Kac yasinda sunnet oldunuz :D?

Evet beyler kac yasinda sunnet oldunuz ve nasil bir duyguydu :D

0|0
995

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• 6 Yaşında gencecik bir fidandı daha yeni yeni anlıyordu neyin ne oldugunu sonra bir gün yaşlı kır saclı bir amca geldi hadi gel senin bir oyun oynuyalım dedi yat buraya dedi cocuktuk tabi yattık söz dinleyen bir cocuktum ben sonra iki kişi elimden iki kişi bacaklarımdan tutttular ne oluyor diyemeden amca sortu cekti cıkarttı bir igne vurdu sonra bak yukarda kuş var dedi o ben yukarı bahtım bir daha asagı bakamadım müthiş bir yanma o günden sonra hırcınlanştım şimdi daha güclüyüz yürüyoruz adım adım emin emin bir daha olammak ugruna :D

0|0
    0|0
  • 8 yaşında olmuştum acısını değilde bütün herkesin görmesi benim için daha kötüydü mahallede erkek arkadaş yoktu yasitim olarak o yüzden kizlarla oynardim bitane benden büyük bir kız vardı eteği kaldırıp bakarlardi kızlar sonra dalga geçerlerdi hep birlikte bende artık utanmıyordum yanlarında çıkarır iserdim zamanla onlarda bana gösterdiler bir seferligine kötüsüne değil şaka için yaparlardi çocukluk ışte ama büyük kız 12 yaşındaydı onunki çocukluk sayılmaz resmen beni mahalleye reklam etmişti

0|0
    0|0
  • Çok küçüktüm yaşımı blmiyorum ama tahmini 3 veya 4.. çok kısa iki üç şey hatırlıyorum.. kahverengi çizgili takım elbiseli bir damın kucağına oturtuldum çok iyi hatırlıyorum.. penisimin ucu çok sızladı ve ucunda kan gördüm son ses çığlık attım amcamlarda oldum kuzenlerle birlikte.. birde etek giydirdiler birkaç gün ya :D penisimde kan donmuştu ucu falan belli olmuyordu tokmak gibi olmuştu :D bazıları eteğin altından bakıyordu ya :D

0|0
    0|0
    • tvaletini nasil yapiyodun :D

• Onu pek hatırlamıyorum ama kan kabuğunun arasından çıkıyordu galiba :) ama tokmak gibiydi ya şimdiki gibi değil iç çamaşırda giyemiyorduk etek giydirdiler :D

• 7 yaşındayken üstüme 3 kişi gelmişlerdi yoksa teke tekte her türlü kurtarmıştım malı allahtan küçük bir ganimetle yetindiler ana paraya dokunmadılar.

0|0
    0|0
  • 4 yaşındayım. Karı-koca geldiler. 1 saat bulamamışlardı beni. Kaçmıştım. Sonra yakaladılar 6 kişi başımda ellerimi, kollarımı, kafamı tutuyolardı, biri de sayı saydırıyodu. 1500e kadar saydırmıştı. :D

0|0
    0|0
    • niye 1500 :D

• 1500 saniyede kestiler heralde bilmiyorum. Görüntüleri var ya iyi hatırlattın bugün bi' ara seyredeyim :D ama tabi o zaman lazer falan hak getire. Baya dikiş yani. :D

• ben 3. sınıfta oldum. hatta sünnetimde sınıf öğretmenim bile vardı. hediye olarak kitap getirmiş bana adamcağız

0|0
    0|0
  • Tam bir tranvaydi şerefsiz sünnetçi saka yapiyom diye oyuncak balta ve kütüğü çıkardı bununla yapacam dedi okula başlamadan önceydi hatirladikca sovuyom serefsize :( bide yamuk kesti srfsz. ss

0|0
    0|0
  • 7 tarlaya kaçtım. Abimle babam yakaladı, babamın doktor arkadaşı kesti. Kurtulamadık.

0|0
    0|0
  • altı yaşlarındaydım ve çok acılıydı ya ben olduğumda şimdiki tekniklerde yoktu bayağı sıkıntılı olmuştu bir ay entariyle dolaşmıştım entarinin önünüde sürekli elimle tutyordumki sürtmesin diye

0|1
    0|0
  • ben 3 4 yaşında falanmışım ya pek hatırlamıyorum ama canımdan can aldılar be :(

0|0
    0|0
  • 5 yasindaydim koyde olmustum jilet kesigi gibiydi:)

0|0
    0|0
  • 6 yasinda

0|0
    0|0
  • ahahahha :D bunumu dusundun nasıl bırsey sın sen oyle. sesl guldum :)) aahhahahah 5 yasında.:D hissetmedım. doktorum bayandı o aldı parcayı :DD

0|0
    0|0
  • ben 9 yasında oldum benim cok ilginç degildi ama yeğenimin cok komikti. o zamana kadar sadece kurban Bayramı'nda tekbir duyan Yeğenim Sünnet sırasında Çekilen tekbir ile kendini kesecegimizi sanmıştı 😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • Cocukken yapmislar ama ben hep korkardim sunnet lafini duyunca kacardim korkudan seste cikarmazdim heralde aylem yapmak istemiyo diye sormazdim da korkunun evi yikilsin (:

0|0
    0|0
  • 9 Yasında

0|0
    0|0
  • gecen sene oldum

0|0
    0|0
  • napacan ya yaşını duygusunu boşversene sana ne lazım..! kötü bir duygu tabiki ön takıma kesik atıyolar dikiyolar falan. neyini merak ediyon. olan bize oluyo töbe töbe yaw :)

0|0
    0|0
    • Merak napalim :D

• çok acayip bişeysin sen tatlım ya walla üstüne vazife olmayan şeylere merak sarıyosun. süpersin walla nediyim :) insanın başına gelen genelde meraktan oluyo. bunu söylemişlerdir sana umarım :)

• 2 yaşında hatırlamıyom D: çok büyümüş demişler erken kesmişler :D

0|0
    0|0
  • 8 yaşında oldum
    Kolay değildi tabi hele o uyuşturucu iğneler ne acıtmıştı be

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    74

Kızlar Ne Diyor 9

• ahahahhhaa :DDD

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum:D :D

0|0
    0|0
  • Daha körpe bebekken =/ asdf

0|0
    0|0
  • Kardeşim 5 yaşında olmuştu çığlıkları hala kulaklarımda.. s

0|0
    0|0
  • Bizim bir tanidigi ailesi sunnet ettirmemis adam hemsire oldugunda evde kendi kendini sunnet edip dikmis koskoca adamken karisida eve girdiginde gormus o da hemşire napiyosun sen diyip o dikmis :DDDD

0|0
    0|1
  • Daha olmadim :))

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ahahaha yorumlari okudukca gulesim geliyor :D

0|1
    0|0
  • Ana rahminde kesilmiş benim ki :D