Evlenmek mi istiyor yoksa isteğin verdiği gazla mı böyle konuşuyor?

Canım arkadaşlarım benim durumuma bir bakın.

Bi adam var uzun süredir tanırım, konuşuruz, bi ara flört eder gibi olduk ama devam ettiremedik.

Bu adam ben evlenmeden cinsellik yaşamam, bu hem dini hem vicdani hem bla bla sebeplerden dolayı kaçındığım bir şeydir derdi.

Neyse biz arkadaş olarak konuşurken konu bir an cinselliğe geldi ve ondan konuşur olduk.

Ondan beridir seni becermek çok güzel olur, güzel ikili oluruz, sahibin olmak senin kızlığını ben almak isterim, benimsin falan diyor.

Yani bu insan evlenmeden böyle şeylere karşı olduğu için bu benimle evlenmek istediği anlamına mı gelir?

Yoksa tamamen libidoların sebep olduğu bir konuşma mı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gelir mi ona sorman lazımdı öyle şeyler konuşurken.

O anlama gelmez ama. Sadece içinden geçen istekleri sıralamış.

Eğer zaten dürüst biriyse, yapabileceğinden değil. "Dilinde var" dedikleri olay...

Ama şahsi kanaatim dürüst olduğunu düşünmüyorum...

1|0
    0|0
    • Dürüsttür, dinine bağlı biri, o tür konular uzak değil ona. Bi de içinden onun olmam geçiyorsa benimle evlenmek istemez mi?

• Yahu evlenmek isteyen, kafasında bunu daha önce düşünmüş biri niye sen "cinsel olarak böyle böyle demiştin, yoksa evlenmeyi mi düşünüyorsun" dediğinde "kaçsın"?

O basitlikte biri değil falan diyorsunda. Sen yinede "insan" görünümünde dolaşanlara pek güvenme derim. Bu devirde insan babasına bile güvenemiyor. Aşırı güvenirsen bir de bakmışsın iş işten geçmiş. Sonra anlat bir sonrakine "zorla yaptı zaten vs..." diye. Yerse..

• Yoo zaten gelmem yanyana , o tür ortamlarda bulunmamaya çalışırım ta ki ciddi adımlar atana kadar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gazla

0|0
    1|0
  • Ya ne saçma şey. Sen soğuma diye başta öyle demiş şimdi de lafla kendini tatmin ediyor . Hikaye evlilik falan hahaha

0|0
    0|0
  • senı9 becermek ıstıyor ne evlılığı

0|0
    0|0
  • evlenmek isteyen bu konuları açmaz. becermek kelimesi bile söylenmez. sizi anlamıyorum doğrusu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoca verir talkımı kendi yutar salkımı ... Sakın kanma hepsi bülbül gibi şakır konu oraya gelince ...

2|1
    0|0
  • Başta canım cicim yapmış işte. Aşk gözü bu kadar mı kör eder napar anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...