Vajina bolgemde kil dönmesini nasil gecirebilirim?

Calisirken ne guzel agda oluyordum simdi parasizliktan jilete dondum ve sonuc husran heryerimde kucuk kucuk kil donmeleri var sikiyorum killar kokuyle geliyor bunun kesin cozumunu bilen var mı cogalmaya basladilar bazisi ici irin dolu oluyo tam catida ve dudaklarda bulunmakta alttakileri gormuyorum bile, ayrica temizim duzenli ic camasir degisirim bunun olmasi cok sacma sevgilim gorse tiksinir o bataklari..

0|2
2|11

En İyi Kız Görüşü

• o sıkıntı bende de vardı canm ya. bazen acil almak zorunda kalıyorsun o zaman mecburen jilet kullanıyorsun. ve sonuç çok kötü malesef :((
    ama uzun süre ağdayla devam edersen süper oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kendin ağda yapsana. benim tüm tanıdığım bayanlar kendileri yapıyor.

0|0
    0|0
  • Evet çok zor bir durumdasın
    Ya kendin ağda yap, ya da ağda\sir ile aldırt
    Başka çaren yok
    Bölge yumuşak olduğu için, ağdaya alışmış olabilir ve zamanla kıl tersliği ( Çünkü bizdede öyle , jilet kılları sertleştirir :) ) olur
    Ben şahsen koltuk altımı sirle alırım :) ter temis ohh :D

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sanırım iyi bir dermatoloğa ihtiyacınız var.

0|0
    0|0
  • ağdayı kendin yapacaksın o zaman

0|0
    0|0
  • jiletle almayı bırakmalısın bir an önce çok kötü yapar bence... tekrar ağdaya dönersen kıl dönmesi olmaz...

0|0
    0|0
  • hahah :) jilet kullanmaktan vaz gececeksın yoksa yasarsın bunları

0|0
    0|0
  • Kendin ağda yapamıyor musun? Çok zor bi' durum şu an yaşadığın.

0|0
    0|0
  • fazla oynama bence

0|0
    0|0
  • demek çok kazımışsın bak canım sende ignenin ucunu yak ve o kılı pekala çıkarırsın oradan

0|0
    0|0
  • Düzgün yaparsan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Agda o kadar tuzlumuymuş ki ya. Ters alıyorsundur belki kıvrımlar nereye dönükse o yöne dogru almalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım benım kavanoz agda al evde kendın yap agdanı baska caresı yok ucuz olsun ıstıyosan

0|0
    0|0
    • Acisina nasi dayaniyonuz anlam veremiyorum kendi kendine agda ben yapamam

Yükleniyor...