Sevgilime bakire olmadığımı söyleyeyim mi ya ?

ben bakire değilim sevgilim bilmiyor ama oda eski sevgilisiyle 1 hafta yatmış ama hiç dokunmamış kıza bende bakire olmadığımı söylesem olurmuki acaba ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• ! hafta yattım kıza hiç dokunmadım yalanına nasıl inandıysan aynen o şekil söyle arkadaşına :D

1|0
    0|0
    • bana çok sadık dürüst olarak tanıdım onu hiçbir erkek gibi değil ondan inandım ama bilmiyorum çokta yakışıklı sadece k1 hafta yatmışlar göğsünde uyumuş kız öyle dedi bilmiyom:(

• Ya ben bilmem bana çok ta inandırıcı gelmedi.

Erkekler Ne Diyor 10

• neden söyleme ihtiyacı duyuyorsun ki? Bir yakınlaşma içerisine girdiğiniz zaman olayı akışına bırakırsın zaten kendiliğinden ögrenmiş olur.. hem neden bir erkeğe bakire olmadığını açıklama gereği duyarki insan anlamam

1|0
    0|0
    • sonradan öğrenirse ne olcak beni terkeder:(

• yapacak kadar yürekliysen, söylecek kadar da yürekli olacaksın!

2|2
    2|0
  • bence söylemelisin.

eğer olumsuz bakıyorsa birbirinize bağlandıktan sonra

alınacak kararlar ikinizi daha çok üzer.

eğer bunu mesele olarak görmüyorsa da sorun değil zaten her zaman söylenebilir.

0|0
    0|0
  • 1 hafta yatıp dokunmaması hikayesine mi inandın, hadi bunu geçtim çok dürüst diyorsunda dürüst namuslu adamın 1 hafta elin kızının koynunda ne işi var ?

0|0
    0|0
  • Pat diye değil fakat yeri ve zamanında söyleyebilirsin

0|0
    0|0
  • ne zamana kadar saklıyacaksınki.?

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin. sana karşı ciddi düşünmüyorsam umursamam ama ciddiyse durum vahim.

0|0
    0|0
  • Haydi sööyle :)

0|0
    0|0
  • söyle ne olacak ki evlenecenmi

0|0
    0|0
    • evet evlenmeyi düşünüyoduk oda ciddi bende

• bi hafta yatıp hiç dokunmadığına inanıyormusun ha ha ha ha.ciddiysen söyleme bence

• bence söylemelisin ne kadar geç o kadar kötü olabilir kendiliğinden öğrenmesi daha kötü sonuçlar çıkarabilir eğer seviyorsa anlayışla karşılayacağından eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eninde sonunda oğrenecek , bence dürüst ol , kaybetsen bile sonunda ...

0|2
    0|0
  • Soylemelisin. Zaten erkekler iliskiye girdiklerinde bakire olup olmamasinin derdinde degiller. (tabi istisnalarda var). Sadece nasil yaklasmasi gerektigini ona gore belirler. Hic iliskiye girmemis bi kizla iliskiye girmis ayni olmaz.

1|1
    0|0
  • Benimde görüsdügüm biri konu acildida sordu bana bakiremisin diye deyilsende benim icin fark etmez demisdi ben seni o zar yüzünden sevmedim dedi kendisi bana dedine göre bakir oldugu halde böyle düsünmesi beni cok sasirtmisdi neyse soruna gelirsek bence hemen söyle bekleme derim eyer bakireliye cok önem veren biriyse zaten eninde sonunda iliskiniz biter

0|0
    0|0
  • Söylemelisin. Söylemediğin her gün daha kötü olur ne kadar erken o kadar iyi. Sonra sakladığın için kızar

0|1
    0|0
  • ciddiyseniz söyle ama yoksa salla gitsin

0|0
    0|0
  • konu acildiginda söylersin durup dururken niye söyliyesin.

1|0
    0|0
  • 1 hafta yatmis ama dokunmamis duyda inanma.

1|1
    0|1
  • bence söylememelisin çünkü seni kullanacak ve ayrılacak senden ben yapamam diyee ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...