6 kez içime tamamen boşaldı. Hamile kalır mıyım?

Myralon doğum kontrol hapı kullanıorm bir yıldır ama geçen hafta 1 tablet unuttum. Dün 6 kez içime boşaldı erkek arkadaşım. Sizce hamile kalma olasılığım olabilir mi?

Güncellemeler:
Test yaptim hamile degilim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle madem bu tür bir ilişki içindesin, doğum kontrol hapı taşımayı ve kullanmayı akıl ediyorsun da. Bir tanede ilişki sonrası hapını o içi bir dünya gereksiz eşyayla dolu çantanda bulundursan çok mu yük olurdu sana acaba?

Sanmıyorum, genelde uzun süre doğum kontrol hapı kullanan kişilerin gebe kala bilmesi için aradan kısa bir sürenin geçmesi gerekli diye biliyorum. Genede sen Gebelik testlerinden al ve kontrol et.

Özellikle bayanlar:

Bir halt ediyorsunuz anlık zevk için tüm geleceğinizi mahvediyorsunuz. Hadi hak eden ediyor da, ya o çocuğun ne günahı var ?

Yeri geliyor namus bekçisi kesiliyorsunuz ama saman altından kırk türlü su yürütüyorsunuz.

Mademki evli değilsin seks yapıyorsun, evli olup kaçamak yapanlar içinde geçerli;

1- Doğum kontrol hapını mutlaka kullanın ve mutlaka bir iki tane ilişki sonrası hapı bulundurun.

2- Düzenli ilişki yaşayıp çocuk istemeyenler ise iğne yöntemini denemeli ve her ihtimale karşı ilişki sonrası hapını yanında bulundurmalı.

3- Sık partner değiştirenler ise, partnerinin prezervatif kullanmasını istemeli.

Erkekler Ne Diyor 27

• o zaman sevgılın kısır gozun aydın 6 postada hamıle kalmadysan ya rahmın yok yada adam kısır

• yok 7 hakkın vardı son hakkın kalmış...bi daha içe boşaltma 9 ay sonra sen boşalırsın

• bişey olmaz tatlım..

• kalman

• sanmam, ama bellı de olmaz

• Bu kadar boşalacak alan varken içine nie boşalıyo anlamıyorum ki -_-

• Ben sana ulu orta soyleme demiyormuyum?

• abide ne prostad varmış nasıl bir üretimdir o 6 kere fıttırı fıttırı depo dolmuş taşmış dışarı

• 6 mı dedin? kendimden utandım. 2. de mavi ekran vermeye başlıyorum.

• Korunmadığın halde 6 adet içine tam boşalma oldu ise ve hamile kamıyorsan ya erkek arkadaşın ya da sen kısırsın.Doktora git.

• rus koyunlarına dönersin en az 6 tane bebe geliyo :)

• Ne olucak bı cehaletsizliğin durumu 5 kez 6 kez . tamamıyla içime boşaldı dıyorsun. Git hastaneye şüphen varsa bekle periyodunu bekle gecikmelerin söz konusu olursa gidersin bi hastaneye kanda gebelik testi yaptırmak istiyorum desin 10 dakıkada pozitimi negatifmi çıkar.

• la yürü git

• Erkek arkadaşın brazzersdakilerden biri herhalde 6 kez kesin brazzersdan : )

• Adet dönemine kaç gün vardı?

• Normal 30 unda oluyorsan mesela 3-4 gün geçir onu demek istedim.Zaten hapı birkez unuttuysan pek sorun olacağını düşünmüyorum.

• Hmm yani daha belli olmaz o zaman

• Adetin gecikmesini beklemen lazım testi yapmak için.

• Öncekileri Göster
  • yok yok mümkün değil kalmazsın rahat ol :):)

• abi bi gidin ya apan var yapamayan var :)

• Bu sorulardan sıkılmadınız mı? saçmasapan sorular, erkeklerin sorduğu o kadar belli oluyor ki yani

• adam çıkarmdan 5 posta valla, helal olsun :) bir tane de yedek yapmış eh anca yettiyse demekki :D

• yok 6.5 olsaydı kesin kalırdın ama

• gebelik testi yaptır

• bende hemen yaptır demedim zaten tabiki bir kaç hafta da belli olmaz ilacıda düzenli kullanması lazım hatta doktor tavsiyesi olursa her vucut yapısı farklıdır çünki diyet programı gibi düşünün link norlevo da kullanılır

• en az iki hafta geçmesi lazım üstünden

• Sevgilin tavşan mı?

• 6 kez mı? bence rahmını aldırsan yıne hamıle kalırsın 6 postayla da sormak ıstedgm 6. dada canın acımadı mı hala vajına sıvısı geldı mı?

• belediyeden vidanjor falan çağırsaydın ya...

rusya -türkiye botu hattı mübarek ...

• kalmassan o ilacin adini bana da ver olur mu

• onu ilaci üretene sormak lazm :D

• 6 kere napmış o ya

Kızlar Ne Diyor 9

• 6 kereden sonrada hamile olmaman çok şaşırtıcı :D . yalnız haberin olsun hamilelik testleri her zaman doğruyu söylemez :D

• 10-15er doğrabilirsin :)

• Kendi düsen aglamaz derleeeerrr

• resmen seni kullanmış dayanamadık ne ya .bir de yazmışsın .bırakınca da yaz olur mu :)

• oha ne yaptın kızım ya. insan kıçının üstüne oturamaz

• bütün samimiyetimle sordum :D

• koptum:D

• doğum kontrol hapını bir gün unutursan eğer, etkisi ertesi günden itibaren normal almaya devam edersen en az 6-7 gün alman gerekir ki, o koruma yine mevcut olsun.

ya doğum kontrolu hapı alıyorsunuz ama ne bokuna aldığınızı da bilmiyorsunuz helal olsun. insan doktoruna sorar veya en azından paketi okur!

git ertesi gün hapı al eczaneden adet dönemini bekle gelse veya gelmese gebelik testi yap

• arkadaş alta ismini yazdı diye eklemedim REKLAM olsun istemedim :D

• link bunun gibi

• bugün norlevo içseydin aklında soru işareti olmazdı

• hiç öyle deme arkadaşlarımın ikisi aynı doğum kontrolu kullanıyordu maşallah nur topu gibi oğlu birininde ikizleri var

• bişey olacağını sanmam ya uzun zamandır kullanıyomuşsun 1 tableti unuttuysan ve 12 saat içinde tekrar içtiysen bişey olmaz. üf hiç sevmiorum şu hapları alarm kurmuştum ben ilaç saati die her akşam içerdim aynı saate

• Ama dogum kontrol hapi kullaniyorum zaten ama guvenemiorm

• naptınız siz ya..

• bahaneye bak azdım desene şuna 6 kez içine boşalan erkekte suç ara bence seni nekadar düşündüğü belli oluyo

• Cok ozlemistik aylaridr dayanamadik

• aynen şok oldum:)

• Öncekileri Göster
  • maşallah...6 kere...dilerim ilaç içe yarar..

Yükleniyor...