Kızlık zarının esnek olması?

arkadaşlar aranız da evli ya da nişanlı varsa kızlık zarınız hiç esnek çıktı mı ya da kanama olmadığı zaman ne yaptınız eşiniz ne gibi tepki verdi? ve birde
esnek olduğu zaman daraltma yapıldığında his kaybı falan oluyor dediler doğrumu bu?

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• burada yine seni aforoz ilan ederler. tecavüze uğrayanda zarını kaybeder kendi rızasıyla sevgilisiyle olanda. namus zara baksaydı erkeklerde zar yok. namussuzlar mı? zarın amacı kadını hastalıklardan korumaktır. + zar konusunda namus bekçisi kesilen bayan arkadaşlarım, bir kızın en büyük hazinesi bekaret zarı değil öpülmemiş dudaklarıdır. burada hepiniz asıyosunuz kesiyosunuz ama kaçınız öpüşmedi? kaçınız sevgilisine dokunmadı ve onun kendisine dokunmasına izin vermedi?
    canım senin soruna gelicek olursak bir erkek seni zarın için eş yapıcaksa ya da yapmicaksa o adamında bir kere bakir olması gerekir. ben bu görüşteym. kanama olmadığı durumlar oluyomuş evet ama bazı erkekler kanama olmuyo diye zorlamaya kalkıyolarmış ve bu daha büyük sorun açar. bu konu senin için çok önemli ise evlenmeden önce eşinin vajinana bakmasını iste. çünkü rapor artık sadece mahkeme kararı ile veriliyor. bir erkek baktığında anlar zaten. ayna yardımıyla sende baktığında görürsün. baktığında ztn bozulmamışsan açık renkli beyazımsı bişey kaplamış kapamış orayı gibi oluyo

0|0
    0|0
    • ama ben ilişki yaşadım ve sonucunu ağır ödedim uğramadığım hakaret kalmadı doktora gittim bekaretimin durduğunu zarın esnek anca doğumda yırtılabileceğini söyledi. bn şu an evlensem aynı sorunu yaşamaktan korkuyorum

• Niye dudaklar öpüşünce eskiyo mu :)))
      Türk kızları niye bu kadar kezban
      Hayat niye bu kadar zor
      Babam pasta yapmayı nerden öğrenmiş...

• Sen yazdigimi algila o beynindeki 3 nöronu kullanda... İsinirsin hem belki kan gider

Erkekler Ne Diyor 14

• Şu zar meselesi... insanlik onurunu ayaklar altina alan, yaralayan baska bir şey var mi acaba bu hayatta... hoslandigim kızı düşünüyorum da... onunla aynı yastığa baş koymak, Allahin bir lütfu iken, onunla zar meselesine girmek, aklima gelen en son sey olurdu herhalde. ...

0|1
    0|0
  • Hanımefendi esnek diye tabir ettiğiniz zar tipi sadece bir tane halk arasında da hilal diye bilinen tiptir bu de kontrolünde hangi tip zara sahip olduğunuz anlaşılır şimdi kanaması olmayan her kadın esnek deyip geçiyor

0|0
    0|0
  • www.mobilamca.com/.../vodafone-esnek-tarife.jpg :D Daha yeni geçtim memnunum

0|0
    0|0
  • bakire birinin daraltaya ihtiyacı neden olurki? içine girmemiş organ dardır zaten, kızlık zarımı daraltıyorda onu? sen neden parmagını sokuyorsun ısrarla?

0|0
    0|0
    • ilişkim oldu o yüzden dar mı değilmi hala nası diye bakıyprum parmağımla

• Yok ya artık seksten nefret eder oldum hiç istemiyo rum psikolojimi bozdu bu durum

• ya iyide psikolojininie bozuyorsunki?
      zaten vermişin adama, kanasada verdin kanamasada verdin. eee derdin ne bunda anlamıyorum!
      ee işte emeline ulaşmıssın elinde bakire raporuda var, daha ne istiyorsun işte?

• bır kız arkadasım vardı esnektı onukı kızlık zarı patlamıyordu surekli bakire yap yap geç :)

0|0
    0|0
    • kıza noldu şu an

• elastik kuzum elastik yırtılmıyor ha soracak olursan 3 kez dıktırıp evlene kız arkadasımda vardı

• elastik ama eşi genişleme olduğu için anlamıyormu ya kafam karışık.. ona da yuh yaa :=)

• kaynımın eltisinin kızınında esnekmiş normal yani :)

0|0
    0|0
  • Hay ben sizin o zarınızı..

0|0
    0|0
  • His Kaybı Yok.

0|0
    0|0
  • Şimdiki kızlara güven olmuyor ama

0|0
    0|0
  • esnek olsun. ama zaten belli olur daraltma yaparsan.

0|0
    0|0
    • daraltma mı belli olur

• o esnek olduğunu nası anlayacak ya

• ilk gece sonrası canım yandı de. o kan yok derse esnek olma ihtimali var dersin. inanmazsa doktora gidelim de doktor cevap verir. o zaman çıkar.

• Yengemin esnekti.. Abim sorun etmedi

0|0
    0|0
    • hmm.

• gunahını alma bilemezsin

• Almıyorum zaten.. Aramız çok iyi

• Esnekmi çıktı zar?

0|0
    0|0
    • esnekmişş

• eşimle yaşamadım nişanlımla yaşadım ve bu yüzden terkedildim

• Ne desem bilemedim şimdi error luk durum nasıl biriki bu sana inanmadı tam geri kafaymış

• bir keresinde internetten tanıştığım biriyle oldu, yırtılmadı esnekmiş

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşın birlikte olduğu kişinin esnekmiş kendisini evlenince bakire diye kaptırcak bir zavallıya

0|0
    0|0
    • ne çok esnek var ya

• yaşadım

• Yaşamadığı halde bilenler? Ya da yaşamadım diyenler

Kızlar Ne Diyor 1

• Seytan diyo her ihtimale karsi git rapor al. Bisey dersede suratina çarp terket.
    O kadar sahtekar kadin varki , erkekler inanmamakta hakli. Ama bana inanmazsa defolup gitsin

0|1
    0|0
    • bu gibi durumlarda terkedip yuvayı bozmak da kötü

• Insan inanip güvenmedigi biriyle evlenmemeli. Ortada yuva olmus olmuyor. Gercrkten bir tepki verse kaldiramam bunu sanirim onla bile daha hic bisey yasamamisken

Yükleniyor...