu ilacın en büyük yan etkisi cinsel işlev bozukluğudur. hatta erkeklerde daha çok etkilidir.

yapacağın şey doktorunla görüşmek. doktoruna git ve cinsel yaşamımız bitti ilacı değiştirin de

0|0
    0|0
  • bende bir ilac kullanmistim simdi ismini vermiyeyim cok gec bosaliyordum sonra ogrendim ki iliskiden once alan bile varmis o ilaci

0|0
    0|0
    • ya zevk suyu bile gelmedi ilişki sırasında ama

• calisirsin ya bende antipeprasan kullandigim zamanlar oldu bir sure sonra antidepresanlar cok rahabet veriyor adama ben okula bile gitmiyodum kafam okadar rahatti ama bu hayatta biraz da rahat olmamak lazim birsey olmaz merak etme

• haklısın. bırakacağım. artık öyle ya da böyle çalışıcam

• Çok kötü bir yan etki.

0|0
    0|0
  • Ilaci bırakırsan rahatlikla isini görebilirsin ders calismaya gelince oda senin iradende ilaclarla kendine yazık etme..

0|0
    0|0
  • Ders çalışacağın zaman kullan, bir kaç gün kullanma bekle. İlişkiye girin.

0|0
    0|0
  • ne iradesiz insanlarsınız , hemen psikayatriye gitmeyi bir şey sanıyorsunuz az irade geliştirin

0|0
    0|0
  • ılaclarını kullan devam et yanlız esınden biraz daha profosyenellık daha iyi bir işçilik işte.

0|0
    0|0
  • Kullanma... Kendini Topla

0|0
    0|0
    • ders çalışamıyorum çok çabuk sıkılıyorum. 1 saatte bile dayanamıyorum. ama ilaçlar sayesinde 3 4 saat sıkılmadan çalışıyorum. ama bir yandan da sevişemiyorum. ne yapmalıyım?

• hem sıkılmadan ders çalışıp hem nasıl boşalabilirim?

• İki secenegin var 1. si Dine Yönel 2. si Ne İcin Ders Çalışıyorsan Onu Bırak... Sağlığından Önemli Hicbir Sey Yok...

• geçmiş olsun antidepresanlar öyle bir etki yapıyo erkekte de zaten erken boşalma tedavisinde kullanılıyo inanılmaz etkili malesef

0|0
    0|0
    • ders çalışmak için aldım ikinci üniverstemi okuyorum. ve çok heyecanlıyım heyecanımı yatıştırıyor. önceden 1 saat bile yerimde duramazken şimdi 3 4 saat sıkılmadan ders çalışabiliyorum. antidepresan yanında vitamin hapı da var belki o sağlıyodur diye düşünüyorum ama anksiyete bozukluğum var. antidepresanı bıraksam sadece vitamin çalışmamı sağlar mı onu da bilmiyorum... ne yapmalıyım? zevk suyu bile gelmedi

• evet bırak sonra birden içmeyince ani baş dönmeleri sağlık sorunları yaşarsın almak zorunda kalırısn kademeli kademeli azaltmaya çalışırken daha fena bağımlısı olursun çok kötü durum geçmiş olsun

• çok sağol :( bırakıcam aynen. ama önce doktor danışmam lazım

• aynen yan etkisi odur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Depresan kullanmayın, vücut iflas ediyor bir süre sonra. Orgazm problemine sebebiyet vereceğini sanmıyorum ama, sen odaklanamıyorsundur.

0|0
    0|0
    • ne gibi iflas? :( ama heyecanımı alıyor ilaç ya

• ılacları ne zamandır kullanıyosun

• 1 ay oldu. hatta 2 gün önce dozunu arttırdık

• En iyi depresan ilacı Kuran-ı Kerimdir kardeş. İçme o ilaçları. Çok zararlı. Beyni uyusturuyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...