Vajinamin içine hava doluyor?

Sevisirken doggy pozisyonu alip bacaklarimi araladigimda ve iyice egildigimde vajinama hava giriyor. Geri dogruldugumda pirtt diye cikiveriyor. Bende bir problem mi var? Bakireyim ama?

0|1
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• Pırtt diye çıkıveriyor :))) çok şekersin sen :D

1|0
    1|3
    • Ama öyle çıkıyor ya utanıyorum sevgilim gaz cikardigimi saniyor ama diyorum seyimden çıktı diye :(

• Bende teşekkür ediyorum :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 35

• Vajina fortlaması derler.. Normaldir..
    Bakire olman bir şeyi değiştirmez, kızlık zarının ortasında bir veya daha fazla delik vardır.. Adet kanı buradan gelir ve kanal içine hava giriş çıkışı da buradan olur..

Bir pembeliye vajinanın nasıl bir şey olduğunu öğretiyorum, işe bakın.. Ne günlere kaldık..

3|0
    0|0
  • çok doğal. a. mından osuran tek sen değilsin. mesela çömelerek oturup ayağa kalkınca da olur. bu genelde yaşanan normal bir durum

0|0
    0|0
  • o nasıl iş oyle yahu.. bakıresın anal ılıskı yasıyorsun ve vajınandan ses gelıyor.. hanı normal ılışkı olsa hava gırısı cıkısından dıyecegım ama sızdekı anormal bır durum!! sen erkekmısın kız yoksa:) ya da artık nasıl bır uzvun varsa poyrazda veya kuvvetlı lodosta hava alıyor demekkı

0|0
    1|0
  • Vajina gazı ya da vajinadan gaz çıkması hiç de düşünüldüğü gibi yellenmek tarzı bir gaz çıkışı değildir. Vajina yapısı gereği esnek bir yapıya sahiptir. Vajinadaki bu esneme payı, dokunun özelliği yani kişinin yapısı, zor doğumlar ya da yaşa bağlı olarak değişebilmektedir. Neden vajinanın bu özelliğinden bahsediyoruz. Çünkü vajinadan gaz gelmesi doğrudan, vajinanın bu özelliği ile ilgilidir. Nereden bakarsanız bakın vajinadan gaz gelmesi kadını rahatsız eden özel durumlardandır.
    Vajinanın bollaşması ya da genişlemesi sonucu meydana gelen bir durumdur. Bu nedenle vajinanın genişlemesine neden olan her etken vajinadan gaz çıkışı ya da ses çıkışına neden olabilir. Rahim sarkması, idrar kesesinde sarkma ve idrar kaçırma gibi problemleri olanlar, zor doğumlarda (büyük bebek doğurma) oluşan yırtık ya da doğumun kolay gerçekleşmesi için yapılan kesiklerin iyi dikilememesi vajina da genişlemelere neden olur. Vajinadaki bu genişleme, vajinanın penisi tam kavrayamamasına sebep olur. Vajinadaki genişleme sadece vajinadan ses gelme problemini doğurmaz. Buna ilaveten genişlemiş vajina, cinsel ilişkide, ilişkinin rahat gerçekleşmesini sağlayan sulanmaya da engel olur. Sulanmanın engellenmesi demek, cinsel ilişki problemlerini daha da artırır. Gerek erkeğin gerekse kadının hissedeceği zevkin düşmesine neden olacaktır.(E. Ünv. Tıp. fak. uzmanım)

0|0
    0|0
  • Ben olsam seni doverdim

3|0
    1|0
  • Asıl mesele bakire kalıp sürekli anal yapmak sen analları yap yap ayrıl yeni bir enayiyle tanış ben bakireyim de o malda aa ben ellenmemiş kız buldum diye sevinsin :) ama bilmiyorki kız analda kralice olmuş :)) gerci o bekaret diye götünü yırtan malda bunu hakediyor sende dürüstlüğünle hepimize örnek oluyorsun son olarak öyle mal erkeğe böyle analcı kız yakışırde bencede emin ol ilerde tam birbirinizi bulacaksınız muhteşem ikili:)))

2|0
    1|0
  • oto sanayiye gitte bir motorun havasını alsınlar soguktan olmustur gıtmısken bıde antfriz koydur motor donmasın ha

1|0
    0|3
  • Partnerine söyle çık çıkmasin, girip çıkarken.
    Ve sanci yapar sende o hava ve vajina ossurmasi dedikleri şey olur işte virt virt diye

0|0
    0|0
  • Bakireye bak * .

1|0
    0|0
  • bakireyken vajinana penis girmeden hava nasıl girer? çok anlamsız

0|0
    0|1
  • git ve öl

0|0
    0|0
  • termostatında ya da alternatöründe sıkıntı var sanayiye bir uğra...

0|0
    0|0
  • hava kaçırıyorsa tamirciye götür

0|0
    0|0
  • o hava kötü hava, kötü şey iyi insanın içinde durmaz. pirtt diye çıkıverir :D :D

0|0
    0|0
  • Beyninde olduğu kesin o problemin👍

0|0
    1|1
  • Pirtt diye haha

0|0
    0|1
  • genelde sekste de olur bu rahım hava ıle dolar sonra bırden cıkar normaldır

0|0
    0|1
  • bakireysen ne işin var öyle bozusuyonlarda :s

2|0
    1|2
  • doggy pozisyonunda oluyor öyle mevcut halden dolayı

0|0
    0|0
  • Sorun yok ondan hava kacagi var

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir durum gerçi sanırım vajina dudakların sıkı değil...

0|0
    1|1
  • normal bişey galiba bu problem yok :)

0|0
    0|1
  • eminmisin

0|0
    0|1
  • çok masturbasyon yapıyorsunondandır biraz azaltmalısın

0|0
    0|2
  • sonunda bakireyim diyorlarya. hasta oluyorum bunlara.

0|0
    0|0
  • Bakireysen o pozisyonu ne diye alıyosun? Cok merak ettim

0|0
    0|0
  • :) bu durum genelde herkeste olabiliyor sıkıntı yok yani.

0|0
    0|0
  • Bakireligini vermen lazım :)

0|0
    0|3
  • o nasıl bakirelik yaa hem sevişiyor hem sevgiline osuruyon galiba sadece zar var sanırım :DDD

0|0
    1|3
    • Aynen

• Evlendigimiz kisiler de sutten cikmis ak kasik olmayacaktir sanırım

• herkesi kendinizle kıyaslamayın bence :))

• Off ne güzel bir durum ya o sesi hissetmek isterdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu her şeyi yapıpta bakireliği kabak çiçeği gibi duranları hiç anlamıyorum. Namus bacak aradındaysa seninki nerede :)

0|2
    0|0
  • Bari bakireyim demeyin. Ben sana öğreteyim sen bakire değilsin.

0|0
    0|0
    • Sen bakire kal aman ha el degmemis namuslu kiz !

• Akrina relax gayet rahat esnek ve samimiyim

• Sevindim

• doggy pozisyonunda sevişipte nasıl hala bakire olunuyor? zaten burada ki en önemli nokta senin ne yapıp edip namusunu sonuna kadar koruman ve bakireliğine zeval getirmemen... aferin sana tebrikler...

0|1
    1|0
    • Sen bakiresin ya o bize yeter yavrum. ...

• hahahaha... geleceğin katıksız kraliçesi geliyor. anlayan anladı ne kraliçesi olduğunu...

• Benim ne olduğum ya da olacagim seni zerre ilgilendirmez. Sen de kendine böyle cok güvenme ummadik tas bas yarar !

• Cok utanc verici olmalı

0|1
    0|0
    • Evet utandiriyor

• Tatlım , kızlık zarı süzgec gibi delikli bir yapıya sahip. Bazısında olmuyor bile , cok nadir birsekilde tamamen kapalı oluyor ve ameliyatla düzeltilmesi gerekiyor. Cünkü tamamen kapalı olması demek adet kanının da cıkısına engel demek. Süzgec gibi yapıya sahip olan her kadının basına gelebilecek bir durum , sana özel degil merak etme

• İçimi rahatlattin teşekkür ederim

• Bir problem yok. Her kiza olur. Ama neden oyle bilmiyorum.

2|0
    0|2
  • Vajına osuruyor demı cok mu mast yapıyorsun

0|1
    0|4
    • Evet cok yaparim

• Kasiyorum :) sende de oluyor mu bu

• Evet canım

• O nasil oluyo hem bakire hem hava giriyo

0|0
    0|1
Yükleniyor...