Adetim gecikti?

İç çamaşırlarımız varken ilişki yasadık. Adetim 30unda olmasın lazımdı gecikti hamile olabilir miyim bu durumda ciddi cevap verin lütfen.

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• her poku yemeye bilginiz var ama bu saçma sapan basit konuda bilgili değilsiniz.
    kızım sen uzaydan mı geldin. bu interneti kullanmak için 5 dk lık süre mi aldın.

yahu elinde internet var. yüzlerce sağlık sitesi var. biraz okuyun araştırın. biraz bilimsel bir şeyler öğrenin. bu cahilliğiniz yüzünden amerika gibi ülkelere oyuncak olduk. etmeyin eylemeyin. bu kadar basit soruları burada sorup ülkemizin okuma sorunlu olduğunu açığa vurmayın. en cahiliniz lise mezunusunuz. yapmayın böyle

bir erkek boşalınca 200 milyon sperm boşaltır. yani 200 milyon çocuk yapabilecek sperm. bunun ancak 1 tanesi canlı şekilde rahime ulaşırsa gebelik olur. bu kadar kolay mı elbise üzerinden çocuk yapmak. vajina içindeki 200 milyon sperm her zaman tutmazken dışarıda çamaşır içine akmış spermler çift çamaşırdan geçecek vajinaya girecek ve rahme ulaşacak. of ya yazarken bile zor. sperm bu kadar işi beceremez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• halen olmadıysan regl; (E. Ünv. Tıp. Fak. Uzmanım) Eczanedeki Tester ile yapılır adet gecikmesinden hemen sonra %99 doğru denilsede yanılma payı var. eski kocakarı yöntemleri daha uygun desem bir hekim olarak burada ceza yerim, bazı yöntemler var burada yazmazsam iyi olur

0|0
    0|0
  • İç çamaşırına boşalma oldu sanırım?

0|0
    0|0
    • Yok hayır hiç bir sekilde çamasırını cıkarmadı yinede ne biliyim korkuyorum kınamayın lütfen

• İç çamaşır vardı içime boşalma olmadı ya da ne biliyim onun ıslaklığını hissetmedim. Bu sekilde hamile kalınmayacanı biliyorum ama içim huzursuz bu sekilde imkansız dimi sadece bunun cevabını istiyorum

• Sorun olmaz. Stres yapmazsan adet olursun.

• bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • iç çamaşırlarınız varken derken sürtünerek mi :D bu ne l*n tecavüzcü gibi.

0|0
    0|0
    • Evet evet sürtünerek

• bişey olmaz o zaman. iç çamaşırının içinden geçerse sperm bilemem :D

• al işte sevişmiş bakire yine bunları kandırıyorlar istediklerini yapıyorlar kız daha öyle hamile kalınmayacağını bile bilmiyor :)

0|0
    0|0
    • Gayet biliyorum içeriye sızdıysa diye korktum sadece

• Bu adam beni bırakmaz sen kafanı bunları yorma sadece bu konuya görüş belirtceksen belir belirtmeyeceksende cevaplama sorumu insanların hayatına bu kadar burnunuzu sokmayın elinize ne geciyo sanki

• bırakmayacağı için tam ilişkiye girmiyorsun değilmi neyse cevabını vermiştim sorunun zaten

• işi çıkmıştır gelir gelir

1|0
    0|0
  • Anne olmaktan bu kadar çok korkuyorsan
    hamile kalacağın davranışlardan vazgeç...

0|0
    0|0
    • Töbe ettim

• Bu mübarek günde kınadığın başına gelmesin unutma kınadığın basına gelmeden ölmezsin

• Seviş seviş sonra mübarek gün de...
      Sen sevişirken mübarek günler aklına geldi mi?
      Umarım hamilesindir...

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik bunlar altı üstü birkaç gün geçikmis

0|0
    0|0
    • İç çamaşır vardı içime boşalma olmadı ya da ne biliyim onun ıslaklığını hissetmedim. Bu sekilde hamile kalınmayacanı biliyorum ama içim huzursuz bu sekilde imkansız dimi

Yükleniyor...