6 kez içime tamamen boşaldı. Hamile kalır mıyım?

Myralon doğum kontrol hapı kullanıorm bir yıldır ama geçen hafta 1 tablet unuttum. Dün 6 kez içime boşaldı erkek arkadaşım. Sizce hamile kalma... Daha Fazla

Güncellemeler:
Test yaptim hamile degilim

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle madem bu tür bir ilişki içindesin, doğum kontrol hapı taşımayı ve kullanmayı akıl ediyorsun da. Bir tanede ilişki sonrası hapını o içi bir dünya gereksiz eşyayla dolu çantanda bulundursan çok mu yük olurdu sana acaba?

Sanmıyorum, genelde uzun süre doğum kontrol hapı kullanan kişilerin gebe kala bilmesi için aradan kısa bir sürenin geçmesi gerekli diye biliyorum. Genede sen Gebelik testlerinden al ve kontrol et.

Özellikle bayanlar:

Bir halt ediyorsunuz anlık zevk için tüm geleceğinizi mahvediyorsunuz. Hadi hak eden ediyor da, ya o çocuğun ne günahı var ?

Yeri geliyor namus bekçisi kesiliyorsunuz ama saman altından kırk türlü su yürütüyorsunuz.

Mademki evli değilsin seks yapıyorsun, evli olup kaçamak yapanlar içinde geçerli;

1- Doğum kontrol hapını mutlaka kullanın ve mutlaka bir iki tane ilişki sonrası hapı bulundurun.

2- Düzenli ilişki yaşayıp çocuk istemeyenler ise iğne yöntemini denemeli ve her ihtimale karşı ilişki sonrası hapını yanında bulundurmalı.

3- Sık partner değiştirenler ise, partnerinin prezervatif kullanmasını istemeli.